=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory prezydenckie: maj 2015
Autor Wiadomość
The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2015-05-27, 23:31   

Zagłosowałem na Komorowskiego, tłumacząc się ‘mniejszym złem’ chociaż po chwili zastanowienia pomyślałem, że Duda nie pokazał się dawno z Macierewiczem publicznie a z Jarkiem od świętego dzwona i może jest nadzieja ,że nie powtórzy się los z 2005 r. kiedy to Jarek przejął lance i *** na Polskę w swym Tupolewie złotym. Może i Duda będzie prezydentem wszystkich polaków, a nie tylko tych z moherowym beretem na głowie. Takie tam tłumaczenie, które i tak jest o kant dupy.

Jednak ciekawy jest motyw mój dlaczego w ogóle poszedłem na wybory. Otóż dlatego bo zagrałem w Worms Armagedon 2 :crazy: Nie wiem czy pamiętacie tą świetną grę. Jakoś ostatnio mnie sentyment ogarnął i pogrywam w gry z roku 2001/2005.
W asortymencie broni posiadamy tam ‘banana’ który po wyrzuceniu najczęściej rozpierdala pół planszy zabijając albo raniąc i moich i wrogich robali. Ów banan jest moją ulubioną bronią bo jakoś lubię sadomaso w tej postaci, lubię ryzyko wiążące się z bezmyślnym atakiem. Tak więc do wyborów podszedłem w nastroju gracza i w sumie było mi wszystko jedno kto wygra. Jestem ciekaw co z tego szamba wytryśnie, będę bacznym obserwatorem jednak daleko z boku, bo nie chce mieć zasmrodzonego ubioru.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-05-28, 00:45   

Jakie masz zastrzeżenia do prezydenta elekta, pomijając fakt, że nie sika na znicze i klęka przed Papieżem?
W czym ustępuje Komorowskiemu? Gorzej wygląda? Ma gorsze wykształcenie? Gorsze kontakty z KGB? :crazy:

jeruka9-san 
Indywiduum

Bananów: 3
Wysłany: 2015-08-05, 07:07   

zmarnowanego czasu i błędów poprzednika nie naprawi nikt nawet waszmość Duda :-P

Odpowiedz do tematu