| Ogłoszenie | Putin do łagru MUREM ZA UKRAINĄ!
 |
|
Radio |
| Autor |
Wiadomość |
Fajtula
Seo kameleo


Bananów: 32 Dołączyła: 13 Lut 2014 Posty: 1905
|
Wysłany: 2017-02-04, 19:31 Radio
|
|
|
| Mówi się, że już dawno wyszło z mody. Pomimo tej opinii radiofonie mają się całkiem dobrze. Wiele z nich działa w formie tradycyjnej oraz internetowej. Słuchacie? Macie swoje ulubione stacje? Lepsza wersja tradycyjna czy internetowa? Znacie może stacje, które działają w wersji internetowej, ale nie można ich słuchać na radioodbiornikach? |
_________________ Lubię siedzieć nisko, upadek nie jest wówczas tak niebezpieczny. |
|
|
|
 |
Amb
Artificial Marvellous Brain


Bananów: 37 Dołączył: 18 Lut 2014 Posty: 1145
|
Wysłany: 2017-02-04, 22:35
|
|
|
| Radio Gram, leci u mnie w pracy i grają tam dobrze skomponowane playlisty - odrobinkę nowości, a dużo retro, przyjemnie się słucha. Z kolei Radio Wrocław ma co jakiś czas nocne słuchowiska, co uwielbiam, szczególnie kryminały. No i w aucie jak się jedzie, radio jest nieocenionym sprzętem. Radio jest w porządku. |
_________________ Lepiej żeby się ciebie bali niż mieliby cię za bardzo kochać |
|
|
|
 |
aniulek


Bananów: 38 Wiek: 56 Dołączyła: 13 Lut 2014 Posty: 1274
|
Wysłany: 2017-02-05, 11:07
|
|
|
Słucham w zasadzie dwóch:
RMF FM, bo lubię ich poranny program a i felietony Olbratowskiego jakoś lepiej mi pasują z radiowymi komentarzami przed i po niż sam wycięty tekst felietonu słuchany w Internecie. Poza tym RMF towarzyszy mi od hmmm...jakichś 10lat? W domu mama włączała codziennie rano gdy przygotowywałyśmy się do szkoły, jeszcze za czasów mojego gimnazjum.
Antyradio - i nie mam jakiegoś ulubionego programu, włączam jak sprzątam, albo gotuję, po prostu w sytuacjach, gdzie mam zajęte łapy żeby muzykę przełączyć (w radiu nawet jak leci piosenka, której nie lubię, to nie mam takiego parcia na przełączanie, po prostu przeczekuję) albo nie chce mi się uruchamiać aplikacji i podłączać pod głośniki. Antyradio mam na dwa przyciski, łatwo i przyjemnie.
Dawniej słuchałam jeszcze RMF MAXXX, bo po północy grali dużo dobrego rapu, ale odkąd na wsi założyli stałe łącze internetowe porzuciłam ten zwyczaj. |
_________________ Va'esse deireádh aep eigean, va'esse eigh faidh'ar. |
|
|
|
 |
unreal
Koneser


Bananów: 21 Dołączyła: 12 Lut 2014 Posty: 423
|
Wysłany: 2017-02-06, 01:40
|
|
|
| O rany, nie znoszę RMF FM, jedna z najgorszych stacji radiowych, jakie znam. Zwykle w busach leci, takie dosyć neutralne radio pod względem puszczanych piosenek, dlatego zazwyczaj muszę się przy nim przemęczyć, kiedy akurat zapomnę ze sobą słuchawek. Jeszcze nic, kiedy lecą piosenki, dramat zaczyna się dopiero wtedy, gdy głos zabierają redaktorzy. Silenie się na zabawne żarciki wprowadza mnie w niemały stan zażenowania. Jest za głośno, za głupkowato i to mnie męczy. Bardzo lubię Trójkę, cenię przede wszystkim za spokój. Podoba mi się, że podczas rozmów ze słuchaczami, zachowana jest zawsze forma grzecznościowa, co jest po prostu eleganckie i na miejscu, nie jak w RMF, gdzie redaktorzy wołają do słuchaczy, jakby się po paru latach spotkali ze starymi kumplami w polu, gdzie jeden z nich jest na jego początku, a drugi na końcu i stara się, aby go tamten usłyszał, rzucając w międzyczasie żarciki polityczne i wybuchając wcale nie przymuszonym śmiechem. W Trójce jest kulturalnie. No i muzyka jest świetna. Same warte uwagi muzyczne kąski, niekoniecznie komercyjne rytmy. Dużo ciekawej muzyki poznałam dzięki Trójce. A Top wszech czasów chyba każdy doceni. |
_________________ Toż to absurd. |
|
|
|
 |
pi
Koneser czekoladożerca


Bananów: 14 Wiek: 56 Dołączyła: 17 Kwi 2014 Posty: 440
|
Wysłany: 2017-02-10, 17:31
|
|
|
| Przerzuciłam się całkiem na Open FM. Tylko w samochodzie czasem Zetka. |
_________________
"Quid est enim novi hominem mori, cuius tota vita nihil aliud, quam ad mortem iter est." |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Wersja do druku
|
| |