=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"znowu ona..."
Autor Wiadomość
Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 3
Wysłany: 2015-08-02, 16:15   "znowu ona..."

Cześć, przychodzę z forum, na którym nic od dawna się nie dzieje. :roll: I może tutaj będzie ciekawie. Dużo forów umiera, a pisać dalej się chce i dzielić opiniami.

Kto chce, niech pyta, w sumie, łatwo jest mi się zaaklimatyzować gdziekolwiek i nie gryzę. Chyba, że podczas s...nu. :crazy:

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2015-08-02, 16:25   

Dafne napisał/a:
Dużo forów umiera, a pisać dalej się chce i dzielić opiniami.
To tez, ale juz od 10 lat.

OK. Masz jakies pasje? Bo My nie. :crazy:
Jakies fetysze (oprocz gryzienia)?

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-08-02, 16:28   

Łoooł, czuję się mocno zaskoczona. Do tej pory wydawało mi się, że forum, z którego przybywasz nie zakopie się w swych trocinach nigdy. No niestety, społecznościówki pożerają... mózg i umiejętność satysfakcjonującej komunikacji.

Z pewnością z nas wszystkich powidło będzie Cię kojarzyła najlepiej, ja głównie po nicku. Jest to jednak sprzyjająca okazja ku temu, by się lepiej poznać. Opowiedz nam coś o sobie, wierzę, że z takim doświadczeniem, obejdzie się bez pytań wstępnych ode mnie. Potem spróbuję się ustosunkować. ;)

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-08-02, 16:41   

Witaj!

Nasze forum dyskusyjne jest "lżejsze" niż Wasze marzenia, bo fora dyskusyjne służą do... dyskusji.
Więc jeśli lubisz dyskutować, to będzie ciekawie.

Fajnie, że wpadłaś. Trzeba się wspierać w trudnych czasach. :-D
Myślę, że tamto forum też może wyjść na prostą. Wystarczy chęć współpracy.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2015-08-02, 18:02   

Ja nie wiem jak to jest, ale w tym samym czasie wracamy na fora. Tamto jest ciekawe, ale moze czasem zbyt ambitne, nie wiem :crazy: tu sie chyba szybciej posze, bo kniejsze :crazy:

Tak, tak kochani, historia to taka, ze powidlo kojarzy caly Internet :-DD

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2015-08-02, 19:18   

Siema, ja nie kojarzę, więc chętnie poczytam parę słów o Tobie. ;-)

Dafne 
Wiarygodny

Wysłany: 2015-08-02, 20:31   

Stary Ramol napisał/a:
Jakies fetysze (oprocz gryzienia)?
Swego czasu, gryzłam się z bananowym Borcejnem, pewnie pamięta te czasy. Ale myślę, że biorąc pod uwagę tamtejsze okoliczności, ja i on możemy powiedzieć, że było to całkiem nieszkodliwe zaczepianie siebie nawzajem. :crazy:
Hm, oprócz gryzienia - na pewno ślinienie się. No i plucie w czasie mówienia (gryźć już wtedy nie mam jak).

Powidło, chyba ściągnęłam Cię myślami :D. Ambitne było kiedyś, gdy było z kim rozmawiać. Teraz tam dyskutują dwie osoby. Czasem trzecia- ja.
Fajtula, za to Twojego nicku, niestety, nie kojarzę. Pisałaś na tym forum, skąd przybywam?

Nigdy nie lubiłam o sobie mówić. No, prawie nigdy. Bywały momenty, że odczuwało się tę perwersyjną przyjemność mówienia, jak to się lubi groszki i kokardki. A że było to typowe pitu-pitu pod publikę i dla lepszego "wejścia", mniej autentyczne i szczere.

Co mogę zaś powiedzieć o sobie autentycznego? Lubię fora. I psychologię. Tak, serio, nie jakieś bzdurne artykuły z serwisów typu Papilot typu "jak rozpoznać, że ON Cię zdradza", ale prawdziwą psychologię- szczególnie tą dotyczącą zachowań ludzi. Czyli taka psychologia połączona z socjologią, acz socjologiem jestem kiepskim. Nie lubię socjologii, nazywam ją "pseudonauką". Egzaminy na studiach też są śmieszne z tego przedmiotu. To pewnie przez to. Akademicka socjologia mi nie odpowiada.

