=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"znowu ona..."
Autor Wiadomość
Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-08-03, 18:49   

Dafne, nie frasuj się, nie naciskam, wypisałam swoje, nie oczekując nic w zamian. Zmieniając temat.. skoro dużo oglądasz, to co najchętniej oglądasz? Albo inaczej.. co mogłabyś polecić osobie, która lubi dużo fantastyki i romantycznej sensacji? :D

Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 3
Wysłany: 2015-08-03, 19:03   

Ja mam dość specyficzny gust filmowy, żadne sensacje, s-f, fantasy i super- bohaterowie. :crazy:
W filmach szukam jakiejś treści, która by na mnie wpłynęła. Lubię się zachwycać i lubię artystyczne filmy. Raczej unikam tych kasowych produkcji, preferuję kino minimalistyczne...
Ponad wszystko cenię sobie dobre animacje, jak trzeba, to anime. Głównie skupiam się na kraju produkcji, nie na gatunkach, lubię europejskie kino, ale tym amerykańskim też nie pogardzę, o ile reżyser ma coś ciekawego do powiedzenia światu.

No, taka wybredna bestia, ale wiem, czego szukać. :crazy: Ostatnio polubiłam filmy kostiumowe. Lubię też filmy bałkańskie, ale mało ich w sieci. No i Iran, pokochałam po Rozstaniu, moja perełka. :crazy:

najczęściej oglądane gatunki:

Dramat, Thriller, Komedia rom., Horror, Melodramat, Dramat-Psychologiczny, Dramat obyczajowy, Dramat-Thriller, Dramat-Komedia, Dokumentalny
;-)

V 
Wiarygodny

Bananów: 9
Wysłany: 2015-08-04, 19:17   

Dafne,
to z pewnością jakiś impostor.
Cout to jedyne forum jakie odwiedzam regularnie :P

There is still a voice I have yet to hear.

There are still words I have yet to remember.

jeruka9-san 
Indywiduum

Wysłany: 2015-08-05, 06:43   

witam ;-)

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2015-08-05, 13:38   

Dzień dobry. Ja kojarzę Cię z marzeń, ale trochę tak to jest, jakbym nie kojarzyła, jakoś nie nadarzyła się okazja do rozmowy. Chyba przerażała mnie długość Twoich postów, wydawałaś się mądra.

Dafne 
Wiarygodny

Wysłany: 2015-08-05, 14:38   

pi napisał/a:
jakoś nie nadarzyła się okazja do rozmowy.
Teraz mamy okazję nadrobić. :D

pi 
Koneser
czekoladożerca

Wysłany: 2015-08-06, 13:19   

Dafne napisał/a:
pi napisał/a:
jakoś nie nadarzyła się okazja do rozmowy.
Teraz mamy okazję nadrobić. :D
Oookeeej, to teraz będę odpowiadała na każdy Twój post w każdym możliwym temacie na forum, codziennie dostaniesz ode mnie kilkanaście wiadomości prywatnych, aż w końcu znajdę Cię i będę z Tobą rozmawiać. BEZ PRZERWY. :crazy: I może nawet kiedyś uda nam się nadrobić ten stracony czas!

Dafne 
Wiarygodny

Wysłany: 2015-08-06, 18:02   

Droga pi! Haha, dla mnie bomba! :D Mam takie dni, w których mogę gadać cały dzień - tylko wybacz mi, już bez nocy, bo jestem niezłym śpiochem, więc nocne pogawędki w piżamkach odpadają :crazy: . Najpierw jednak zdradź mi, czy mogłam Cię już kiedys spotkać pod innym nickiem? :> Może Cię kojarzę.

pi 
Koneser
czekoladożerca

Wysłany: 2015-08-07, 13:31   

Dafne napisał/a:
Mam takie dni, w których mogę gadać cały dzień - tylko wybacz mi, już bez nocy, bo jestem niezłym śpiochem, więc nocne pogawędki w piżamkach odpadają :crazy: .
Ale mnie zawiodłaś. No ej, nocne pogawędki są najfajniejsze, wtedy można rozmawiać o WSZYSTKIM. No ale dobra, nie to nie, skoro wolisz spać... :roll:

Cytat:
Najpierw jednak zdradź mi, czy mogłam Cię już kiedys spotkać pod innym nickiem? :> Może Cię kojarzę.
Mogłaś, ale już nie pamiętam, jaki miałam tam nick. :D Byłam na naszych marzeniach, ale już daaawno, no i nie można powiedzieć, żebym się tam jakoś poważnie udzielała, choć na początku trochę szalałam. Potem mi przeszło i stałam się podglądaczem. Podglądałam na wielu forach, na kilku z nich byłaś, więc dobrze znam Twój nick. Fajnie, że tu przyszłaś.

Odpowiedz do tematu