=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Alkohol
Autor Wiadomość
mazi88 
Przybysz

Wysłany: 2014-04-24, 23:13   

pić trzeba umieć. Wszystko z umiarem jest dla ludzi. Ja ostatnio ze znajomymi usiadłem do grilla do tego cytrynówka absolwenta i wszystkim się podobało.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-04-25, 13:45   

O, mojemu żołądkowi by się nie podobało, nalewki tak, ale smakowa wódka wraca szybciej niż była połykana. Fuuuu.

Ostatnio poznałam świetną rzecz - domowej roboty jakby likier? (nie znam się na tych nazwach) zrobiony z mleka skondensowanego i spirytusu. Pycha! I na gardło dobre, bo słodkie i drapie jak cholera, a mi to zawsze pomaga. :roll:

Calamity 
Wiarygodny
Killtacular

Bananów: 4
Wysłany: 2014-04-25, 14:45   

Bardzo lubię piwo i rzadko kiedy odmawiam, gdy mnie ktoś zaprasza do knajpy (: W zasadzie to nie musi mnie nawet zapraszać, równie dobrze możemy obalić czteropak w akademiku. Albo w terenie. Gdziekolwiek.

Mocniejsze alkohole pijam tylko na imprezach. Albo jak jestem w domu, rodzinie nigdy nie odmówię kielicha :crazy:

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-04-26, 17:48   

Nie polecam miętowej żołądkowej, chyba że bulimiczkom - miętę czuć po dwakroć :(

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-04-27, 12:46   

Nie pamiętam czy ktoś już o tym wspominał, ale ostatnio bardzo posmakował mi cydr. To jedyny alkohol [?], który mogę pić litrami i ciągle mi smakuje. Polecam zdecydowanie dla zagorzałych abstynentów - nic tak nie rozbudzi waszego alkoholowego pragnienia jak on. :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-04-27, 16:14   

Fajtula napisał/a:
Nie pamiętam czy ktoś już o tym wspominał, ale ostatnio bardzo posmakował mi cydr.
Tak, ktoś już o tym wspomniał i tym kimś był... Jazz.
Cydr - ani to soczek, ani piwo... ja polecam spirytus! I co on z głosem robi, ha! W MOPSie nas przodem puszczają i czerwony dywan rozwijają. Wszystkie glisty wychodzą. Odświeża oddech. To dopiero początek zalet zdrowotnych. :crazy:

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-04-27, 19:10   

Spirytus, zabawa dla zaawansowanych. A później sito z wątroby, ała :crazy:

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-04-27, 19:44   

Borcejn napisał/a:
Tak, ktoś już o tym wspomniał i tym kimś był... Jazz.

To ten jego spam? Bo jeżeli nie to jednak nie on.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-04-27, 21:42   

Tak, PP, ktoś mu płacił za reklamowanie konkretnego cydru. :crazy:

Bonda 
Kumpel
Kla wróciła !

Bananów: 12
Wysłany: 2014-05-14, 13:26   

Spirytus jest boski, a jak jest popijany wodą to już w ogóle ;d Po tym nie ma kaca. Rano można sobie ślicznie wstać na zajęcia ! ;d
Wyjmiesz to, co włożyłeś.
Otrzymasz w zamian to, co dałeś.

Szybcior 
Osadnik

Wysłany: 2014-05-14, 18:36   

Piję okazyjnie i tylko piwka.
Za to zbieram mocniejsze trunki (30%+) w butelkach 0,5 litrowych. Co miesiąc dokładam coś do kolekcji :D

aniulek 

Wysłany: 2014-05-14, 19:45   

Szybcior napisał/a:
Za to zbieram mocniejsze trunki (30%+) w butelkach 0,5 litrowych. Co miesiąc dokładam coś do kolekcji :D

taki off, ale można wiedzieć gdzie kupujesz?:D Mój też zbiera, nie tyle w półlitrowych, co od 200ml do kilku litrów, byle były w różnych ksztatach: ryb, pistoletów itp. Ale jak chcę mu kupić na jakąś okazję, to nigdzie nie mogę trafić. :(

Zapomniany 
Osadnik
Wieszcz zagłady...

Wysłany: 2014-05-15, 09:44   

Jestem zdecydowanie piwoszem, chociaż od mocniejszych rzeczy też nie stronię. Z tym, że jeśli już, to porządnie. Z wódek to Absolut albo Finlandia. Ewentualnie jakaś porządna ruda woda na myszach. Rum też jest spoko. Miałem też okazję pić miód pitny. Zdradliwe to to. Słodkie, wchodzi jak woda, a trzepie tak, że człowiek nie wie kiedy pada pod stół.

Z częstotliwością, to u mnie już za wesoło nie było. Przez stresującą pracę zaczął mi się mały problem. Bywało tak, że dzień w dzień wieczorem trzeba było się rozluźnić jakimś czteropakiem zimnego browara. Na szczęście sprzedałem sobie liścia, postanowiłem się ogarnąć i teraz ograniczam się z piciem tylko do weekendów. Dawki już też zdecydowanie mniejsze.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-05-15, 10:10   

aniulek napisał/a:
Szybcior napisał/a:

taki off, ale można wiedzieć gdzie kupujesz?:D Mój też zbiera, nie tyle w półlitrowych, co od 200ml do kilku litrów, byle były w różnych ksztatach: ryb, pistoletów itp. Ale jak chcę mu kupić na jakąś okazję, to nigdzie nie mogę trafić. :(

Takie cuda znajdziesz w każdym sklepie pt. "Alkohole świata"/"Salon alkoholi", a taki punkt jest już pewnie w każdym mieście powiatowym przy głównej ulicy.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

aniulek 

Wysłany: 2014-05-15, 13:44   

cjelzurr napisał/a:
aniulek napisał/a:
Szybcior napisał/a:

Takie cuda znajdziesz w każdym sklepie pt. "Alkohole świata"/"Salon alkoholi", a taki punkt jest już pewnie w każdym mieście powiatowym przy głównej ulicy.

Byłam w takim u nas, ale niestety nie mieli, tylko takie zwykłe kolorowe różne. W Tarnowie też dwa odwiedziłam, bo tylko tyle po drodze miałam, to mi tylko kolorowego plemnika babka wcisnąć chciała.. A coś takiego, to można w supermarkecie kupić. :<

Odpowiedz do tematu