=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Alkohol
Autor Wiadomość
Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-08-13, 10:33   

Aleście się obudzili, przecież już od dawna wiadomo, że Monia będzie miała dwie gwiazdki w profilu. Najwięcej argumentów jest w zabawie Wyżal się. Szczególnie ten wątek z fasolką po bretońsku dodaje smaczku.

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2014-08-13, 10:47   

Monia, gratulacje! A jak to zimne piwko będzie smakowało po takiej przerwie...! :crazy:

Deceased 
Indywiduum
Umarły

Wysłany: 2014-09-01, 12:08   

Piję przeciętnie 50 piw / miesiąc, w samotności przed laptopem (tak jak teraz).

gg

buciki
Przyjęty

Bananów: 3
Wysłany: 2015-02-11, 21:27   

Kwestie zdrowotne bardzo spłyciliście, bo nie ma mowy o psychice. Mnie nie wykańczają kace, a moralniaki.
Jakieś 90% imprez z wódką kończy się dla mnie na drugi dzień wyrzutami sumienia, bo coś odjebie.

Jak to u Was wygląda? Czy wali na łeb tylko określonej grupie ludzi, którzy mają jakieś problemy mentalne, a po alkoholu przestają się kontrolować?
Ostatnie pół roku, nie piłem prawie wcale, ale jak już piłem to robiłem takie głupoty. Jechałem samochodem - nawet tego nie pamiętając - rano tylko flesze, że rozjebałem lusterko o znak drogowy, srał pies mnie, bo za głupotę się płaci, ale mogłem komuś zrobić krzywdę.
Kleję się do cudzych bab, jeden związek przeze mnie się rozpadł (w sumie dwa, bo mój też na tym ucierpiał).
Alkohol to najgorsze zło w moim życiu, stary rozbił rodzinę, bo był alkoholikiem. Mnie strasznie wyniszczył psychicznie, a ludzie zobaczyli demona.
Bójki po pijaku, stracone pieniądze, pannom nieraz psułem imprezy.

Nie piłem od 3 miesięcy, przyjechałem do Polski na urlop i jak zacząłem w piątek wieczorem to skończyłem we wtorek rano. Generalnie tylko jeden przypał, ale wstyd mi, bo zawiodłem ludzi, których bardzo lubię (nawet nie będąc tego świadomym - co jest najgorsze). Dopiero po fakcie się dowiedziałem, że znów byłem dzikusem wyrwanym z buszu. To tak jak kiedyś biały człowiek rozpił Indian. Chciałbym móc bawić się jak normalni ludzie, napić się, ale znając umiar i mając nad sobą kontrolę. Na chwilę obecną znów nie daję się namówić na picie dla dobra ogółu.

Mnie samego z siebie nie ciągnie do alkoholu, muszę mieć towarzystwo, ale to marne usprawiedliwienie, bo picie w wersji hardcore mam w genach.

Soundtrack do posta:
https://www.youtube.com/watch?v=Hz5kqcXjBKQ

mazi88 
Przybysz

Wysłany: 2015-05-20, 19:23   

a ja znowu dostałem nowy alkohol do ust. Był to mandarynkowy absolwent

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-06-07, 22:02   

Na panieńskim trochę się podchmieliłam, w dalszym ciągu nie rozumiejąc idei zgonu.

Avis 
Przyjęty
nieposkromiona

Bananów: 2
Wysłany: 2015-06-22, 19:40   

Ostatnio doszłam do wniosku, że na studiach piję o wiele mniej, bo to podobno szkodzi na przyswajanie informacji :crazy: W liceum imprezowałam, piłam więcej, bo miałam więcej czasu. Teraz nauka, praca, więc imprez mniej, a jeśli są to bardziej kameralnie w porównaniu do szaleńczego licealnego biegu po klubach ;-) Lubię i winko, i piwko, i wódkę. Zależy od pory roku i towarzystwa. W wakacje dość często pije, zimą rzadziej.

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2015-07-18, 15:31   

Ja miałam tak długą abstynencje, że potem po piwku byłam podkręcona i rano miałam kaca :crazy:

Bonda 
Kumpel
Kla wróciła !

Bananów: 12
Wysłany: 2015-07-23, 09:15   

Ja jestem straszny pijak, ale od dłuższego czasu zaczęłam pić zamiast chlać ;) Chociaż na razie odpuszczam sobie picie. Zero piwka, winka, nic co kolorowe ;-) Czasami delikatny drink z "przezroczystym" napojem ;-)
Wyjmiesz to, co włożyłeś.
Otrzymasz w zamian to, co dałeś.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2015-07-30, 16:51   

Ja generalnie alkohol lubie, ale bede go ograniczac. W tym momencie w sumie juz dwa lata nie pije, ze wzgledu na dziecko i dosc mi sie to podoba. Mysle, ze warto sobie wypracowac jakas inna forme relaksu. Ja jestem czlowiekiem ktory szybko robi z czegos obsesje, wiec uwazac musze. Przez nastepne pare lat chcialabym pic jedynie okazyjnie i ogolnie miloby bylo, gdyby alkohol nie pojawial sie u mnie w takich ilosciach jak przed przerwa. Co za duzo, to nie zdrowo, zwyczajnie :crazy:

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2015-07-31, 11:01   

Powidło, jak też miałam długą przerwę, a teraz piję mało, właśnie ze względu na dziecko. Jak ktoś ma pod opieką dziecko, to pić nie może, teoretycznie. I tak mi nawet lepiej, bo kaca nie ma :P
Ale też lubię alkohol, ale wódki nie piłam kilka lat, a kiedyś co weekend. I nawet mnie nie ciągnie. Ale piwko raz na jakiś czas wieczorem wypije, jak Adaś śpi ;)

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2015-07-31, 13:42   

Ja bezalkoholowe :lol: tak licze na to, ze mnie zmotywuje obecny styl zycia.

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2015-08-01, 23:46   

Życie abstynenta zdecydowanie nie jest dla mnie. Próbowałam i nie widzę sensu. :crazy:

TypowoNegatywny 
Indywiduum
Nitj'sefni

Wysłany: 2015-08-03, 23:43   

Lubię dobre piwo i dobre wino. Jednak ostatnio praktycznie w ogóle nie piję alkoholu. Nie mam okazji, potrzeby, ochoty.

gg

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Wysłany: 2015-08-06, 10:16   

Piję okazjonalnie i to tylko lampkę czerwonego wytrawnego wina - alkoholi jako takich nie znoszę. :-D

Odpowiedz do tematu