=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam nic do gejów.
Autor Wiadomość
powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-06-13, 14:14   

Oj Borcejn, wszystko pieknie i ladne, burzysz sie ze ludzie stoja sobie z kolorowymi penisami poprzyklejanymi na lbie, ale tak naprawde to sam sie wypowiadasz w tym samym tonie co te wszystkie parady rownosci. Rozumiem ze Cie to razi, ja tez raczej wole zeby nikt mi nie mowil z kim seks uprawia, ale skoro Ty krzykiem krzyk zwalczasz, to to bedzie jeszcze glosniejsze darcie.tak, wiem, nie bedzoesz siedzial cicjo, bo masz prawo, etc.ale wymysl cos bardziej konstruktywnego, bo to sie robi nudne.

Caly czas tez atakujesz tych co najglosniej krzycza, ale w sumie rozni sie temat, a wlascieie to rob8sz ciagle to samo.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-06-14, 16:46   

Nieprawda. Ja nie stoję z "czarnymi krzyżami poprzyklejanymi na łbie" i nie każę Ci np. klękać przed papieżem, więc jakoś nie widzę podobieństwa. A zwalczam na wiele różnych sposobów, np. modlę się jeszcze. :crazy: Więc chyba źle mnie oceniłaś.

powidlo 

Wysłany: 2014-06-14, 21:35   

Tak, ale rowniez krzyczysz, np.o Smolensku. Nie krytykuje Cie ale podobienstwo widze, bo w zasadzie na tej samej regule probujesz cel osiagnac. Dla Cieboe wazna jest historia, dla nich tozsamosc seksualna. Metody podobne. I zadnej z grup juz nikt nie traktuje powaznie.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-06-14, 21:44   

Zastanawiam się czy Ty to robisz tylko po to, żeby forum miało więcej postów, czy naprawdę cechujesz się totalną ignorancją w tym akurat temacie. Ja rozumiem, że nie stoisz z krzyżem przyklejonym do łba, ale sam fakt, że nie odpowiedziałeś na powidłowe krzykiem krzyk zwalczasz oznacza, że odpowiadasz sobie wybiórczo na posty innych tylko po to, żeby odwieść ich od tego, co naprawdę mieli na myśli.

Btw: nie chce mi się liczyć ile to razy zacząłeś zdanie od "nieprawda". Brzmisz trochę jak dzieci w podstawówce, które się przekrzykują, czyj tato jest fajniejszy.
Tak, wiem, wjeżdżam na Twoją osobę, to argument, z którym nie można dyskutować, ale zapominasz dodawać, że erystyka zawiera o wiele więcej rodzajów argumentów, np. te, którymi Ty się tak namiętnie posługujesz (insantia, mutatio controversiae, argumentum ad ignorantiam i tym podobne).

Czekam na coś nowego odnośnie tych gejów.

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-14, 22:43   

E. Tutaj sobie mówię, że osoby z kutasami na czołach to zboczeńcy (czyli wbrew oficjalnemu stanowisku psychiatrów) - mógłbym zrozumieć, że to krzyk. Jeśli chodzi o tragedię smoleńską, waliłem równo faktami. Zatem nie mam pojęcia, co nazywasz krzykiem i regułą. Czy to jest uporczywe przypominanie? To jest "ta sama" metoda? Skoro się z czymś nie zgadzam, to mówię o tym dużo i często. Nie wiem, jaka metoda w Twojej opinii mogłaby być bardziej konktruktywna - przemoc fizyczna? :crazy:

Amb napisał/a:
Czekam na coś nowego odnośnie tych gejów.
To znaczy? :-o No i chyba nie w tym temacie.

Amb napisał/a:
Btw: nie chce mi się liczyć ile to razy zacząłeś zdanie od "nieprawda".
To nie licz. :crazy: Matko Święta, Wy to macie problemy - liczyć czy nie liczyć.

powidlo 

Wysłany: 2014-06-14, 23:27   

Borcejn, ale Ty nie widzisz ze to jest dokladnie to samo,, w sensie co oni robia i co Ty? Nie proponuje innej metody, bo nie wiem jaka moge, ale skoro uzywasz jej to nie rozumiem dlaczego krytykujesz innych dokladnie za to samo.

Reakcja srodowiska w sumie tez jest taka sama, uwazaja obydwie grupy za idiotow i nie traktuja powaznie.

Zeby ie bylo, napisalam o reakcji patezac na to z boku, sama tez nie widze innej opcji jak mowic o czyms co chce zmienic, ale przy okazji nie krytykuje jak ktos stosuje to samo tylko w tym, co mi sie nie podoba. Po czesci powinnam to zrozumiec skoro sama tak wybralam, prawda?

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-14, 23:54   

powidlo, ale tak ogólnie i tak w ogóle mówisz. :crazy: Powiedz konkretnie, o co Ci chodzi, gdzie te podobieństwa, przykłady, to coś zaradzimy na to. Może masz rację, ale skoro JA o tym dotychczas nie wiedziałem, to jak mam teraz coś wynieść z Twojego bełkotu. Rozumiesz chyba, uświadamianie musi by konkretne. Wolałbym wiedzieć, z czym się zgadzać, a nie domyślać się, z czym mam się nie zgadzać. Wal. Szeroko (jedna cecha wspólna to jeszcze nie jest podobieństwo).

