=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co poprawiło Wam dzisiaj humor?
Autor Wiadomość
powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-02-23, 04:31   

Niespodziewane odwiedziny przyjaciółki.

Edith 
Wiarygodny

Bananów: 7
Wysłany: 2016-02-23, 20:03   

Praca.
Niby pierwszy dzień, a ja czuję się jakbym pracowała tam już od jakiegoś czasu. ;-)

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2016-02-23, 20:48   

List. Zdecydowanie ludzie za rzadko je piszą.

powidlo 

Wysłany: 2016-02-23, 21:01   

Skajp z mamą, to genialne jak dziecko tak na odległość umie kochać babcię. Wytłuki dwa.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2016-03-26, 22:39   

Pan doktor, którego mglisto pamiętam z dzieciństwa, a który leczy oprócz mnie chyba same dzieci.
- (...) a ile dzidzia ma latek?
- dwadzieścia...
- pięknie, a gdzie do szkoły chodzi?
- do wrocławia.
- mhm i która klasa?
- druga.
- kiedy dziecko zaczęły boleć uszka?
- na wyjeździe naukowym w górach.

Nawet nie wiedziałam, że sprawia mi taką przyjemność, gdy ktoś mnie traktuje jak dziecko :-P

+ Jako jedna z mało licznej grupy kilku osób na roku, zaliczyłam Bardzo Trudny Projekt w pierwszym terminie. Wprawdzie na 3, i pewnie go poprawię, ale zaliczone.

gg

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2016-03-29, 14:47   

Słoneczko.
Co w sumie jest dziwne, zazwyczaj wzbudza ono we mnie odmienne uczucia, ojezuznowutosłońcewylazłobędęmiaławięcejzmarszczekpodoczami.

powidlo 

Wysłany: 2016-03-30, 00:04   

Takie meble w takiej cenie! Idę w piątek ba zakupy, nie ma na co czekać, będzie mały remont w weekend.w końcu!
Głupiemu to się zawsze w końcu trafi, tyle się naszukałam a tu pod nosem w ostatniej chwili.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-04-06, 18:21   

Za sprawą swoich ziomów, wszyscy już na instytucie wiedzą kiedy mam urodziny. Mam przez to obiecane kilka spóźnionych prezentów. Tymczasem to mój najtrudniejszy dzień na uczelni, pełen jakiś kurde wyzwań z kosmosu. Pomimo tego jakimś fartem mój umysł nie doczekał się klęski, przeczuwając, że musi się jeszcze ogarnąć z kilka razy w ciągu tego dnia, żeby nie zrobić najbliższym przykrości niezadowoleniem z hm.. podejrzewam, że niespodzianki. ;-)

powidlo 

Wysłany: 2016-04-09, 14:22   

Dziecko moje po względnej niechcieji na wszystko (wczorajszej) przejawia w końcu na nowo chęć do zabawy i jedzenia. Nie jest to jeszcze stan normalny, w którym pędzi z prędkością szybszĄ od światła, ale już coś.

Mogłam się przespać, bo beżowy zrobił zakupy bez wyraźnej prośby. Miło, że dokupił parę drobiazgów z myślą o nas, na przykład pycha truskawki które młoda zajada z apetytem. I latać nie trzeba...

Amb

Wysłany: 2016-04-10, 01:01   

Koleżanka z roku od prawie tygodnia chciała się ze mną spotkać, bo coś dla mnie ma. No ok, wiedziałam, że ma moje stare mapy, które odebrała od wykładowcy, więc się nie spieszyłam z wzięciem, bo strasznie żem zabiegana, wiedziałam, że ona również strasznie zabiegana, a jako, że jesteśmy na innych specjalizacjach, to i zajęcia nie tak często ze sobą mamy, więc mówię codziennie, dobra, to mi tam podrzucisz jak się będziemy widzieć, albo podejdę, tylko nie dzisiaj, na następny dzień mówię, to może dzisiaj, ona, że dzisiaj to ona nie może i tak w koło. W końcu udało nam się zobaczyć na zajęciach, jako, że po zajęciach biegłam szybko, żeby zdążyć na pocztę przed konferencją, ona zaś biegła do pracy, rzuciła mi szybko pakunek i się rozeszłyśmy. Potem tak biegałam w różne strony jeszcze cały dzień z tym pakunkiem, aż spotkało mnie wielkie nieszczęście (spóźniłam się na odczyt o czarnych dziurach, bo pomyliłam budynki, a spóźniona bałam się wejść, więc wyszłam zawiedziona i zła). Zrezygnowana nagłym przypływem wolnego, marnującego się czasu (szalone dwie godziny, które mi zostały do innej imprezy), postanowiłam przejrzeć moje bazgroły z pakunku, a tam oprócz map... duża czekolada i kartka "dziękuję, że jesteś, za cierpliwość i wytrwałość". I choć czułam, że to całkowicie bezpodstawne dwa oskarżenia i że to chyba nie powinno być adresowane do mnie, wzruszyłam się do głębi.

gg

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2016-04-13, 12:15   

Dostałam dziś banana w prezencie.

Amb

Wysłany: 2016-04-21, 16:27   

Miałam dziś na wfie zastępstwo z Hulkiem Hoganem. Koleś wysoki, wielki, potężny jak byk z brodą i bardzo groźną miną, już jak mówił, to ściany drżały, a na rozgrzewce jak zaczął do nas wykrzykiwać komendy, to myślałam, że się zesram ze strachu... Po rozgrzewce przystąpiliśmy do rozgrywki i tak już dziesięć minut gramy w tego pingla, kiedy nagle zaczynam zauważać poruszenie na drugim końcu sali, ludzie coś szepczą między sobą, szturchają się, zwracają wzrok ku wuefiście, kręcą głowami, zaprzeczają, przesuwają się w jego kierunku. W końcu najmniejsza dziewczyna została wypchnięta na środek, powoli podchodzi do niego przerażona i cichym głosem mówi: "a puści nam pan muzykę...?" Chwila napięcia, po czym Hulk odpowiada: "a, tak, zapomniałem! Przecież wasz pan mi kazał, ale bym miał przerąbane, jakby się dowiedział". Nasz wuefista jest jakieś cztery razy mniejszy xD

gg

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-04-24, 22:31   

W życiu trzeba być po prostu sprytnym. Ugrałam dwa bilety na maraton filmowy ulubionej serii za free i możliwość opublikowania swojego tekstu na lokalnym portalu, sięgającym kilku tysięcy czytelników. Jeszcze ta mega pochwała za teksty, które dotąd uważałam za niezbyt ambitne. Pysznie!

Amb

Wysłany: 2016-05-13, 12:40   

Po co się trudzić z jeżdżeniem na łudstoki, skoro mam tutaj wrocławskie juwenalia, gdzie wszyscy studenci to wielka patologiczna rodzina i nawet jak się nie ma przyjaciół, z którymi się tam pójdzie, bo cytuję: "to impreza dla kompletnych lamusów nie mających co robić ze swoim życiem", z zupełnie obcymi ludźmi też można miło spędzić czas.

gg

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-06-11, 12:29   

Zdałam najważniejszy egzamin na tej sesji, a zaliczenia same wskakują do indeksu. 8-)

Odpowiedz do tematu