Studiuję kierunek o charakterze społecznym. Od niedawna uczę się dzięki uprzejmości filmików na YouTube języka migowego. W przyszłości chcę pracować z osobami starszymi (czyli już po studiach) oraz uczyć się języków. Może kiedyś powtórzę niemiecki, w końcu, granice otwarte. Na razie jednak wolę się skupić na migowym w wersji polskiej.

Niedługo obchodzę 22-gie urodziny, choć wcale nie "czuję się" na tak poważny wiek. xDD Cały czas mam fiu bdźiu w głowie.

A, i jestem kinomanem (acz do kina chodzę raz na ruski rok). Pasowałoby powiedzieć: maniakiem filmowym, ale w słowie "maniak" jest coś przerażającego. Może więc poprzestanę przy pierwszym zdaniu.

[ Dodano: 2015-08-02, 21:35 ]
powidlo napisał/a:
Tak, tak kochani, historia to taka, ze powidlo kojarzy caly Internet
Przyznaj po prostu, że tęskniłaś za mną, hyyyy.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2015-08-02, 22:30   

Oczywiscie, ze tesknilam. ;)

Dafne ma generalnie dosc duzo do powiedzenia i przez lata sie szlifuje. No :-P

Dafne 
Wiarygodny

Wysłany: 2015-08-03, 09:28   

dż., i po co zdradzasz, żem gaduła? :crazy: Ciii...

Tak naprawdę, moje poglądy szlifowałam tam, skąd przychodzę. I smutno mi, że to się kończy (tamto forum), dlatego szukam dla siebie domku, przystani.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2015-08-03, 13:29   

Tez nie kojarzę, siema, pisz, bo nie ma tu czego czytać.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Dafne 
Wiarygodny

Wysłany: 2015-08-03, 13:41   

Nie kojarzysz, bo nie jestem ze "starej watahy", acz forum mi znane jeszcze za czasów poprzednich adresów tak wielu. :crazy:
Długo siedziałam na marzycielach.

V 
Wiarygodny

Bananów: 9
Wysłany: 2015-08-03, 18:12   

Dafne napisał/a:
Lubię fora. I psychologię [...] ale prawdziwą psychologię- szczególnie tą dotyczącą zachowań ludzi. Czyli taka psychologia połączona z socjologią, acz socjologiem jestem kiepskim. Nie lubię socjologii, nazywam ją "pseudonauką".

Lubisz prawdziwą psychologię, która, jak twierdzisz, połączoną jest z socjologią, której nie lubisz? :D
Trochę dziwnie to brzmi :)

Z jakiego forum przybywasz (jeśli to nie tajemnica) ?

Cześć i witaj.

There is still a voice I have yet to hear.

There are still words I have yet to remember.

Dafne 
Wiarygodny

Wysłany: 2015-08-03, 18:26   

V, uznałam, że jeśli powiem o psychologii społecznej, która jest z "rodziny" socjologii, to będzie zbyt książkowo. :D
Tu dochodzi jednak wpływ społeczny, socjologia jedynie wysnuwa dość ogólnikowe teorie. I sama w sobie nie jest już tak zajebista. xDD

Nie mam tajemnic- nasze marzenia. :crazy: Zabawne, bo tam pewien user ma identyczny nick jak Ty.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-08-03, 18:28   

Dafne napisał/a:
Fajtula, za to Twojego nicku, niestety, nie kojarzę. Pisałaś na tym forum, skąd przybywam?

Niee, ja tak tylko niezobowiązująco przechodziłam.. Nigdy nie byłam na tyle mobilna, aby ogarniać więcej niż jedną załogę. Przyznam, że jakieś kilka lat temu, gdy powidło zachwycała się marzeniami, zaglądnęłam, chyba nawet się rejestrowałam. Przeraziłam się jednak tymi kolorami, bonusami, jakimiś nabijaniami, było tego dla mnie za dużo. Co mnie zauroczyło.. zazdrościłam Wam gazetkowej redakcji, wywiadów, bardzo sprawnie rozwijającego się nurtu literackiego. Kilku chętnych ludzi, a dział ciągle pęczniał. Nigdzie indziej nie było tyle czytania :crazy:

Cytat:
Dafne ma generalnie dosc duzo do powiedzenia i przez lata sie szlifuje. No

Tym bardziej witam! :D

Dafne 
Wiarygodny

Wysłany: 2015-08-03, 18:32   

Aktualna sytuacja tego miejsca jest na dłuższa rozmowę, zresztą może niebawem się zmieni na korzyść. Ale o tym powiem prywatnie, nie będę już robić wątpliwej reklamy. :crazy:

Odpowiedz do tematu