=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

 Ogłoszenie 

Putin do łagru

MUREM ZA UKRAINĄ!

Strona główna » Szukaj Wyświetlono wyniki 1 - 20 spośród 1452
Posty użytkownika     Opcje Wyszukiwania
 

Opcje Wyszukiwania


Autor:
Widok:
Sortuj:
Używaj kryteriów dotyczących forów?
Używaj zakresu dat?
Oznacz wszystkie posty jako przeczytane
Wyniki wyszukiwania
#1 Forum: Tania rozrywka 2020-11-21, 13:19
Amb
2014-02-20, 14:24
powidlo
Odpowiedzi: 214
Wyświetleń: 48757
Co Cię dziś wkurzylo?
Dziś wkurzyło mnie, że kolejną sobotę z rzędu zaspałam a chciałam iść do zoo, teraz już się nie opłaca. Wszystko jest pozamykane i jedyne miejsca, do których można pójść do rzeczy na świeżym powietrzu, których jest mało, zwłaszcza o tej porze roku.
#2 Forum: Materia Cout'a 2020-11-20, 13:12
Amb
2017-11-19, 23:27
borcejn
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2563
Twój blog / forum / własna strona już od 39 gr rocznie :)
Prawa autorskie rysunków należą oczywiście do mnie, natomiast są to treści typu Not Safe For Work i stąd moje wątpliwości. Niektóre firmy i serwery nie życzą sobie powiązania z taką tematyką. Wiedzieliscie o tym, że PayPal blokuje płatności, jeśli istnieją przesłanki, że przele...
#3 Forum: Materia Cout'a 2020-11-19, 18:57
Amb
2017-11-19, 23:27
borcejn
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2563
Twój blog / forum / własna strona już od 39 gr rocznie :)
Czy mogłabym na tym serwerze założyć portfolio na grafikę typu furry porn?
#4 Forum: Edukacja i praca 2020-11-19, 18:51
Amb
2020-07-20, 11:28
xenia12
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 1636
Zalety pracy zdalnej
Znalazłam kolejną zdalną pracę i jest w pytę. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała wrócić do biura.
#5 Forum: Edukacja i praca 2020-09-07, 19:05
Amb
2020-07-20, 11:28
xenia12
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 1636
Zalety pracy zdalnej
Dla mnie to było super bo jestem aspołecznym typem pracownika (nie to co w wolnym czasie :>) no ale ogólnie dla mnie stres przebywania w obcym miejscu podczas wykonywania obowiązków jest bardzo duży, więc kiedy dostałam w kwietniu pracę, w której nigdy nie widziałam nikogo na oczy, bo ...
#6 Forum: Problemy rozmaite 2018-04-11, 20:59
Amb
2018-04-10, 00:28
borcejn
Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 2143
Zwierzenia admina forum wielotematycznego
Jak dodasz tam wątek erotyczny, sprzeda się na pniu
#7 Forum: Strumieniowicze 2018-03-18, 13:45
Amb
2018-03-11, 01:01
borcejn
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6727
Wybory zjeba roku 2019 - ZGŁOSZENIA!
Za mała konkurencja, echh...
#8 Forum: Strumieniowicze 2018-03-11, 19:13
Amb
2018-03-11, 01:01
borcejn
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6727
Wybory zjeba roku 2019 - ZGŁOSZENIA!
Wchodzę
#9 Forum: Dzień dobry! 2018-03-08, 17:31
Amb
2018-02-22, 18:03
Milse
Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1792
Cześć Wszystkim !
Artur, skąd pomysł na nick?
#10 Forum: Edukacja i praca 2018-03-04, 13:52
Amb
2018-01-02, 17:33
Dafne
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1648
Praca pod presją czasu
