=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Radio
Autor Wiadomość
Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2017-02-04, 19:31   Radio

Mówi się, że już dawno wyszło z mody. Pomimo tej opinii radiofonie mają się całkiem dobrze. Wiele z nich działa w formie tradycyjnej oraz internetowej. Słuchacie? Macie swoje ulubione stacje? Lepsza wersja tradycyjna czy internetowa? Znacie może stacje, które działają w wersji internetowej, ale nie można ich słuchać na radioodbiornikach?

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2017-02-04, 22:35   

Radio Gram, leci u mnie w pracy i grają tam dobrze skomponowane playlisty - odrobinkę nowości, a dużo retro, przyjemnie się słucha. Z kolei Radio Wrocław ma co jakiś czas nocne słuchowiska, co uwielbiam, szczególnie kryminały. No i w aucie jak się jedzie, radio jest nieocenionym sprzętem. Radio jest w porządku.

gg

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2017-02-05, 11:07   

Słucham w zasadzie dwóch:
RMF FM, bo lubię ich poranny program a i felietony Olbratowskiego jakoś lepiej mi pasują z radiowymi komentarzami przed i po niż sam wycięty tekst felietonu słuchany w Internecie. Poza tym RMF towarzyszy mi od hmmm...jakichś 10lat? W domu mama włączała codziennie rano gdy przygotowywałyśmy się do szkoły, jeszcze za czasów mojego gimnazjum.
Antyradio - i nie mam jakiegoś ulubionego programu, włączam jak sprzątam, albo gotuję, po prostu w sytuacjach, gdzie mam zajęte łapy żeby muzykę przełączyć (w radiu nawet jak leci piosenka, której nie lubię, to nie mam takiego parcia na przełączanie, po prostu przeczekuję) albo nie chce mi się uruchamiać aplikacji i podłączać pod głośniki. Antyradio mam na dwa przyciski, łatwo i przyjemnie.
Dawniej słuchałam jeszcze RMF MAXXX, bo po północy grali dużo dobrego rapu, ale odkąd na wsi założyli stałe łącze internetowe porzuciłam ten zwyczaj.

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2017-02-06, 01:40   

O rany, nie znoszę RMF FM, jedna z najgorszych stacji radiowych, jakie znam. Zwykle w busach leci, takie dosyć neutralne radio pod względem puszczanych piosenek, dlatego zazwyczaj muszę się przy nim przemęczyć, kiedy akurat zapomnę ze sobą słuchawek. Jeszcze nic, kiedy lecą piosenki, dramat zaczyna się dopiero wtedy, gdy głos zabierają redaktorzy. Silenie się na zabawne żarciki wprowadza mnie w niemały stan zażenowania. Jest za głośno, za głupkowato i to mnie męczy. Bardzo lubię Trójkę, cenię przede wszystkim za spokój. Podoba mi się, że podczas rozmów ze słuchaczami, zachowana jest zawsze forma grzecznościowa, co jest po prostu eleganckie i na miejscu, nie jak w RMF, gdzie redaktorzy wołają do słuchaczy, jakby się po paru latach spotkali ze starymi kumplami w polu, gdzie jeden z nich jest na jego początku, a drugi na końcu i stara się, aby go tamten usłyszał, rzucając w międzyczasie żarciki polityczne i wybuchając wcale nie przymuszonym śmiechem. W Trójce jest kulturalnie. No i muzyka jest świetna. Same warte uwagi muzyczne kąski, niekoniecznie komercyjne rytmy. Dużo ciekawej muzyki poznałam dzięki Trójce. A Top wszech czasów chyba każdy doceni.

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2017-02-10, 17:31   

Przerzuciłam się całkiem na Open FM. Tylko w samochodzie czasem Zetka.

Odpowiedz do tematu