=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Chuj, dupa i kamieni kupa".
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-06-16, 16:11   "Chuj, dupa i kamieni kupa".

Cytat:
Brakuje pieniędzy w budżecie, cięcia są niewystarczające. I mamy osiem miesięcy do wyborów. I PiS ma 43 proc. w sondażu. Idziemy w taki wariant w którym - nie czarujmy się - że tylko i wyłącznie ekonomika decyduje o ocenie stabilności kraju. Tylko wiemy, że to się skończy katastrofą. Zwycięstwo PiS oznacza ucieczkę inwestorów, pogorszenie się warunków finansowych i parę innych kłopocików wewnątrz Polski. I to jest dokładnie taka sytuacja, w której trzeba podjąć decyzję, co my robimy.

Nagranie rozmowy z napisami

Oczywiście ten rząd powinien jak najprędzej podać się do dymisji, ale jest też inna sprawa: przecież CBOS to konkretne jaja! Na zachodzie, ośrodek badawczy który rozmija się z rzeczywistością o więcej niż dwa - trzy procent jest kompletnie skompromitowany, a u nas? PiS miał w lipcu ubiegłego roku 43% poparcia - podali 25%. Przecież to jest kompletna paranoja. :D

Tłumaczenia Premiera nie będę tutaj przytaczał, bo jest po prostu żałosne. :crazy: Ale każdy może sobie zobaczyć:
http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html

Co sądzicie o całej sprawie?

[ Dodano: 2014-06-16, 16:13 ]
Jak ja sprawdzałem, to był taki stan "łapek" jak w załączniku, ale zapewne zaraz przyjdą jeszcze bojówkarze platformy i nabiją komentarze, że to wszystko wina Kaczyńskiego.

[ Dodano: 2014-06-16, 16:31 ]
:crazy: :crazy: :crazy:

haha.png
Plik ściągnięto 4186 raz(y) 2.63 KB

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2014-06-16, 22:55   

Cały ten rząd to jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo, aż słów brakuje, same przekręty i dbanie o to, żeby się jak najwięcej nachapać. Wiadome było, że Tusk to wszystko zmiecie pod dywan, żadnych dymisji nie będzie, w radiu słyszałam, że będą prowadzić dochodzenie w sprawie tego, kto zamontował nielegalnie podsłuchy, i rany, jakie to jest żenujące, krew mnie zalewa, jak tak o tym czytam, chętnie bym ich wszystkich zrzuciła ze stołków, no ale jak. :-)

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-17, 12:01   

unreal napisał/a:
chętnie bym ich wszystkich zrzuciła ze stołków, no ale jak.
To jest najprostsza rzecz. Zgodnie z prawem o zgromadzeniach, wystarczy 15 osób (na razie są dwie), ja składam wniosek o zezwolenie na przeprowadzenie zgromadzenia do urzędu miasta, przygotowujemy sobie jakieś fajne transparenty i jedziemy. :crazy: Za miesiąc kolejne, z większą ilością ludzi, potem kolejne, potem zakładamy stowarzyszenie walki z łgarstwem, potem mówią o nas w Radiu Maryja, potem w TVN, potem ludzie nie głosują na Tuska - cel osiągnięty.
Ewentualnie można przyłączyć się do już istniejących. :D

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2014-06-17, 12:32   

Właśnie, można dołączać, bo już są protesty w poszczególnych województwach, zdaje się, że rozpoczęte przez Ruch Narodowy, ludzi powoli przybywa. Tylko na policję trzeba uważać. :crazy:

V 
Wiarygodny

Bananów: 9
Wysłany: 2014-06-17, 18:54   

Tak odnośnie tych rozmów pozwolę sobie zacytować wypowiedź z 2006 roku:

Donald Tusk napisał/a:
Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd.

There is still a voice I have yet to hear.

There are still words I have yet to remember.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-18, 13:00   

Tak, mówił nawet więcej:

Donald Tusk napisał/a:
Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego

A sytuacja była diametralnie inna. PiS wtedy w ogóle nie powinien rządzić. Koalicja, którą stworzył Jarosław Kaczyński z kolesiostwem Samoobrony i LPRu była po prostu czymś nie do przełknięcia. Nikt takiej opcji nawet nie brał pod uwagę - a on to zrobił. Rozpieprzył WSI, zobaczył, że więcej dla Polski zrobić nie może i sam poddał pod głosowanie projekt ustawy o samorozwiązaniu sejmu. Trzymał się koryta? Nie. Świadczy najlepiej, czemu służy. A ten rząd, dość, że nie robi nic konkretnego, to jeszcze zamiata wszystkie afery ze swoim udziałem pod dywan. Wyobraźcie sobie skalę nagonki, gdyby na miejscu Tuska stał dzisiaj Jarek... zresztą - ktokolwiek spoza układu. 8-)

[ Dodano: 2014-06-19, 03:11 ]
ABW zrobiło nalot na Wprost. Wyjątkowo szybcy - przed długim weekendem. Miało być "po cichu" - średnio wyszło. "Zabezpieczają dowody". :)

[ Dodano: 2014-06-26, 14:32 ]
Andrzej Smirnow napisał/a:
Świadomie nie głosowałem, bo nie chciałem poprzeć wniosku o wotum zaufani dla rządu. Obecna sytuacja jest szkodliwa dla kraju. Rząd powinien się zrekonstruować i powinna nastąpić zmiana na stanowisku premiera [...] Nie może być tak, że ciągle rządzi rząd, który ma poparcie tylko dlatego, że straszy inną partią. To jest za mało, to musi się zmienić
Andrzej Smirnow odszedł z klubu Platformy Obywatelskiej.

loneliness 
Osadnik

Wysłany: 2014-07-31, 13:15   

W ostatnim sondażu PiS ma sporą przewagę nad PO.

RapGra
Osadnik

Wysłany: 2014-08-05, 14:42   

Pis to już wygrało :D i dobrze , lepiej pis niż PO

Odpowiedz do tematu