=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Owsiak
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-01-05, 14:47   Owsiak

Dacie Owsiakowi do słoika w tym roku czy nie? Dlaczego?

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-01-06, 00:01   

Nie, odkąd tylko nauczyłam się czytać, liczyć i logicznie myśleć. Owsiak robi nas na szaro jak chce, manipuluje biednymi, małymi dziećmi, które dwoją się i troją, myśląc, że zbierają na dzieci, a w rzeczywistości większość kasy idzie na zaspokojenie zachcianek jego i jego rodziny, zorganizowanie przystanku Woodstock i "schowanie do słoika" na czarną godzinę w Złotym Melonie i Jasnej sprawie.

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2015-01-06, 01:08   

każdy daje na co chce, nie widze sensu sie spinac. Sa ważniejsze tematy :P

Kettle 
Przyjęty

Bananów: 3
Wysłany: 2015-01-06, 14:04   

Ja sam kasy nie mam, wybaczcie :D

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2015-01-06, 17:59   

Nie, z pięciu powodów:
a) będę w pracy;
b) będę przed wypłatą;
c) skoro taki mądrala jak Owsiak przegrywa procesy w takim stylu, to dyplomatycznie mówiąc coś jest na rzeczy;
d) nie zależy mi na woodstockach;
e) pomagać można w inny sposób.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Lixi 
Indywiduum

Wysłany: 2015-01-07, 18:54   

Zawsze coś wrzucę jak moge. WOŚP jest na świeczniku, obsrywany przez wszystkich a jednak ma jeden z najwyższych współczynników skuteczności (ilość zebranych pieniędzy, która idzie faktycznie na cel) bo oscylował on niedawno w granicach 92% czyli tylko 8% jest przeżerane przez koszty administracyjne czyli min. druk plakatów, serduszek itp. Poza tym WOŚP rozlicza się jawnie i jest kontrolowany przez ministerstwo pracy i polityki społecznej.
Chyba najlepszym argumentem na wrzucanie im hajsu jest to, że zawsze jak byłem w szpitalu widziałem coś ufundowanego prze WOŚP.

Art. http://www.tvn24.pl/wiado...cje,387419.html

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2015-01-07, 19:02   

Fajtula napisał/a:
Nie, odkąd tylko nauczyłam się czytać, liczyć i logicznie myśleć. Owsiak robi nas na szaro jak chce, manipuluje biednymi, małymi dziećmi, które dwoją się i troją, myśląc, że zbierają na dzieci, a w rzeczywistości większość kasy idzie na zaspokojenie zachcianek jego i jego rodziny, zorganizowanie przystanku Woodstock i "schowanie do słoika" na czarną godzinę w Złotym Melonie i Jasnej sprawie.

Byłaś na woodstocku? :crazy:

Ja dam, zawsze daję. W sumie sam bym najchętniej przebrał się za Jacka Sparrowa i poszedł do oddziału szpitalnego dla dzieci - tylko dla zaspokojenia własnych hedonistyczno -altruistyczno -paradoksalnych- zachciankowych potrzeb :crazy: :crazy:

Lixi 
Indywiduum

Wysłany: 2015-01-07, 19:17   

The man napisał/a:
Byłaś na woodstocku?

A właśnie Woodstock jest organizowany za kase od sponsorów, ziemia jest od gminy. Byłem polecam jako jednorazowy wyjazd, być, zobaczyć, nie wracać.

Bonda 
Kumpel
Kla wróciła !

Bananów: 12
Wysłany: 2015-01-07, 21:28   

Jak co roku dam ! Ogólnie dość intensywnie udzielam się w mojej miejscowości przy WOŚP-ie. Rano stoję z puszeczką, później prowadzę licytacje w MDK-u a na koniec liczenie kaski. Mam nadzieję, że pomagam jakoś w ten sposób dzieciaczkom, a Owsiak ma dobre intencje w stosunku do nich i zamiast je okradać pomaga im!. Oczywiście dodam, że przy okazji zbiórki czy licytacji jest świetna zabawa ;)
Wyjmiesz to, co włożyłeś.
Otrzymasz w zamian to, co dałeś.

Lixi 
Indywiduum

Wysłany: 2015-01-07, 21:33   

Wyjaśnienia:
http://www.wykop.pl/ramka...acja-z-faktami/

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2015-01-08, 00:01   

W ramach komentarza:
http://www.bibula.com/?p=76781
Gwoli ścisłości: Wielgucki wygrał.

Dla wytrwałych:
http://kontrowersje.net/o...i_w_i_prawnik_w
Dla mniej:
http://niezalezna.pl/6113...e-przez-blogera

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2015-01-09, 17:17   

A jednak sie spieli... ludzie nie widzicie ze na kazdym kroku chca was sklocic? Ch.j komu do tego kto na co daje, a chwalenie sie jakim sie jest dobrym to kompletna zenada. Altruisci jebani bo erzuca 10 zl do puszki i obwieszczaja całemu swiatu LOL. OGARNIJCIE SIE. :m

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2015-01-09, 18:06   

Dam o ile trafię na jakiegoś wolontariusza. ;) W szkole bardziej się udzielałam na WOŚP, teraz już nie ma aż takiej możliwości.
jest wiele programów o dzieciakach którym pomógł. na pewno robi więcej niż służba zdrowia.

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2015-01-09, 19:10   

Ludzie zawsze się do czegoś przyczepią, lepiej nie robić nic. Ja zawsze coś wrzucę, nie zbiednieje.
Szczerze, to bardziej ciekawi mnie na co KK wydaje pieniądze, bo to jest wielka tajemnica. Jeszcze pach licho jak ktoś daje na tace, bo nie ma co z kasą robić, ale najbardziej wkurzające jest "co łaska, minimum 100zł".

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2015-01-09, 22:40   

Zakładając, że jest tak jak piszecie, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w takim razie Wielgucki wygrał sądowną rozgrywkę z Owsiakiem? Dlaczego prezes WOŚP nie chciał ujawnić sprawozdań z działalności fundacji i powiązanych z nią swoich dwóch firm? I w końcu dlaczego w sprawozdaniu WOŚP Wielgucki znalazł szereg nieścisłości, których ani Owsiak, ani jego adwokat ani tym bardziej księgowa nie byli w stanie obalić?

Odpowiedz do tematu