Hm, z osobistych doświadczeń pracy w różnych miejscach, gdzie trzeba się ze wszystkim absolutnie zawsze spieszyć, po prostu zwiększam szybkość kosztem dokładności. Nie uważam, że to złota metoda, po prostu nie wiem jak inaczej sobie z tym poradzić.
#11 Forum: Strumieniowicze 2018-01-16, 01:34
Amb
2017-12-31, 16:59
Stary Ramol
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1264
Biba sylwestrowa dziwka
<3
#12 Forum: Materia Cout'a 2018-01-08, 20:15
Amb
2018-01-04, 16:43
borcejn
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2104
Nowy serwer
To dlatego było nieczynne w jeden dzień. Strasznie się bałam, że zwinąłeś interes.
#13 Forum: Edukacja i praca 2017-09-17, 18:56
Amb
2017-02-04, 19:34
Fajtula
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 5677
Czego nauczyła Cię szkoła?
Tak "dzisiaj nauczymy się nakładać kondoma na globus".. a nie, ten kawał był śmieszny jakieś nigdy temu. Myślę, że się przedstawię.
#14 Forum: Dzień dobry! 2017-09-16, 01:41
Amb
2017-09-12, 14:38
Fajtula
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2491
Buziaczki misiaczki
uciekaj myszko do dziury... :crazy:
#15 Forum: Tania rozrywka 2017-09-04, 07:23
Amb
2014-04-15, 00:02
borcejn
Odpowiedzi: 150
Wyświetleń: 62473
Czy ubrałbyś / ubrałabyś się w to?
Nie no błagam, jeszcze tylko stanąć w Krakowie na Wawelu obok smoka. I spłonąć. https://3.bp.blogspot.com/-jSJT6Vbr__I/WYxy_WTgrlI/AAAAAAAAKkM/6PqSyLCfwPIY2uvYetZKhXEaEhABZfvmACLcBGAs/s1600/gorset%2Btop%2Bmartyna%2Blupa%2Bblog%2Bmix%2Bfashion%2Bworld%2B%2B%25281%2529.JPG
#16 Forum: Edukacja i praca 2017-09-04, 07:14
Amb
2017-02-04, 19:34
Fajtula
Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 5677
Czego nauczyła Cię szkoła?
. No i też jak powinien zachowywać się najlepszy nauczyciel pod słońcem, mam nadzieję, że się przyda! :D Mam w tym roku rozpocząć blok pedagogiczny i napaliłam się już jak ksiądz na ministrantów na to :crazy: Boję się, że jednak skończę jako belfer. Ćwiczyłam ostatnio ripost...
#17 Forum: Wygląd i zdrowie 2017-09-04, 07:10
Amb
2014-03-22, 21:15
powidlo
Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 24022
Makijaż
Ja jestem na etapie poszukiwań czegoś nowego jeśli chodzi o motyw malowania oczu. Może nawet rozważę naukę robienia kresek eyelinerem. Raz mi koleżanka zrobiła taki makijaż (notabene, jak spałam) i wyglądałam jak ekstra laska, raz w życiu.
#18 Forum: Wygląd i zdrowie 2017-08-03, 17:45
Amb
2017-08-02, 21:25
pistacja
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1057
alergia
Tak, trzeba. Zamykam temat :)
#19 Forum: Nasze uczucia 2017-06-04, 14:49
Amb
2014-06-01, 21:12
Zołza
Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 18028
Miłość.
Moniazgwiazdka , w szalenie wielu książkach czytam o rozterkach rodziców, ktorzy wstydzą się przyznać przed sobą, że jedno dziecko kochają bardziej. Skądś to się wzięło, może z różnego pojmowania miłości, nie wiem, nie mam dzieci.
#20 Forum: Tania rozrywka 2017-05-20, 16:33
Amb
2014-02-16, 12:33
Fajtula
Odpowiedzi: 245
Wyświetleń: 59644
Co poprawiło Wam dzisiaj humor?
W końcu ktoś mnie pochwalił w pracy xD

Kontakt | Forum wielotematyczne: cout.pl © 2014 - 2099 | Forum wielotematyczne, młodzieżowe

Wersja mobilna