=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy
Autor Wiadomość
#kapral 
Osadnik
Kapral

Wysłany: 2014-02-12, 18:37   Prawo jazdy

Macie? Planujecie mieć? Może wcale wam nie w głowie?

Ja planuję mieć. W większym mieście trudno poruszać się o nogach albo niezliczonej ilości tramwajów i autobusów. Ufundują mi rodzice, a potem w częściach im zwrócę, już to z nimi omawiałem. Samochód na początku będę pożyczał od rodziców i braci, a potem coś się wymyśli. :)

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-02-13, 20:17   

Załapałam się na kurs ze szkoły, za dobre oceny. Tzn że koszt kursu pokrywa Unia, a egzaminy czy dodatkowe godziny trzeba samemu. I na te dodatkowe poszło więcej, niż sam kurs a i tak przerwałam.
To jakiś cyrk był, co ten instruktor robił. Darcie, szarpanie, wyśmiewanie, kantowanie na godzinach, umawianie egzaminów na dwa miesiące do przodu, bo mu się stać nie chciało jak długa kolejka.. Oblałam PIĘĆ razy w tym samym miejscu. I ani razy tam ze mną nie pojechał żeby poćwiczyć. A teraz jestem uziemiona, bo bym musiała od nowa robić kurs innym mieście, więc wolę poczekać aż się wyniosę na śląsk i tam zrobić.
Swoją drogą facet musiał za to wszystko zamknąć szkołę i ma sprawę w sądzie.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-02-13, 20:40   

Nie mam, pan tata nie chciał mi dać pieniędzy, a zanim uzbieram na to dwa koła to brodę zapuszczę.
A średnio mam co golić.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-02-15, 00:13   

Ano, planuję. Życie mnie zmusza do tego, niestety. Dziś otrzymałam testy i trzeba poświęcić jakiś czas na lekturkę, a potem wybrać się na kurs.

Choć w życiu bym nie pomyślała.

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2014-02-15, 14:32   

Mam, zdałam za milionowym podejściem. :crazy: Ale myślę, że to przydatna rzecz.

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2014-02-15, 20:47   

Mam od ładnych kilku lat i niedługo mi zabiorą, bo jeżdżę jak szmatławiec.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-02-24, 01:33   

Boję się wchodzić do auta, co dopiero za kółko. Znajomych, którzy nawet nie próbowali podchodzić do zdawania policzę na palcach, a, że do nich należę, jestem odbierana jako człowiek bez wyobraźni, bo jak tak żyć bez samochodu, a ja się pytam: skąd ludzkość ma brać coraz więcej miejsc parkingowych?

gg

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-02-24, 11:52   

Amb napisał/a:
skąd ludzkość ma brać coraz więcej miejsc parkingowych?

No bo jak takie osoby jak my zaczną robić prawo jazdy, to wypadków śmiertelnych będzie coraz to więcej i może problem w sumie nie zaistnieje :crazy:

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-02-28, 11:02   

Ja też nie mam. Dostałam kasę na prawko od rodziców ale poszła na bieżące wydatki, bo nie miałam za co żyć. Zresztą, szczerze mówiąc nie czuję kompletnie żadnego pociągu do prowadzenia samochodu. Planuję żyć w dużym mieście, a w takich samochód jest właściwie niepraktyczną rzeczą, bo i tak nie ma go gdzie zaparkować - a jeśli ma się do dyspozycji autobusy czy metro to właściwie po co? Pomyślę może o małym skuterku, takim, do którego nie potrzeba prawa jazdy i nadaje się do jazdy po mieście, wszędzie można go zaparkować. Nie widzę się za kierownicą samochodu.

Jazz 
Wiarygodny
Buhaha

Wysłany: 2014-03-03, 11:26   

Ja zdałam prawo jazdy chodząc jeszcze do liceum. I do dzisiaj źle wspominam egzamin. Nie chodzi o stres, bo dla mnie to była czysta formalność, egzaminator cały czas patrzył mi się w cycki, ten jego obślizgły wzrok! :evil:

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2014-05-27, 17:18   

Jeszcze nie mam, ale w te wakacje zamierzam już tę sprawę sfinalizować. Przynajmniej spróbuję. :crazy: Tak ogólnie to już od razu po osiemnastce się zapisałam do szkoły jazdy, zdałam ładnie egzaminy wewnętrzne, zapisałam się na egzamin państwowy, teorię zdałam... a praktyki nie. Nie pamiętam już teraz, ile razy zdawałam praktyczny, ze trzy może? Nawet możliwe, że cztery. Wszystko mi stres psuł, bo nie mogłam się skupić porządnie, a i egzaminatorzy mi się trafiali tacy trochę chamscy, tylko jeden był w miarę okej, taki normalny. Gdyby nie moje nerwy, to pewnie u niego bym zdała, a tak to cóż. W ogóle to za pierwszym razem wzięłam tabletki jakieś szalone na uspokojenie i tak się uspokoiłam, że nie bardzo pamiętam, co tam się działo, tak jakoś wesoło mi było, tyle wiem. :crazy: No i jakoś tak wyszło, że zrobiłam sobie dwa lata przerwy w jeżdżeniu i egzaminowaniu się, a to studia, a to praca, i prawo jazdy zeszło na dalszy plan, trudno mi było się zebrać, żeby to pokontynuować.

Także no, może już niedługo będę mogła z dumą oznajmić, że takowy dokument posiadam. Oby. Trzymajcie kciuki. :-DD

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-05-27, 17:23   

O, dobrze, że pi odkopała ten temat, bo tak miałam spytać raz, drugi, a zawsze mi z głowy wyleci.

Zmieniał ktoś z was może miasto w którym zdawał? Chciałabym się dowiedzieć, czy wtedy trzeba coś kombinować z papierami, badaniami od nowa itp? Wiem, że kurs jest ważny i starczyło by tylko kilka godzin kupić, a reszta?

Bonda 
Kumpel
Kla wróciła !

Bananów: 12
Wysłany: 2014-05-27, 18:22   

Ohh, pewnie, że mam ! Mam takiego bzika na punkcie samochodów, że pierwsza rzecz po ukończeniu 18 lat jaką zrobiłam to prawko ! Planuje jeszcze C + E no i oczywiście A ;)
Wyjmiesz to, co włożyłeś.
Otrzymasz w zamian to, co dałeś.

Calen 
Osadnik

Wysłany: 2014-05-27, 19:38   

Mam, zdałam, poszło jak z płatka. Kompletnie nie boje się jeździć, jestem otwartym i odważnym człowiekiem. Uwielbiam jeździć autem, zwłaszcza rodziców. Mam własne, które oczywiście zakupili mi rodzice. "Calen kierowca, strzeżcie się, buahaha"

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-06-08, 17:27   

Nie mam, nie zdałam, nie poszło jak z bajki. Obawiam się, że najbliżsi nawet z pomocą mojej przemocy, nie sfinansowaliby mi tego przedsięwzięcia. Dlaczego? Już chyba sam fakt tego, że nauczyłam się jeździć na rowerze w wieku 15 lat, jest przekonujący. :crazy:
Dajcie spokój, ja i kierownica? Chyba na ciągniku wśród gnojówki.

Odpowiedz do tematu