=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Z] Regulamin - aktualizacja.
Autor Wiadomość
Lampart 
Indywiduum

Bananów: 1
Wysłany: 2014-08-20, 14:11   [Z] Regulamin - aktualizacja.

Mam pytanie gdzie jest jakiś aktualny regulamin ?

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-08-20, 16:51   

To jest aktualny regulamin. Nikt Ci nie zabrania reklamować bloga, ale od tego jest pole w profilu "Strona WWW" - i tam możesz to zrobić.

Lampart 
Indywiduum

Bananów: 1
Wysłany: 2014-08-20, 18:16   

Borcejn napisał/a:
To jest aktualny regulamin. Nikt Ci nie zabrania reklamować bloga, ale od tego jest pole w profilu "Strona WWW" - i tam możesz to zrobić.

Dobra, coś to nie jasno jest napisane w tym regulaminie - przynajmniej jak dla takiego matoła jak ja. W każdym razie wstawiłem swoja stronę tak gdzie wskazałeś.

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-08-20, 18:27   

Ciekawe ze zezwalasz na usuniecie konta, zazwyczaj na forach nie ma takiej opcji? Jesli usuniesz konto to posty danej osoby po prostu znikaja? Czy jak to wyglada?

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-08-20, 22:21   

Ludzie bywają nierozsądni i podają informacje, które wziąwszy do kupy stają się danymi osobowymi. Jestem skłonny usuwać takie dane. Natomiast nikt nie usunie wszystkich postów, bo wiąże się to z destabilizacją forum, dużym spadkiem pozycji we wszelkich rankingach i nie ma to uzasadnienia prawnego.

Innymi słowy: posty nie podlegają w żaden sposób ustawie o ochronie danych osobowych - zostają. Imię i nazwisko nie są danymi osobowymi. Wiek nie jest daną osobową. Wykształcenie nie jest daną osobową. Ale imię, nazwisko, wiek, wykształcenie i miejscowość to są dane osobowe, więc takie informacje (na żądanie) mogę już usunąć.

W świetle prawa, forum jest prywatne. Dlatego też jestem Gazdą, a nie Administratorem. Gazda dobrym człowiekiem jest i zawsze stara się iść na rękę osobom, które różne głupie rzezy wypisują w Internecie, a potem żałują, ale musi również dbać o interes pozostałych Użytkowników. ;-)

Pojawiają się wątpliwości i pytania - znaczy, że jesteśmy starzy i trzeba zrobić lepszy, bardziej oficjalny regulamin. ;-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi