=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Janusz Korwin Mikke
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-06-08, 22:58   Janusz Korwin Mikke

Cytat:
Współcześni "eurosocjaliści" są gorsi od nazistów. Dlaczego? Bo w obozach koncentracyjnych na piętrowych pryczach nie kazano zapisać pasów
Cytat:
Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami.
Cytat:
Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. To ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy chcą rozbijać społeczeństwo. Znam wielu "homosiów", żaden z nich nie mówi, że jest normalny, tylko że jest wyjątkowy. Nie można robić ze swej orientacji skandalu na ulicy
Cytat:
Skok z szóstego piętra jest z całą pewnością bardziej szkodliwy niż zażywanie heroiny, aczkolwiek nie zakazujemy budowy szóstych pięter.
Cytat:
Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych – a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów – i inwalidów, niestety.”
Cytat:
Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę.

Janusz Korwin-Mikke - urodzony 27 października 1942 w Warszawie, lider Kongresu Nowej Prawicy. Mistrz Brydża. Od 95 regularnie kandyduje na urząd prezydenta. Taki sympatyczny Pan z wąsem, ma sześcioro dzieci.

Lubicie, głosujecie? Dlaczego nie? :crazy: Jakie obstawiacie poparcie w wyborach do Parlamentu RP?

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-06-08, 23:17   

Zabawny jest ten facet. Zastanawiam się czy nie jest po prostu prowokacją pokroju pastafarianizmu, wcale by mnie to nie zdziwiło. Jeśli na byciu komikiem można przy okazji zarobić grubą forsę to czemu nie? :crazy: Tak naprawdę Korwin poparcie zyskuje właśnie przez rozgłos, a rozgłos przez gadanie głupot, takich jak te powyżej.

Szóste piętra służą do czegoś jeszcze, czegoś co jest celem nadrzędnym ich egzystencji (zamieszkanie na nich), tego samego niestety nie można powiedzieć o heroinie. Szóste piętra są wynikiem bilansu: efekt pozytywny vs. efekt negatywny. Heroina to śmieć służący do destrukcji życia.

Cytat z kobietami też jest dość zabawny, instynkt macierzyński to nie kwestia inteligencji bądź jej braku. Inteligentna kobieta wie, że musi przetrzymać dzieciaka wyjącego jak syrena alarmowa po to, by przedłużyć gatunek.

Sama popieram ideę rodzielenia płci, bo kobiety i mężczyźni wcale nie są tacy sami (specjalnie nie napisałam 'równi' bo to bardzo drażniące słowo), różnią się nie tylko fizycznie, ale akurat inteligencja to cecha każdej jednostki z osobna, nie jest przyporządkowana do konkretnej płci.

Misha 
Przyjęty

Bananów: 3
Wysłany: 2014-06-08, 23:44   

O Boże. Nawet tutaj pajac w muszce? O czym tutaj rozmawiać? Że ilekroć otworzy gębę, to prawdopodobieństwo palnięcia głupoty zaczyna być niebezpiecznie wysokie? :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-09, 10:20   

Mmm, no można gadać, wbrew pozorom, bardzo ciekawie. Np. na czym polega jego fenomen, tzn. dlaczego młodzi dają się na niego nabierać. No i odpowiedź "bo jest głupi i pieprzy trzy po trzy" nas nie interesuje, przecież dużo jest takich, co to robią i mają rozgłos. :crazy: Misho, a lubiłeś Kurwina jak byłeś "mały"? :crazy:

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-06-09, 11:26   

Dlaczego młodzi go lubią? Bo jest hipsterem. Nie ważne jak, ważne, że inaczej niż inni. Swojego czasu było głośno o jakimś facecie który chodził w wełnianym sweterku w dziwny wzór, i też zdobył spore uznanie tylko przez sposób ubioru. Można i tak. Jedni udają, że sa poważnymi ludźmi, inni nabierają na sztuczki cyrkowe i przerysowaną pstrokatość :-DD A cel ten sam... koryto!

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-09, 11:41   

Nie no, Krzysztof Kononowicz to lekko upośledzony był i wykorzystali go, po prostu.
A Korwin to chyba z własnej woli działa. :-DD

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2014-06-09, 12:01   

Dla mnie on zawsze będzie przygłupem, dziwię się, że ludziom może się podobać, to co mówi. Choć to też trochę zaskakujące, że od tylu lat mówi właściwie to samo.

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-09, 13:09   

Borcejn napisał/a:
Misho, a lubiłeś Kurwina jak byłeś "mały"?

I święci błądzili :crazy:

Borcejn napisał/a:
na czym polega jego fenomen, tzn. dlaczego młodzi dają się na niego nabierać.

