=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
karmienie piersia w miejscach publicznych
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-05-30, 13:50   

A dla mnie to słodkie :D Może instynkt tacierzyński mi się włączył.

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-05-30, 15:39   

Może już czas na ciebie przyszedł :crazy:

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-05-30, 16:29   

Nie jest to dla mnie problem, jako że nieeleganckim byłoby się gapić na akt karmienia.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Devonne 
Przyjęty
hello, Death.

Bananów: 1
Wysłany: 2014-05-30, 21:44   

Jakoś niezbyt mi to odpowiada. W takim momencie kobieta powinna wyjść do toalety i nawet tam nakarmić to dziecko. Nie przy kilkudziesięciu ludziach. Mnie osobiście byłoby głupio tak zrobić, bo jestem nieco wstydliwa. Rozumiem, że to naturalne, normalne zachowanie, ale jednak.. taki widok nie należy do ciekawych.

Alosia
Przyjęty

Bananów: 5
Wysłany: 2014-05-30, 22:10   

Borcejn napisał/a:
Na wsi nikt się nie przejmował, tylko cyca wywalał i tyle w temacie. :D

Ile lat temu?:P
Chciałbyś, żeby inni faceci mogli się gapić na piersi matki Twojego dziecka?
Ja tam nikomu innemu niż mój mąż nie dam możliwości oglądać.

Znam przypadek gdzie matka karmiła wciąż swoją 6letnią córkę, która chodziła do zerówki. Dzieci jedzą obiad, a matka wpadała, brała ją do szatni i dawała cyca. To już wszystkie inne dzieci się z tego śmiały.

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2014-05-31, 07:53   

Alosia, no teraz z tym mężem to pojechałaś. Jak tylko on ma oglądać Twoje cycki, to kiepsko to widzę :crazy:

Indya 
malagueña salerosa

Wysłany: 2014-05-31, 10:52   

A po co ma ktoś inny je oglądać...?

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Wysłany: 2014-06-01, 20:19   

Indya, chociażby lekarz, chyba, że TYLKO I WYŁĄCZNIE kobieta (ale osobiście uważam, że faceci są lepsi), bo cycki i tyłek może tylko Mąż oglądać.
Jest multum przypadków, a zwłaszcza biust ktoś może zobaczyć, chociaż przez przypadek. Bez paranoi.
Cześć ciała taka sama jak noga czy ręka. Nie potrafię zrozumieć tego wstydu. facet cycki może pokazać, a kobieta najlepiej niech je ukrywa.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-06-01, 20:33   

Moniazgwiazdka napisał/a:
Cześć ciała taka sama jak noga czy ręka. Nie potrafię zrozumieć tego wstydu. facet cycki może pokazać, a kobieta najlepiej niech je ukrywa.

Właśnie! Jakby to fajnie było, jakby można sobie tak koszulkę zdjąć jak facet, opalić się równiutko, albo w basenie. A nie patrzeć, czy ktoś jest, czy patrzy.. o.O

Indya 
malagueña salerosa

Wysłany: 2014-06-01, 22:04   

Różnica jest taka, że męskie sutki kobiet nie podniecają, a damskie piersi mężczyzn tak, przynajmniej w naszej kulturze.

Zołza
Przyjęty

Bananów: 2
Wysłany: 2014-06-01, 22:41   

Tutaj w Anglii ostatnio dość głośna jest sprawa kobiety, która została wyrzucona ze sklepu, ponieważ karmiła dziecko piersią.
Cóż, nie gorszy mnie to, ani nie przeszkadza. Ktoś chce niech karmi, jego sprawa. Jednak można to zrobić przynajmniej w miarę możliwości dyskretnie, wszelkie ostentacyjne wywalanie cycka mnie zwyczajnie śmieszy. Osobiście nie zdarzyło mi się karmić dziecka piersią w miejscu publicznym i sądzę, że się nie zdarzy. Gdy gdzieś wychodzę z małą, to ściągam pokarm do butelki. Jednak gdyby sytuacja tego wymagała pewnie bym to zrobiła i miała gdzieś co inni o tym myślą.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-06-02, 00:06   

A czytalam ten artykul, ponoc wskazali jej miejsce gdzie mozna karmic i wyprosili ja ze sklepu, gdzie karmila. Jesli tak faktycznie bylo to w sumie nie wiem w czym problem, inna sprawa gdyby takiego miejsca nie bylo.

Moniazgwiazdka, raczej lekarz to nie samo co tlum przypadkowych ludzi, dla mnie przynajmniej.

Alosia
Przyjęty

Bananów: 5
Wysłany: 2014-06-02, 21:09   

Indya, chociażby lekarz, chyba, że TYLKO I WYŁĄCZNIE kobieta (ale osobiście uważam, że faceci są lepsi), bo cycki i tyłek może tylko Mąż oglądać.
Jest multum przypadków, a zwłaszcza biust ktoś może zobaczyć, chociaż przez przypadek. Bez paranoi.

Wszędzie szukasz pretekstu aby złapać za słówko. Szkoda czasu dyskutować, bo i tak będziesz doszukiwać się czegokolwiek, żeby tylko się doczepiać. Ja nie popadam aż w takie skrajności. Aczkolwiek mówienie, że mężczyzni jako lekarza są lepsi jest dość krzywdzące. Możesz czuć się bardziej komfortowo " w rękach" ginekologa-mężczyzny, ale to gruba przesada z góry określać, że wszyscy mężczyzni są lepszymi lekarzami.
Idąc jednak tropem Twojego myślenia, pewnie dobrze znane będzie Ci powiedzenie "Moje cycki, moja sprawa".

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Wysłany: 2014-06-03, 08:53   

Cytat:
Aczkolwiek mówienie, że mężczyzni jako lekarza są lepsi jest dość krzywdzące
po własnych doświadczeniach i innych mi znanych kobiet, to tak, mogę stwierdzić, że ginekolog facet, jest dużo lepszy. Zresztą jakbyś umiała czytać ze zrozumieniem, to tylko moja opinia.

Cytat:
Ja nie popadam aż w takie skrajności.
robienie z cycków twierdzy, to trochę skrajność.

Cytat:
pewnie dobrze znane będzie Ci powiedzenie "Moje cycki, moja sprawa".
nie znam. Temat o cyckach, więc piszemy o cyckach.

Cytat:
Szkoda czasu dyskutować
to po co dyskutujesz?

Cytat:
Możesz czuć się bardziej komfortowo " w rękach" ginekologa-mężczyzny
to nie o komfort chodzi.

Indya 
malagueña salerosa

Wysłany: 2014-06-03, 18:08   

Osobiście nie zauważyłam różnicy pomiędzy ginekologami kobietami a mężczyznami a byłam już u różnych... I po prostu byli różni, gorsi lub lepsi niezależnie od płci.

No ale to tak na marginesie. Szkoda, że nie odniosłaś się do mojej wypowiedzi, Monia. Tutaj nie chodzi o cycki jako część ciała tylko cycki jako element kobiecego ciała, który wzbudza w mężczyznach pożądanie.

Odpowiedz do tematu