=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki prezent dla przyszłego męża?
Autor Wiadomość
dori84
Przybysz

Wysłany: 2014-12-27, 12:29   Jaki prezent dla przyszłego męża?

Hej
Drodzy forumowicze potrzebuje waszej pomocy , jako że nie było mnie w święta w Polsce i w zasadzie będę dopiero w styczniu 2015r chciałam zrobić Mojem narzeczonemu prezent urodzinowo – świąteczny. On ma urodziny 7 stycznia więc czasu jeszcze trochę jest. Jestem aktualnie za granicą i za bardzo nie ma w Okół mnie jakiś konkretnych sklepów ponieważ do większego miasta mam daleką drogę , chciałabym poprosić was o pomoc co można mu kupić. Ma 32 lata , zainteresowania sport , dobry film , samochody wiadomo..

Będę wdzięczna za okazaną mi pomoc
Dorota

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-12-27, 14:38   

Właściwie masz trzy wyjścia: rozkminić coś na miejscu, kupić w Polsce albo wcześniej przez Internet. Co najbardziej ci pasuje?

annulka
Przybysz

Wysłany: 2014-12-28, 12:41   

Hej
Z tego co piszesz ciężko coś doradzić bo podałaś bardzo ogólne zainteresowania. Nie wiemy za bardzo co ostatnio dostał , a może bardziej co mu jest potrzebne...
Jeśli ma to być prezent dla mężczyzny to albo skarpety , albo może coś do golenia ? Ewentualnie jakiś lepszy perfum.
Stawiam, że skarpet ma dużo bo po świętach tego zawsze nadmiar, jeśli chodzi o zestawy do golenia renomowanych firm, to może znajdziesz coś na stronie
A jeśli jakiś lepszy perfum to najlepiej odwiedzić Rossmanna tam też dużo wyprzedaży po świętach jest.

Powodzenia Ania

Edith 
Wiarygodny

Bananów: 7
Wysłany: 2015-01-06, 13:57   

Myślę, że jakieś dobre perfumy będą najlepszym pomysłem. Bez problemu zamówisz je przez internet. Ewentualnie do tego jakiś film na DVD, który lubi albo zawsze chciał obejrzeć, a nie miał okazji.

alonsyalonso
Przybysz

Wysłany: 2015-01-11, 19:03   

może to brzmieć naiwnie, ale ja bym zrobiła coś własnoręcznie ;) to zawsze miłe

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-01-11, 20:35   

alonsyalonso, wcale nie brzmi naiwnie, całkiem fajny pomysł, tylko po aktywności autorki można się spodziewać, że już zdecydowała.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2015-01-12, 14:02   

alonsyalonso, ja pomysł popieram, zdecydowanie wolę takie prezenty, więcej serca się w nie wkłada nawet jak nie wyglądają tak ładnie jak te ze sklepowej półki... może autorka się jeszcze namyśli. ;)

admin005
Osadnik

Wysłany: 2015-08-17, 16:24   

Ciężko jest cokolwiek poradzić bo zainteresowania męża wymieniła Pani w sposób bardzo ogólny bo np sport to bardzo ogólne pojęcie. Może ma jakąś konkretną dyscyplinę sportu którą się interesuje. Jak uwielbia piłkę nożną to może z chęcią przeczyta książkę o Kubie Błaszczykowskim - z tego co wiem stała się ona popularna właśnie wśród fanów tego sportu.
Jeśli chodzi o zainteresowanie samochodami to można mu kupić właśnie jakiś drobiazg który mu się przyda w samochodzie - no nie wiem np nowe dywaniki.
Z całą pewnością nie kupiłbym żadnych perfum ani kosmetyków, bo to takie banalne że aż nie wiem.
To już lepiej faktycznie zrobić coś własnoręcznego. Moja mama kiedyś ojcu z racji ze umiała robic na drutach zrobiła bardzo ciepły i długi szalik, który zima sprawdza się idealnie i podejrzewał że posłuży jeszcze kilka lat.
Jak już kompletnie nic nie wpadnie ci do głowy to zapytaj męża wprost jaki prezent chciałby dostać i może to będzie najlepszym rozwiązaniem i wtedy z całą pewnością dostanie coś czego pragnie i zawsze potrzebował :D

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Bananów: 2
Wysłany: 2015-08-18, 12:34   

Skoro to narzeczony,powinno się wiedzieć,co lubi,jakie ma zamiłowania itd z czego może być zadowolony, czego ewentualnie oczekuje w prezencie.A po drugie prezent zależy od zasabności portfela ofiarodawcy.

Odpowiedz do tematu