1) Bo Korwin to polityczna odmiana blogerki modowej, czy czegoś w tym guście.
2) Kupują na wiarę to co on mówi bez weryfikacji danych.
3) Jeżeli ma się 20 lat to rozwiązywanie największych problemów świata za pomocą zdań pojedynczych wydaje się bardzo kuszące.

Tutaj naprawdę nie ma wielkiej filozofii. :P

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-06-09, 18:32   

Jak wiadomo, największym zagrożeniem dla marszu kuców spod znaku KNP na Sejm jest sam Korwin. Dyplomatycznie mówiąc - jest kontrowersyjny. Sam już nie wiem czy on zawsze daje się nabierać złym dziennikarzom z układu na teksty które każdy tu zna, czy też rzeczywiście święcie w to wszystko wierzy.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-09, 19:22   

cjelzurr napisał/a:
czy też rzeczywiście święcie w to wszystko wierzy.

Utrzymuje się z publicystyka, a ta może być postrzelona ; )

No teraz przestanie, ale con­suetu­do est al­te­ra na­tura :crazy:

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-06-09, 22:03   

Lubię go. * Wnosi na salony powiew orzeźwienia, dziwne, że do tego kotła go jeszcze wpuszczają. Mistrz nie tylko brydża, ale i parodii. Ładnie ujęli to Indya i Misha:

Indya napisał/a:
Dlaczego młodzi go lubią? Bo jest hipsterem. Nie ważne jak, ważne, że inaczej niż inni.

Misha napisał/a:
1) Bo Korwin to polityczna odmiana blogerki modowej, czy czegoś w tym guście.

Chyba tyle w temacie. Dodałabym tu jeszcze swoją opowieść o tym jak to byłam zaangażowana w działalności ku czci Korwino - Kurwina, ale nie będę się ośmieszać jeszcze bardziej.

*Jako celebrytę.

V 
Wiarygodny

Bananów: 9
Wysłany: 2014-06-09, 22:09   

Uwielbiam słuchać faceta. Jest niesamowicie uparty w swoich przekonaniach i nawet jeśli nie zgadzam się z wszystkimi jego poglądami, to zawsze z uśmiechem oglądam programy z jego uczestnictwem.

Gościu ma fajny program w swojej partii, niestety bez konkretów.

Nie przechodząc już w politykę, lubię go no i już.
I teraz mi się gej tylko z gównem kojarzy :mialem_dynamit_w_paszczy:

There is still a voice I have yet to hear.

There are still words I have yet to remember.

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2014-06-10, 08:45   

Tak pierdoli, że aż się rzygać chce, A czemu go lubią dzieciaki? Bo jest inny, śmieszny, chyba to logiczne?

Zwłaszcza wkurza mnie jego stosunek do kobiet.

Andrus
Osadnik

Bananów: 2
Wysłany: 2014-06-10, 09:00   

Moniazgwiazdka napisał/a:
Tak pierdoli, że aż się rzygać chce

Zastanawiam się po co ktoś bez wiedzy i z chamskim charakterem udziela się po forach.

Z tego co mówi Korwin wynika, że chce Europę skierować z powrotem na tor po którym się poruszała przez ostatnie tysiąclecie. Niczego nowego nie wymyśla. XX w. dla Europy a zwłaszcza dla Słowian był tragiczną porażką zainspirowaną i finansowaną przez żydomasonerię.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-06-15, 09:20   

Mi sie wlaczyl obronca, mysle ze moglo by sie obejsc bez kilku cytatow w tym temacie. Nie dlatego zeby cos ukrywac, ale wkurza mnie to zawsze kiedy ktos sobie wybierze pare cytatow zeby goscia osmieszyc., w tym orzypadku facet osmiesza sie sam, ale obylo by sie bez podkreslenia.

Coz, facet na poczatku jak zaczynal byc dla mnie widoczny, to bylo dobre pare lat temu mnie zaciekawil. Zobaczylam, zastrzyglam uszami, troche poczytalam i przestalam sie interesowac. Jak dlamnie typowy przyklad faceta kktorego myslenie wybiega ponad rzeczywistosc, w zwiazku z czym nijak sie nie nadaje do dopasowania czegpkolwiek w realnosci. Czesto nie odmowilabym mu logiki, ale ona ma to do siebie ze jest nieludzka. Przerazily mnie ostatnie wybory, swoja droga.

Zgadzam sie z Indya swoja droga. Z tym 'niewazne jak, wazne ze inaczej'. W ogole kojarze pana Janusza Palikota rowniez z takim zachowaniem, tylko ze ten po prostu jest choragiewka, pan Korwin jest o tyle niebezpieczny ze mam wrazenie, ze w siebie mocno wierzy.

No, czasem sie boje.

Odpowiedz do tematu