=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Owsiak
Autor Wiadomość
MalutkaKulka 
Indywiduum
Diablica

Wysłany: 2016-02-19, 13:58   

Od dawna juz nie wspieram Owsiaka... I wspierać nie będę większość z tego co wrzucamy do puszek leci do jego kieszeni , na Woodstock niewielka część trafia do szpitali na sprzęt który często nie może być nawet używany leży i się kurzy...

Nie będę wspierać złodzieja tylko dlatego ze od czasu do czasu zrobi coś miłego.

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2016-02-19, 14:16   

Taaa... zmienisz zdanie, jeżeli przyjdzie Ci albo komuś z Twoich bliskich (oby nie) leżeć podpiętym pod sprzęt oznaczony serduszkiem. Skoro państwo nie dba o takie rzeczy, cieszmy się, że ktoś to robi, bo nie byłoby wiele z tego sprzętu, co jest. A uratowanych dzięki temu ludzi jest bardzo wiele.
Serio, nie rozumiem przeciwników.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-02-21, 14:29   

No dokładnie! ile razy się w tv ogląda jakiś program o chorych dzieciach, co prawie mieszkają w szpitalu i tych serduszek tam multum, czasem na dosłownie każdym urządzeniu na sali. ciekawe, kto by na to dał, gdyby nie zbiórki.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-02-21, 14:42   

Nie wspominając o tym, że lepiej żeby leżał i się kurzył ale był na miejscu w razie gdyby zaszła możliwość i potrzeba użycia.

Ja kumam, wiem, państwo powinno. Ale państwu nie wyszło, więc każda pomoc będzie okej. Caritas też fajnie, niech działa równolegle i będzie super, ale z tego sprzętu z wośpu już sporo skorzystało. Jestem świadoma tego że część pieniędzy nie idzie na ten cel i jeśli ktoś nie chce, to przecież obowiązku nie ma, ale mimo to uważam że jest naprawdę sporo namacalnych dowodów właśnie na to, że potrzeba aby wośp grał.

Ja tam nikomu nie życzę żeby bliski musiał z takiego sprzętu korzystać. Argumenty przeciw są nitkóre logiczne, ale ważniejsze jest dla mnie życie każdej jednej uratowanej osoby. Dlatego Jurka popieram, czy bedę kiedyś tam dalej też nie obiecuję, bo różnie się zdarza.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-02-21, 14:49   

to jest tak samo jak z krwią, niektórzy nie oddają, bo niby ta krew jest sprzedawana, bo nic z tego nie ma itp.
a potem wypadek czy coś i krew potrzebna, a jego grupy akurat nie ma.

państwo powinno, może kiedyś będzie, kto to wie... obecna władza chce dużo zmienić i oby na lepsze, również w kwestii służby zdrowia. ale dopóki nie zrobi, to trzeba się cieszyć, że są ludzie, którzy chcą pomóc, poświęcają swój czas na organizację, swoje zdrowie (jak Owsiak przy licytacji serduszek o północy już ledwo mówił).

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2016-03-05, 10:35   

Rozśmieszyło mnie kilka postów z 2 strony tematu.Czemi dopiero teraz zachcialo mi się tutaj zajrzeć. Przy odrobinie czasu szerzej sie wypowiem i odniosę glownie do postu Banana. A teraz tak po krótce. Wspieram Jurka ,symbolicznie wspieram Wośp ,jezdzę na Woodstock. Jurek stanowi takie lewackie zagrożenie, bo generuje i dystrybuuje zaufanie, namiastkę solidarności i bezinteresowności, stwarzając tym samym konkurencję dla facetów w czerni. Wyciąga z ludzi dobro,przyciaga pozytywnoscią, nie obiecując życia wiecznego, ale dając poczucie zwykłej przyzwoitości. No i ten jego metajęzyk spod znaku róbta co chceta [chociaż w jego wykonaniu bardzuej "róróróbta" :crazy: ] jest o wiele atrakcyjniejszy dla młodzieży niż „Ojcze nasz”.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2016-06-06, 02:02   

The man napisał/a:
Przy odrobinie czasu szerzej sie wypowiem i odniosę glownie do postu Banana.
Ty zarobiony człowieku, Ty. :crazy:

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Bananów: 2
Wysłany: 2016-08-02, 00:06   

Na WOSP zawsze wrzucam parę groszy, bo właśnie kiedyś może i ja będę potrzebowała pomocy i ta aparatura ze zbiórki może uratować moje życie. A te bzdury,które wymyślają na temat Owsiaka - to czysty wymysł jakiegoś niezrównoważonego osobnika. (delikatnie to ujmując)

Odpowiedz do tematu