=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komunikacja na Górnym Śląsku
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-06-24, 18:30   Komunikacja na Górnym Śląsku

Na ogół jestem bardzo cierpliwym człowiekiem (he - he) i mogę poczekać te piętnaście minut. I wcale nie mam na myśli tych piętnastu minut przed zakiszeniem ogóra. Tych piętnastu minut po - tym bardziej. Właściwie chodzi o autobus.

No ale jeśli mój autobus nie przyjeżdża wcale, to to już TROCHĘ przesada.
Cytat:
Większość dogodnych połączeń kolejowych na trasie Oświęcim - Katowice została zlikwidowana. Ja i moi koledzy z uczelni jesteśmy zmuszeni korzystać ze środków transportu KZK GOP. Na linii 149 kursują praktycznie tylko Ikarusy 280. Te autobusy chyba w ogóle nie są serwisowane. Strach nimi jeździć. Gdy pierwszy raz zabrałem się na "przejażdżkę" Ikarusem, miałem wrażenie, że zaraz się rozleci - później przekonałem się, że to był jeden z najsprawniejszych egzemplarzy :) Reszta ma powyciągane uszczelki z okien, które cały czas się obijają, kasowniki, które kasują bilety bez przerwy i dzwonki ostrzegawcze, które bez przerwy dzwonią. Na zakrętach autobus wydaje niemiłosierne wrzaski, a na przystankach silnik gaśnie. Ciągle się psuje, ciągle się spóźnia, często nie dojeżdża do celu, tylko rozlatuje się gdzieś w Mysłowicach i trzeba się przesiadać. Najlepsze efekty daje jazda po rozkopanej drodze - wtedy, w środku unosi się chmura pyłu. Na miłość Boską - ten autobus ma 43 lata! Nie pomylę się dużo, jeśli powiem, że we wnętrzu panuje hałas rzędu 100 dB. Oczywiście floty wymienić nie chcą, bo "nie ma pieniędzy"... traktują pasażerów jak bydło! Szok i niedowierzanie. To chyba wszystko wina PiSu i Macierewicza. Niech wreszcie spalą te przydrożne krzyże, bo jesteśmy państwem świeckim! Naprawdę ktoś wierzy w ten zamach?

Tego rodzaju listy rozsyłam do wszystkich programów interwencyjnych w całej Polsce.
OK, może bez tej końcówki.

APEL! Jeśli macie w rodzinie jakiegoś grubego komucha, to poproście go, by przedzwonił gdzie trzeba.
Niech coś z tym zrobią. Do cholery.
W zamian mogę nagrać jeden filmik, że popieram Bronisława Komorowskiego.*

https://youtu.be/RU1kFXdAr6I
*W prima aprilis

jeruka9-san 
Indywiduum

Bananów: 3
Wysłany: 2015-08-05, 08:16   

każda komunikacja się spóźnia w każdej spółce są złodzieje co sam zrobisz po co te nerwy :roll:

Odpowiedz do tematu