=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam nic do gejów.
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-06-06, 02:33   Nie mam nic do gejów.

Mogę z nimi grać w karty. Mogę pomóc gejowi poszukać pracy. Mogę napić się z gejem jerby (oczywiście z osobnych naczynek, bo z jednego się brzydzę) - nie widzę problemu. Ale jeśli ten gej - pomimo mojej zadeklarowanej, 100% heteroseksualności - łapie mnie za tyłek, to on już nie jest gejem:

ON JEST PEDAŁEM.

Gej może chodzić obok drugiego geja w parku, ale nie daje mu buziaków francuskich. Nie zakłada różowych rajstop z dziurą na dupie i nie chodzi z transparentem w stylu "MÓJ ANAL - MÓJ WYBÓR". Co mnie obchodzi, kto się z kim rucha? Dlaczego jestem tym bombardowany? Ja jestem zwykłym, SZARYM człowiekiem. Mam rodzinę, mam psa, różne zajęcia. A oni, kolorowi, radośni, nie mają ważniejszych spraw na głowie od manifestowania swojej seksualności?

Ja czuję się właśnie łapany za tyłek. W świecie, gdzie Google jest drugą władzą (tak, drugą - zaraz po Goldman Sachs) i daje nam wolność wyboru... no właśnie, pewne sprawy się dla nas tak oczywiste, że nie zdajemy sobie z nich sprawy. Przeanalizujmy, dla zasady, na czym polega "nasze" wyszukiwanie w Google:

1. Wpisujemy jakąś frazę
2. I (tu się kończy nasza wolność) Google wyrzuca jakieś wyniki.

Te "wyniki" są uzależnione od:
1. (Oficjalnie) naszego adresu IP, czyli następuje proces geolokalizacji
2. (Oficjalnie) od ciasteczek na naszym komputerze (czyli "co powinno się nam spodobać)
3. (Oficjalnie) od reklamy w żółtej ramce
4. (Półoficjalnie) od reklam naturalne (w "nie" żółtej ramce), które są tak z 10 razy droższe
5. (Nieoficjalnie) od Zenka.

Ten Zenek może zrobić listę 500 stron, które wyskoczą użytkownikowi po wpisaniu frazy "gej". Niech będą to witryny "pro - gejowskie" - a dlaczego nie? Nawet, jeżeli ktoś odkryłby nieprawidłowość, Google może szlachetnie wytłumaczyć się "zwalczaniem homofobii". Ktoś powie: "- prywatne przedsiębiorstwo, może robić co chce". Owszem, może. Może robić wszystko, włącznie z wpływaniem na Twój "wolny" proces myślenia.

Oczywiste. Gdyby chwilę pomyśleć, to tak mamy wszędzie, prawda? Jest jednak ta subtelna różnica - tutaj mamy POCZUCIE PEŁNEJ WOLNOŚCI. Poczucie, że jakaś bezideowa maszyna działa wyłącznie na podstawie transparentnego politycznie algorytmu. Tego nie ma.

Nie chcę tutaj niczego dowodzić czy jechać po Googlu za wspieranie pedałów i transboczuchów - biednych, chorych psychicznie ludzi, którym współczesna medycyna nie chce albo nie potrafi pomóc. Pragnę tylko zwrócić uwagę na wolność w aspekcie "internetu". Jeżeli ja, po wpisaniu jakiejś frazy mam ją w "ładniejszej wersji graficznej", to to jest gwałt. Owszem, to ja sam przychodzę do Google - podobnie, gdy przychodzę do "kolegi", żeby mi pokazał swój samochód, to raczej nie myślę, żeby się przede mną obnażył w imię zwalczania homofobii.

Co jeszcze? Co po tej tęczy? Czy o wiele bardziej absurdalny jest pomysł, żeby Unia Europejska nakazała wszystkim stronom aktywne zwalczanie słoików? Skoro nakazała informować o "ciasteczkach", to jaki problem nakazać informowania o lewackim wydaniu tolerancji? Czy stąd daleko do skanera siatkówki, który otworzy dostęp do internetu wyłącznie osobom tolerancyjnym, a jednostki nietolerancyjne zamknie w obozach pracy?

