=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kawa
Autor Wiadomość
Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2014-04-03, 11:36   

powidlo napisał/a:
W sumie obecnie jak nie muszę to nie piję. I mam nadzieję, że to przetrwam
A w ciąży można pić kawę? Czy pijesz taką słabszą?

Nie przepadam, ale ostatnio piłam jedną dziennie. Teraz odstawiłam, bo bez cukru nie potrafię, a ograniczam cukier do minimum. Trzeba zrzucić parę kilo :crazy:

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-04-03, 19:14   

Moniazgwiazdka, do trzeciego miesiaca sie w ogole nie powinno pic kaw, a przez cLa ciaze nie wiecej niz 1 na dzien i to slaba. Lekarz mi powoedzial po tych trzech miesiacach ze jesli dalej czuje siesilnie uzalezniona (przed ciaza pilam 5 dziennie) to powinnam sobie jedna slaba pic na dzien, bo dziecko to ponoc mniej odczuwa niz sam 'glod kofeinowy'. I pilam moze ze trzy dni, taka slaba z dodatkiem czekolady, ale po prostu przestalam odczuwac potrzebe. Teraz czasem pije cappuccino, ale jest wlasnie bezkofeinowe albo o bardzo malej zawartosci kofeiny :) i to bardziej zeby siebie oszukac, jak jest deszcz i zdaje sonie sprawe, ze zasypiam na stojaco.

Ach i dzieki Borcejn :-DD

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2014-04-04, 10:52   

powidlo napisał/a:
Lekarz mi powoedzial po tych trzech miesiacach ze jesli dalej czuje siesilnie uzalezniona (przed ciaza pilam 5 dziennie) to powinnam sobie jedna slaba pic na dzien, bo dziecko to ponoc mniej odczuwa niz sam 'glod kofeinowy'.
To mniej więcej jak z papierosami. Ja to się najbardziej obawiam o piwo :crazy: Tak je lubię, że nie wiem jak będę mogła wytrzymać tyle czasu :-? Chyba zacznę pić bezalkoholowe, które na razie mi nie wchodzi :crazy:

powidlo 

Wysłany: 2014-04-04, 18:58   

Moniazgwiazdka, ja czssem pijam bezalkoholowe. Tez lubie alkohol ale jakos samo przeszlo jak sie dowiedzialam.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-04-04, 19:58   

Łał, dziwne, że tu jeszcze mnie nie ma.

Niestety pić kawy nie lubię. Smak zupełnie mnie odrzuca (wielokrotnie próbowałam), zaś zapach jej jest bardzo miły dla nosa zarówno w paczce jak i filiżance. Najpiękniej pachnie kawa świeżo zmielona, no ale to nie wersja dla mnie, bo plebs to może sobie co najwyżej powąchać... przez szybkę.
Z kolei cappuccino piłam, nawet dosyć często. Szkoda, że w końcu przeczytałam skład. :mialem_dynamit_w_paszczy:
Natomiast piłam Ice Coffee, która wcale nie smakowała jak coffee, ale była przepyszna. Tylko jej składu nie widziałam. :-P

powidlo 

Wysłany: 2014-04-04, 22:34   

O, ice coffee to chyba jedyna rzecz ktora kieszam z mlekiem i jestem w stanie wypic, a nawet to robie z przyjemnoscia.

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2014-04-04, 22:37   

powidlo, prawda? I jak szybko, nie trzeba czekać aż gwizdek z czajnika odleci na sto metrów.

Kakao też jest bardzo smaczne, ale zazwyczaj te na zimno są z dodatkiem dużej ilości cukru.

powidlo 

Wysłany: 2014-04-04, 22:41   

Tak, jest bardzo szybko gotowa, choc mnie na upal mleko odrzuca (jak w wiekszosci w sumie temperatur). A kto probowal syropow do kawy?

kamil123
Przybysz

Wysłany: 2014-04-06, 15:11   

Preferuję różne odmiany kawy, często eksperymentuję i szukam takiej która będzie najlepsza dla mnie.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-04-06, 16:19   

Cytat:
A kto probowal syropow do kawy?

Kawa z syropem jest dobra może na początku, ale gdzieś w połowie zaczyna się robić coraz słodsza, końcówki nie da się wypić. Dlatego w kawiarni nie zamawiam, jakbym miała w domu to bym ciągle rozwadniała mlekiem, albo najlepiej dolewała esencji kawy, ale po jaką cholerę mam to kupować :-DD

gg

_nagadaga_
Przybysz

Wysłany: 2014-04-09, 18:14   

Kawę cenię sobie najbardziej.

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2014-04-09, 20:05   

A ja nie.

Calamity 
Wiarygodny
Killtacular

Bananów: 4
Wysłany: 2014-04-10, 14:09   

Dzień bez kawy to dzień stracony :-)
Uwielbiam parzoną, gorzką i koniecznie bardzo mocną kawę. Dodawanie cukru albo mleka to dla mnie zbrodnia.

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2014-04-18, 00:17   

Mam 23 lata ,a nigdy nie piłem kawy. Pobudzam się z liścia o poranku, a potem chlust jeden drugi zimną wodą i gotowe :crazy: Ale zapach kawy mi się podoba, woń podobna do wyziewu szczeniaka miesięcznego , może stąd to upodobanie :crazy:

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-04-20, 13:01   

Eh, zrobiłam kolejne podejście, nawet inną wzięłam kawę, żeby nie było, że po tamtej konkretnie mnie mdli, ale znów. :/ Cóż, daruję sobie już. Musi mi wystarczyć zapach kawy w kubku kogoś innego. Albo sobie świeczki zapachowe kupię jak gdzieś znajdę. :crazy:

Odpowiedz do tematu