=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Herbata
Autor Wiadomość
ssuw 
Osadnik

Wysłany: 2015-07-14, 18:28   

Ja mam zamiar naćpać się szałwią httggg :D Macie tam też inne legalne narkotyki i ich dawkowanie, do wyboru do koloru :D

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Bananów: 2
Wysłany: 2015-08-06, 10:18   

Piję raz dziennie zieloną z opuncją i dwa razy dziennie BIG-ACTIVE . Zioła Mnicha "Na odchudzanie" - to jest suplement diety,a poza tym wodę mineralną niegazowaną.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-11-15, 20:40   

Regularnie przyswajam zioło, za Linneuszem Urtica dioica, który koi moje wizualne piękno.

pokrzywka 
Przybysz

Wysłany: 2015-12-10, 15:48   

uwielbiam herbaty.....mam chyba z 10 rodzajów...

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-03-18, 10:44   

W Biedrze mają coraz gęstszy, herbaciany asortyment, szczególnie królują w piramidkach. Tym razem wzięłam jakąś owocową i przyznaję, że całkiem dobra. Nie jest bardzo esencjonalna jak np. Lipton (której nie potrafię zdzierżyć), ale dla przeciętnych smakoszy torebkowych jak znalazł.

Jakąś owocową, a więc Malinę i kardamon.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2016-03-23, 22:10   

Ja się nie potrafię przemóc do herbaty z czerwonych owoców, no po prostu koszmar z dzieciństwa, najgorzej z malinową, zawsze we mnie wmuszali jak byłam chora, bo to niby gorączkę zbijało.
Obecnie zwykła czarna posti i cytrynka, do tej pory od czarnej to stroniłam pijąc tylko zielone i roibosy, ale smak się zmienił. Może mi wszedł taki schroniskowy klimat, ale codziennie muszę wypić czarną i cytrynkę, już bez miodu, bo tydzień temu wykończyłam ostatni słoik na magazynie :-P A czasem jak się cytryna skończy to i bez cytryny.
(czarna bez :crazy: )

gg

saranara15 
Osadnik

Wysłany: 2016-03-29, 11:34   

Właśnie jadę na dwie herbatki biedronkowe, malina z kardamonem i cytrusowa. Te green hills nawet dają radę. Oduczyłam się pić czarną herbatę i teraz pijam tylko owocowe ewentualnie ziołowe i białe. Oczywiście słodzę ale na szczęście coraz mniej.

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2016-03-29, 14:42   

Odkąd nie piję coli, prawie wcale nie piję też herbaty, a jeśli już, to tylko czarną niesłodzoną. Owocowe mają taki sztuczny smak, za bardzo jak dla mnie.

quaxon7
Przybysz

Wysłany: 2016-03-29, 19:12   

Jakiś czas temu odkryłem i rozpocząłem swoją przygodę z czarną herbatą - Earl Grey, Yunnan, Assam, Ceylon - piłem wszystko i w dużych ilościach, około 3-4 duże kubki na dobę. Długo szukałem dobrej (zdrowszej, smaczniejszej) alternatywy dla kawy, którą piłem wyłącznie z przyzwyczajenia, w ramach porannego rytuału. Żaden inny rodzaj herbat tak mnie nie urzekł, a wierzcie mi, że Z NIEJEDNEJ FILIŻANKI HERBATKĘ SĄCZYŁEM. Specyficzny smak, potężne i długotrwałe pobudzenie - nie ma szans, abym wrócił do kawy. Ponadto, herbaty zawierają więcej polifenoli i antyoksydantów, co jest ich niepodważalną zaletą.
Chciałbym wspomnieć także o yerba mate (choć to ziele, nie herbata) - pobudza szybciej i silniej niż czarna herbata i kawa razem wzięte, kop po wypiciu jest nieporównywalny z niczym innym. Zdecydowałem się jednak zrezygnować z ostrokrzewu z racji smaku (ziemisty, mocno ziołowy) i problemów zdrowotnych po spożyciu zbyt dużej ilości.

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-04-22, 16:43   

quaxon7 napisał/a:
Chciałbym wspomnieć także o yerba mate

Piłeś z torebki czy zanurzyłeś się w sypanej?

Ostatnio gości. Nie smakuje ani jak pokrzywa ani jeżyna. xD

QueenDream 
Przyjęty
Marzycielka

Wysłany: 2016-04-27, 15:46   

Uwielbiam różnego rodzaju herbaty. Szczególnie ziołowe, mięta, zielona i mieszanka miętowej z zieloną wygrywają.Fajtula, ostatnio będąc w biedronce miałam sobie kupić tę herbatę, dobrze że tego nie zrobiłam, jak mówisz, że jest płona :P

gg

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-04-30, 11:38   

Fajtula, ja ostatnio kupiłam w biedronce własnie pomidora z wiśnią :crazy: w domu patrzą jak na wariatkę, ale jednak dobre.

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-05-01, 23:23   

QueenDream, wiesz no, gadka gadką, ale w ciągu dwóch tygodni wychluptałam całą, co rzadko zdarza się w moim wykonaniu. Nie jest typowo herbaciana, mocna jak np. czarna Green Hils. Ma bardziej posmak herbatki - pokrzywy, jeżyną pachnie. Chcesz, mogę wysłać Ci próbkę, została mi ostatnia :crazy:

aniulek, rzeczywiście smakuje pomidorem? :D

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-05-02, 13:03   

Fajtula, tylko wiśnią. ;p a jak pachnie!

mazi88 
Przybysz

Wysłany: 2016-07-07, 11:29   

A spotkał się ktoś z Was z herbatą Big Active?

Odpowiedz do tematu