To jest śmieszne, bo się nie wydarzyło.
Gdybym Wam 10 lat temu powiedział, że w wolnej Polsce nie dostaniecie tradycyjnie wędzonej kiełbasy albo nie wkręcicie ulubionej, 100 watowej żarówki, to byście się przejęli? :D Jeśli nie zaczniecie ostro sprzeciwiać się "kosmetycznym" zmianom i "nieistotnym" niuansom, to możecie szykować się na nowy wymiar niewoli.

googlepedaly.PNG
Plik ściągnięto 31 raz(y) 67.85 KB

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-06-06, 12:06   

Ok, a powiedz mi teraz, bananie, jak mam się sprzeciwiać temu nowemu wymiarowi niewoli, jakim jest kolorowe tło po wyszukaniu pewnych fraz. Napiszemy petycję do prezesa? Zrobimy marsz wolnego Internetu? Przestaniemy używać tej obłudnej wyszukiwarki?
A co, jeśli po dostaniu takiej petycji, w ramach sprawiedliwości usuną także inne śmieszne rzeczy, na przykład te po wpisaniu "do a barrel roll" albo "tilt"? :C będzie mi tego brakowało.

PS: Programistów Googli jest dużo i każdy dostaje swobodę we wprowadzaniu easter eggs. To nie działa tylko w Polsce, ale na całym świecie, różne inne frazy totalnie nie związane z polityką ani pedalstwem też mają ładniejszą oprawę graficzną i jest tego dużo. To Ty w tym momencie przejawiasz homofobię, wyszukując spisku w tym, że akurat ktoś sobie dodał flagę LGBT do wpisywanych pasujących fraz. Jak kilka dni temu specjalnie dla Polski było ładniejsze logo z okazji rocznicy częściowo wolnych wyborów to jakoś nie było sprzeciwu.

PS2: Jak wpiszesz "Google" w Google to zepsujesz Internet.

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-06, 14:11   

Mówisz nieprawdę - to działa wyłącznie w Polsce i w Singapurze. Najwyraźniej nie jesteś w temacie.

Przejawiam homofobię, bo jestem homofobem w 100%. Nie ma nic złego czy nienormalnego w tym, że człowiek boi się zboczenia. Kto do słowa lęk (phobia) dorobił nienawiść, wrogość i chęć mordowania - nie mam pojęcia. Odcinam się od tego. Dla mnie fobia oznacza wyłącznie lęk i obrzydzenie. Tak, brzydzę się, że mała grupka odchyleńców indoktrynuje, a wkrótce każe wszystkim akceptować rzeczy wstrętne i budzące odrazę. To jest moje odczucie, to jest odczucie również wielu homoseksualistów, którzy nie identyfikują się z tymi działaniami. W interesie wszystkich "zwykłych" gejów i lesbijek jest wyrażenie głośnego sprzeciwu, bo homopropaganda w żadnym razie nie poprawia tolerancji - i trudno się dziwić, kiedy pedały nie o tolerancję walczą, tylko o akceptację. Niech zwykli ludzie, niezależnie od orientacji, głośno i stanowczo odetną się od tych działań, a wówczas świat będzie miał szansę wrócić do normalności.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-06-06, 15:48   

Amb napisał/a:
Jak kilka dni temu specjalnie dla Polski było ładniejsze logo z okazji rocznicy częściowo wolnych wyborów to jakoś nie było sprzeciwu.

Właśnie - było widoczne tylko w Polsce. : D

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-06-06, 16:01   

Ja tam nie mam złych przygód z homoseksualistami, ale faktycznie powinny być też obłoczki i aniołki po wpisaniu jakichś religijnych fraz, tak dla równowagi... :-DD

Amb

Wysłany: 2014-06-08, 12:55   

cjelzurr napisał/a:
Amb napisał/a:
Jak kilka dni temu specjalnie dla Polski było ładniejsze logo z okazji rocznicy częściowo wolnych wyborów to jakoś nie było sprzeciwu.

Właśnie - było widoczne tylko w Polsce. : D
Wiem wiem, chodziło mi o to, że to też było widoczne tylko w Polsce.

Borcejn napisał/a:
Mówisz nieprawdę - to działa wyłącznie w Polsce i w Singapurze. Najwyraźniej nie jesteś w temacie.
To teraz jest tylko w Polsce i Singapurze, ale będzie na (prawie) całym świecie. Zaczęli od nas, bo uznają nas za środowisko nieprzyjazne odmiennościom seksualnym.