[ Dodano: 2014-06-14, 23:56 ]
(Np. Hitler też miał wąsa :crazy: )

powidlo 

Wysłany: 2014-06-15, 10:04   

Krzyk.

Misha 
Przyjęty

Bananów: 3
Wysłany: 2014-06-21, 07:58   

1. Przecież sam napisałeś wcześniej "przymusowy wywóz przeciwników homoseksualizmu do getta w Amsterdamie". A to demagogiczne przedstawienie sprawy. Ani kontenerowe osiedle nie jest gettem, ani przyczyną eksmisji nie mogła być sama niechęć wobec homoseksualizmu.

Abstrahując od kontekstu mam ogółem sceptyczny stosunek do takich działań, jak eksmisje do kontenerów, bo to po prostu się nie nadaje do wykorzystania innego, niż tymczasowy kwaterunek w razie klęski żywiołowej, humanitarnej czy czegoś takiego.

2. Faktycznie. Na przyrodę. Mój błąd, ale nie udawaj, że nie miałeś pojęcia o co chodzi.

3. Przecież pisałeś o głosowaniu członków APA "Oooo a Ty masz tylko grupkę lekarzy (którzy nie byli jednogłośni przy skreślaniu homoseksualizmu z listy dewiacji)". Co prawda nazwałeś ich "grupką lekarzy", ale tak się składa, że sami nazwali swoją grupkę Amerykańskim Towarzystwem Psychiatrycznym. Można chyba śmiało założyć, że wśród jego członków całkiem sporo jest psychiatrów.

Borcejn napisał/a:
Pan manipuluje i obraża. Do widzenia.

No weź się nie obrażaj za copypastę o Rozumie i Godności Człowieka :(

Amb napisał/a:
Zastanawiam się czy Ty to robisz tylko po to, żeby forum miało więcej postów

Przecież tak działa współczesny Internet. Muszą być wielkie słowa, oburz, drama, łzy, płacz i już się sypią posty, lajki i tak dalej ; )

Zapewne Borcejnowi chodziło o to, że Google (jak większość cyberkorpów) nie ma wiele wspólnego z obiecaną przez wizją "wolnego, bardziej sprawiedliwego i bardziej demokratycznego świata", ale wybrał sobie do kitu przykład, bo jest o wiele więcej niekosmetycznych, naprawdę niepokojących. Sam o nich wspomniał (profilowanie wyników wyszukiwania i rola reklamy), ale jakoś ich nie wyeksponował pozostając na poziomie tęczowego tła, które rzekomo lewacko indoktrynuje dorzucając coś o obozach pracy dla "nietolerancyjnych" i wieszcząc tym samym nowy wymiar niewoli. Jak dla mnie to niezły odpowiednik jakiś urojonych "faszystów z pisu", bo i takie głupawe opinie można przecież w necie przeczytać.

No ale tymi cyberkorpami od złej strony (dobrze dokumentując i argumentując) się zajmują jakieś żałosne lewaki typu Moglen, Orliński, czy Morozov. Ciekawą książkę tego drugiego wydała swego czasu Agora, ale pewnie wszystko co wyszło spod łap współpracowników Michnika parzy.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-21, 13:18   

Tak, wreszcie się z czymś zgadzamy. I wybrałem tło pierwsze z brzegu. Akurat się tęcza wysunęła, jak chciałem postudiować na temat LGBT. Q. F. GLGBTQF (nie wmawiajcie mi, że sam szukałem Anny Grodzkiej w basenie [nie mogłem zasnąć])...

Misha napisał/a:
Przecież sam napisałeś wcześniej "przymusowy wywóz przeciwników homoseksualizmu do getta w Amsterdamie".
A, nie zrozumieliśmy się. Sądziłem, że nawiązujesz do mojego pomysłu pedalskiej oazy :D Jeśli chodzi o sytuację w Amsterdamie, niech każdy sobie przeczyta i oceni: http://wiadomosci.onet.pl...-do-getta/de946 . W mojej opinii, każdy, kto obraża, tyranizuje czy bije człowieka powinien ponieść jednakową karę. Nie potrzeba żadnych wyjątków w stosunku do gejów, ale może się mylę.

Misha napisał/a:
Przecież pisałeś o głosowaniu członków APA
OK, niech będzie APA. Już wiem, co mam powiesić na ścianie i przekreślić na czerwono.

Misha napisał/a:
No weź się nie obrażaj za copypastę o Rozumie i Godności Człowieka.
Nie obrażam się za bzdety. Po prostu przesadziłeś z kulturalnym chamstwem. Może miałeś zły humor, a może chciałeś mi dokopać. Faktem jest, że było tego za dużo.

Fajny avatar.

