=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kopacz o Ukrainie
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-09-21, 20:26   Kopacz o Ukrainie

Czy Polska powinna dostarczać broń Ukrainie?

- Wie pan, ja jestem kobietą. Ja sobie wyobrażam, co ja bym zrobiła, gdyby na ulicy nagle pokazał się człowiek, który nagle wymachuje jakimś ostrym narzędziem, albo trzymał w ręku pistolet? Pierwsza moja myśl: tam za moimi plecami jestem mój dom, tam są moje dzieci wpadam do domu, zamykam drzwi i opiekuję się własnymi dziećmi – opowiadała, chyba ku zaskoczeniu sporej części słuchających, Kopacz.

Co w takiej sytuacji zrobiłby mężczyzna? Pewnie pomyślałby: nie mam nawet porządnego kija w ręku, ale jak to, ja nie stanę i nie będę się z nim tłukł? Tylko dlatego, że on tu się odważył przyjść i grozić mojej rodzinie. Więc odpowiem jedno: Polska powinna zachowywać się jak Polska rozsądna kobieta – kontynuowała.

To tak na poważnie, słowa naszej nowej premier.
Jeśli nie dajecie wiary - nagranie: http://www.youtube.com/watch?v=D0oNq0Uk6PI

Expose 1 października. Coś czuję, że część z Was nie może się doczekać. :crazy:

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-02-19, 21:17   

Lepsze jest stanowisko misia Komorowskiego. Jak prawica skacze, że chce pomagać militarnie Ukrainie, odpyskuje z kartki, że nie jest to potrzebne, po czym pytają go dwa dni później w przelocie i z dumną piersią tłumaczy, iż natychmiast jego ludzie się tym zajmą. Pytany w następnym tygodniu zarzeka się, że nie pomagamy i kropka. O co tu właściwie chodzi?

Wojna na Ukrainie to doskonały przykład na polskie tchórzostwo i nieudolność. Potrzebują nas, Europa robi sobie z nich żarty, a my tańczymy jak Merkel nam zagra. Już pieprzyć czerwone dywany za granicą, u siebie nie potrafimy rządzić, odezwać się, sprzeciwić. Tyle w nas miłosierdzia i patriotyzmu, ile w "premierzowej" elokwencji.

loneirus 
Osadnik

Bananów: 1
Wysłany: 2015-03-12, 16:46   

są ludzie, którzy boją się konsekwencji. rozumiem osoby starsze, które pamiętają wojnę z autopsji. ale nasz rząd nie składa się z takowych.
politycy twierdzący jak ta kopacz, najwidoczniej prowadzą grę na czas. nie zależy im na czynach potencjalnie niebezpiecznych dla ich własnego dobra. słowem są to ludzie krótkowzroczni, którym lepiej nie dawać szansy na decydowanie o losach całej nacji. ktoś mógłby rzec, że to "odpowiednia polityka na czasy pokoju", aczkolwiek nie widzę w tym stwierdzeniu prawdy. pokój nasz, okupiony krwią sąsiada, który nigdy już nie zapomni o tym, iż został w chwili próby porzucony. mówi się, że putin chce jakieś imperium budować. ludzie w to wierzą. ale jakie imperium może przetrwać, kiedy budowane jest na gruzach i ciałach? chciwość, fałszywe idee. putin przypomina mi o schyłku państwa seleukidów, o antiochu trzecim.

Odpowiedz do tematu