Borcejn napisał/a:
Kto do słowa lęk (phobia) dorobił nienawiść, wrogość i chęć mordowania - nie mam pojęcia.
Ja też nie wiem. Ale w Twoim wydaniu to zakrawa na paranoję. Wszędzie znajdujesz tych pedałów. A wiesz czemu? Bo ich szukasz. Powiedz mi po co wpisywałeś te wszystkie frazy w Google :-P

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-08, 14:19   

Amb napisał/a:
Zaczęli od nas, bo uznają nas za środowisko nieprzyjazne odmiennościom seksualnym.
Dewiacjom. Po co te okrągłe słowa? Skoro jesteśmy "nieprzyjaźni", to oczywistym jest, że uważamy homoseksualizm za dewiację. Zoofilia też może być "odmiennością seksualną" - wystarczy grupa lekarzy, a Twój zdrowy rozsądek i osobiste odczucia uciekną na drugi plan (wszak cóż złego jest w sprawianiu przyjemności zwierzęciu)?

Zaczęli od nas i - jak na razie - skończyli, więc rozminęłaś się ze stanem faktycznym, o czym tu dyskutować?

Tęcza nie jest symbolem pedalstwa, kiełbasomuszelka jest symbolem męskości, pedalskie marsze mi się śnią, a edukacja seksualna i lateksowe pięści wkładane w odbyt to normalka - ciekawa hipoteza, ale nieprawdziwa, w dodatku odejście od tematu i argumentum ad personam, niczego nie wnosisz, gratuluję. Czuję się teraz winny, że wpisałem jedną frazę w Google, a zaraz za nią, jako człowiek inteligentny, 5 kolejnych podejrzanych, porozmawiajmy o tym jeszcze. :crazy:

Indya 
malagueña salerosa

Wysłany: 2014-06-08, 16:23   

Super, tylko w jaki niby sposób homoseksuwaliści szkodzą Tobie osobiście? Zoofilia to krzywdzenie zwierząt, dwoje gejów, którzy są razem uprawiają seks z własnej woli i za obopólną zgodą nie wpływają w żaden sposób na Ciebie, mnie czy kogokolwiek innego. Ich sprawa. To tak jakbyś kazał ludziom nosić majty w grochy bo Tobie się podobają.

wisienka 
Osadnik
wisienka

Wysłany: 2014-06-08, 17:28   

Mi osobiście takie osoby nie przeszkadzają, aczkolwiek widząc całujących się panów czuję niesmak :-| ale to ich życie i każdy ma prawo do szczęścia.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-08, 21:52   

Jeżeli rypią się w zaciszu własnego domu, to nie wpływają. (Tak czy owak wyrządzają sobie krzywdę, bo dupa przystosowana jest tylko do tarcia stolca, w dodatku w jedną stronę, ale... volenti non fit iniuria :crazy: ).

Indya 
malagueña salerosa

Wysłany: 2014-06-08, 22:07   

Borcejn napisał/a:
dupa przystosowana jest tylko do tarcia stolca, w dodatku w jedną stronę,

W sumie to się zgadzam, ale cóż, skoro im się to podoba... Znam też wiele kobiet, które twierdzą, że seks analny jest fajny :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-08, 22:10   

Z pewnością jest fajny. :crazy: Tylko spytaj starą lesbę / starego geja, czemu chwyta się za dupę gdy kaszle. :crazy:

Misha 
Przyjęty

Bananów: 3
Wysłany: 2014-06-08, 23:42   

Borcejn napisał/a:
Gdybym Wam 10 lat temu powiedział, że w wolnej Polsce nie dostaniecie tradycyjnie wędzonej kiełbasy albo nie wkręcicie ulubionej, 100 watowej żarówki, to byście się przejęli?

Ale pieprzysz z tymi kiełbasami : ]

Borcejn napisał/a:
wówczas świat będzie miał szansę wrócić do normalności

Normalności, czyli?

Borcejn napisał/a:
nie o tolerancję walczą, tylko o akceptację

A mnie się wydawało, że przede wszystkim o konkretne rozwiązania w prawie, ale trudno. Lepiej penetrujesz to środowisko widocznie :crazy:

Borcejn napisał/a:
Dewiacjom. Po co te okrągłe słowa? Skoro jesteśmy "nieprzyjaźni", to oczywistym jest, że uważamy homoseksualizm za dewiację. Zoofilia też może być "odmiennością seksualną" - wystarczy grupa lekarzy, a Twój zdrowy rozsądek i osobiste odczucia uciekną na drugi plan (wszak cóż złego jest w sprawianiu przyjemności zwierzęciu)?