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-21, 19:45   

Borcejn napisał/a:
A, nie zrozumieliśmy się. Sądziłem, że nawiązujesz do mojego pomysłu pedalskiej oazy :D Jeśli chodzi o sytuację w Amsterdamie, niech każdy sobie przeczyta i oceni: http://wiadomosci.onet.pl...-do-getta/de946 . W mojej opinii, każdy, kto obraża, tyranizuje czy bije człowieka powinien ponieść jednakową karę. Nie potrzeba żadnych wyjątków w stosunku do gejów, ale może się mylę.

Chyba wyjątkowo często się nie rozumiemy, chociaż staram się pisać maksymalnie przejrzyście.

Sięgnij po coś więcej, niż po Fakt. Tam po prostu uważa się, że tępienie człowieka ze względu na homoseksualizm, jak ze względu na chorobę, kolor skóry, wyznanie, pochodzenie jest w sposób szczególny naganne (i ja się z tym zgadzam) i takich przypadków miały dotyczyć eksmisje. Zawsze tak bezkrytycznie łykasz wszystko z "Faktu" bez wzięcia poprawki na to, że artykuły są tak skrojone w tonie sensacji i skandalu, żeby polskiego czytelnika zachęcić do kupna tego szmatławca?

Przy czym podkreślam. Dla mnie taka forma walki z patologią jest wątpliwa i zbyt "tania".

A wyciąganie z tego jakichkolwiek wniosków na polską debatę jest już zupełnym nieporozumieniem. Polsce bliżej do Rosji (chociaż mam nadzieję, że przesadzam i histeryzuję), niż Holandii pod tym względem.

Borcejn napisał/a:
OK, niech będzie APA. Już wiem, co mam powiesić na ścianie i przekreślić na czerwono.

Bo? : D

Borcejn napisał/a:
Nie obrażam się za bzdety. Po prostu przesadziłeś z kulturalnym chamstwem. Może miałeś zły humor, a może chciałeś mi dokopać. Faktem jest, że było tego za dużo.

W takim razie przepraszam. Ale postaraj się na przyszłość utrzymać wyższy poziom rzetelności, żeby nikomu nie przychodziła ochota na podszczypywanie.

Niemniej to ciekawe. Ty się obrażasz za podszczypywanie, ale "pedałami" w tym temacie sypiesz, jak z rękawa. No ale nie będę czepliwy.

Borcejn napisał/a:
Tak, wreszcie się z czymś zgadzamy. I wybrałem tło pierwsze z brzegu. Akurat się tęcza wysunęła, jak chciałem postudiować na temat LGBT. Q. F. GLGBTQF (nie wmawiajcie mi, że sam szukałem Anny Grodzkiej w basenie [nie mogłem zasnąć])...

Nie zgadzamy. Tła/google doodle to w perspektywie niepłacenia podatków, pozycji monopolisty, niejasnych algorytmów wyszukiwania i niepożądanych efektów takiego uformowania sieci nie jest żadnym problemem. Najwyżej ot ciekawostką. Byłoby miło, gdyby ekran był urozmaicony podobnie przy szukaniu haseł "Poland", "England", "Japan" etc. bo łatwo to powiązać z symbolami.

Swoją drogą jakie są inne tła tego typu w google, bo to jedyne, które znam.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-21, 20:01   

Misha napisał/a:
Chyba wyjątkowo często się nie rozumiemy
Rzeczywiście.

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-21, 21:42   

Borcejn napisał/a:
Rzeczywiście.

I dlatego mi przykro, że tak uparcie starasz się udawać, że nie rozumiesz, co do Ciebie się pisze, albo pomijasz istotne fragmenty wypowiedzi. Wtedy by tego nie było. ; <

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-22, 22:06   

Najistotniejsze fragmenty Twoich wypowiedzi zebrałem na poprzedniej stronie - myślę, że każdy może to z łatwością zweryfikować. Ktoś lub coś każe Ci przedstawiać określone poglądy w atmosferze manipulacji i dyskredytacji. Nie chcesz się niczego dowiedzieć, tylko krzyknąć za Borcejnem, że jest pisiorem z Ciemnogrodu (jak gdyby istniały jeszcze wątpliwości). Reprezentujesz buraczane standardy dyskusji, na które po prostu nie warto tracić czasu.

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-22, 22:28   

Borcejn napisał/a:
Najistotniejsze fragmenty Twoich wypowiedzi zebrałem na poprzedniej stronie

Przestań decydować za innych. Co jak co, ale chyba wolno mi decydować o tym, co jest w moich wypowiedziach istotne. Ustawianie drugiej strony pod wyimaginowaną ścianą jest nieuczciwe.

Borcejn napisał/a:
Nie chcesz się niczego dowiedzieć, tylko krzyknąć za Borcejnem, że jest pisiorem z Ciemnogrodu (jak gdyby istniały jeszcze wątpliwości).

Czy ty czytasz to, co sam piszesz? Czujesz tę stertę strawmanów? No jeżeli nie to słodkiego, miłego życia w oblężonej twierdzy :crazy:

Borcejn napisał/a:
Reprezentujesz buraczane standardy dyskusji, na które po prostu nie warto tracić czasu.

Ja, mhm ;-)

No najłatwiej komuś zamknąć japę oskarżając go o rzeczy, których nie robi i zarzucając łamanie rzekomych standardów. Adieu, Borcejn.

Odpowiedz do tematu