Zaraz, zaraz. Ludzie zachowujący wymagane minimum RiGCzu, jeżeli mówią o dewiacjach to raczej mają na myśli to, co ten termin oznacza z punktu widzenia medycyny, a nie małego Borcejna :P

Amb

Wysłany: 2014-06-08, 23:51   

Borcejn napisał/a:
Tęcza nie jest symbolem pedalstwa, kiełbasomuszelka jest symbolem męskości, pedalskie marsze mi się śnią, a edukacja seksualna i lateksowe pięści wkładane w odbyt to normalka - ciekawa hipoteza
Ciekawa hipoteza, ale nie moja. Ja po prostu uważam, że głupi pasek flagi przy wpisaniu jakiegoś hasła w Google nikomu krzywdy nie czyni. To wszak prywatna firma, niech sobie uozdabiają co chcą, nawet niech układają napis w kształcie kutasa po wpisaniu słowa "członek", bo Polska ma niski poziom edukacji seksualnej.
Borcejn napisał/a:
Czuję się teraz winny, że wpisałem jedną frazę w Google, a zaraz za nią, jako człowiek inteligentny, 5 kolejnych podejrzanych
Co innego ciekawość, co innego wymyślanie, że polityka wyszukiwarki internetowej spycha moją orientację seksualną do kąta. Nikt Cię nie oskarża o bycie zboczeńcem tylko o posiadanie wybujałej wyobraźni, ale to przecież zaleta.

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-09, 01:53   

Cytat:
Ale pieprzysz z tymi kiełbasami : ]
Chciałbym, ale czy to normalne, że takie restrykcje nakładają? Mamy wspaniałe wędliny! Nie wierzę w aspekty zdrowotne, tak samo jak nie wierzę we wpływ CO2 wytwarzanego przez człowieka na globalne ocieplenie, etc. Wszystko w jednym celu - albo ściągnąć haracz, albo pozbyć się konkurencji. :D Rozumiem, że masz inne zdanie.

Misha napisał/a:
Normalności, czyli?
W tym przypadku: zmniejszenia liczebności czy widoczności osobników wychylających się ponad normy przyjęte przez społeczeństwo (mniej obrzydlistwa w miejscach publicznych). Obrzydlistwo też mam definiować? To coś, co wzbudza powszechny wstręt społeczeństwa. Natomiast wstręt to takie bardzo silne uczucie niechęci wobec czegoś.

Pragnąłbym sytuacji, kiedy 1% (dobrze, dobrze, 5%, 7,9%!) żyje sobie spokojnie obok mnie, ale równocześnie nie dyktuje mi, jak mam wychowywać swoje dzieci - ewentualnie, w sposób nienachalny, przekonuje i prosi. A to się porobiło teraz tak, że grupka pedałów ma jakąś prerogatywę do zmuszania mnie do traktowania ich według określonych zasad. I pedalskie walce w szkole, w Kauflandzie, z każdej strony. Nawet Google poczuło obowiązek misyjny, horror!

Dlatego czuję się gwałcony. Tak jak ktoś tutaj czuł się gwałcony widokiem krzyży w Polsce.
Różnica jest taka, że krzyżaków mamy z 10 razy więcej niż kondomiarzy - jeśli kogoś to boli, może wyjechać do krajów spermą i g... płynących. A jak już zostaje, to niech siedzi cicho, czyli tak, żebym go nie widział na każdym kroku.

Misha napisał/a:
A mnie się wydawało, że przede wszystkim o konkretne rozwiązania w prawie, ale trudno. Lepiej penetrujesz to środowisko widocznie
A czym to się różni? Rozwiązania (korzystne dla nich) w prawie są przecież następstwem akceptacji.
I naprawdę walczą o te prawa poprzez paradowanie z gołą dupą na ulicach? Dziwny sobie sposób obrali.

Swoją drogą, popieram związki partnerskie - nie rozumiem, czemu mielibyśmy utrudniać życie w grzechu.
Natomiast jeśli chcą ślubów kościelnych, to niech sobie założą kościół. :crazy: Niby takie oczywiste, a jednak.

Misha napisał/a:
Zaraz, zaraz. Ludzie zachowujący wymagane minimum RiGCzu,
W takim razie nie zachowuję tego czegoś, a Ty nieuważnie czytasz, więc zadam Ci pytanie pomocnicze: jeśli Polacy są (nie wiem, czy tak jest w istocie) nienawistni dla gejów, to czy bardziej prawdopodobne jest, że uważają ich za "odmiennych seksualnie" czy za dewiantów?

Sialalala, dobra. Odprężmy się na chwilę, pojednajmy się, sto minut spokoju...

od razu lżej na żołądku :crazy:
oj banan banan jakie ty tendencyjne zdjęcia dobierasz, Kalisz na żywo jest ładniejszy... :crazy:

Odpowiedz do tematu