=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim jest Borcejn?

Czy Borcejn jest najlepszym Administratorem for młodzieżowo - wielotematycznych na świecie?
Tak
84%
 84%  [ 11 ]
Nie
15%
 15%  [ 2 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-02-12, 13:20   Kim jest Borcejn?

To tylko testowy temat pozycjonujący. Nie czytaj go.
          Wątek został częściowo ukryty dla dobra forum!:D

Kim jest Borcejn?

Borcejn jest Administratorem forum młodzieżowego cout.pl!
Oto sławni ludzie o nim:

Żuro napisał/a:
Jest więc i bystrym bananem, jak na banana. Nie wiem jak wygląda, nie wiem skąd jest, nie wiem ile ma lat, ale jest samozwańczym Total Adminem, co nasuwa mi na myśl 40-letniego geeka w okularach, z zakurzonym keyboardem w kącie garsoniery (że muzyk), wieży z pudełek po pizzy po swojej lewej, składowiskiem puszek gazowanych napojów po prawej i trzema różnymi laptopami w środku, a na tapecie każdego z nich - laseczki w negliżu, najlepiej anime.
Misha napisał/a:
Kocha kał, banany i makrele. Ciężko się z nim zgadzać, ale korwinowskiego błysku w argumentacji mu nie brakuje. Maks w 5 zdaniu pojawi się oblężona twierdza, a w 7 sam siebie nazwie faszystą. Gówno wie o Zabrzu, ale bardzo ciekawi go stan toalet publicznych. I dobrze! Troską o stan higieny intymnej wsławił się już legionista, mason, żołnierz, rajdowiec i minister II RP - Felicjan Sławoj Składkowski, brat Bożywoja. ; ]
Miguela napisał/a:
Po pierwsze, Jezusa to Ty zostaw w spokoju. Jak w ogóle możesz się do Niego porównywać? Jakby nie patrzeć, Polska nadal jest krajem katolickim.
Aveyron napisał/a:
Borcejn, strasznie się bałam tego bananowego stwora, ale jak przyszło co do czego, okazał się szalenie sympatyczny. I błyskotliwie inteligentny, a to na plus. Dobrze, że tu spamuje, oby częściej, by nam forum nie umarło.
Youkali napisał/a:
Jeśli miałabym określić go jednym epitetem, to chyba najbardziej odpowiednim będzie: szalony. Mam spore problemy ze zrozumieniem jego sposobu myślenia i motywacji dodawania niektórych postów.
Monia* napisał/a:
zawsze się zastanawiałam kto wbija mu to wszystko do głowy, że tak ślepo we wszystko wierzy. Ma klapki na oczach, niestety. A szkoda, bo fajny chłopak, a zachowuje się jak stara dewotka, a nie nastolatek.
Jamaica napisał/a:
Borcejn wydaje się być inteligentnym, dowcipnym gościem, który trochę robi sobie żarty z życia, ale wychodzi Mu to bardzo zgrabnie.
The man napisał/a:
Dyskusja z nim o polityce jest tak samo jałowa jak racjonalna argumentacja schizofrenikowi. Tu trzeba działać szybko, troskliwie i profesjonalnie - zastrzyk uspokajający i na oddział zamknięty. Ooo Borcejn jest takim typowym polaczkiem.
Jelczurr napisał/a:
Opisując Borcejna mamy na myśli syntezę wielu składowych takich jak niepohamowany (co absolutnie nie jest przytykiem, wręcz przeciwnie) patriotyzm, oddanie sprawom kraju, żarliwa obrona swojego systemu wartości, walka z miałkością, nijactwem, indyferencją, do tego mamy w jego osobie żyłkę zapalonego sportowca-rowerzysty podróżującego po swej krainie geograficznej uskuteczniając swą pasję, a najważniejszą bodaj składową tej jakże interesującej a dbającej o swą prywatność persony są wysokie umiejętności informatyczne, pisanie kodu w C++ jest dla niego jak pisanie limeryku dla Melisy, co ja mówię! Jak tłumaczenie haiku dla absolwenta japonistyki z talentem poetyckim, na bogów, nie mamy tu lepszego człowieka na piastowane przezeń siedzisko w zieleniaku.
Szehe napisał/a:
Borcejn- człowiek zagadka trochę. Z jednej strony "poważne tematy" są dla niego polem do dyskusji gdzie na pewno jedni drugim nie liżą sobie dupy. Z drugiej totalnie zlewa tematy mniej istotne (aczkolwiek czasem też ważne) nie martwiąc się przy tym i co potem o nim ludzie powiedzą. Kojarzy mi się z kaczką co to po niej wszystko równo spływa. Jestem ciekawa jakim był dzieciakiem (i nie doszukuję się tragicznych historii z patologią w tle).
Unreal napisał/a:
specyficzny, lubię te jego działające czasami na nerwy posty; pewnie bym ich nie lubiła, gdyby faktycznie mnie denerwowały.
Kapeć napisał/a:
Kocha filmy o miłości, bo wie, że tylko miłość jest relacją prawdziwą, patrzcie co ze mną robi, każe śmiało wnikać w przenikalność. Błazen wyższej klasy. A+ jak lepsza pralka
Konrad2 napisał/a:
Zborcejn - moj meski ulubieniec tego forum (no... niech bedzie za na równi z terrorystą). Darzę go wiec mocny uczuciem platonicznym! a juz powazniej to lubie konkretne, inteliggentne i na temat posty tego Pana, choc z niektórych aż tryska w oczy ta ironia. To on odkrył sztuczne mgłe nad Smoleńskiem, pisze podobno programy, jest zielony i mieszka niedaleko mnie;)
70's girl napisał/a:
Borcejn, wszyscy chyba się boją opisać Borcejna. Co mam myśleć, chłop jak chłop. Raz się z nim zgadzam, innym razem mnie irytuje i śmieszy, tyle.
leafin napisał/a:
Borcejn, bananana tutu tururu, bananana, tuturu tu
dż. napisał/a:
kiedyś myślałam, że to moja rzeczywistość jest dosyć dziwna, a potem spotkałam Borcejna
Wazelina napisał/a:
K,urwa borcejn, jaki masz znowu problem? Jak dla Ciebie rżnięcie nie jest seksem i robi kolosalną różnicę, to już wiem kto tu się spuszcza w pusię po 3 ruchach.
Dobry seks musi mieć pierdolnięcie, bo inaczej to flaki z olejem. A raczej flak w oleju.
Terrorysta napisał/a:
Borcejn, wyglądasz jakbyś musiał się zdrzemnąć...

Drogi użytkowniku - Ty też możesz nawrzucać na Borcejna!
Nawrzucaj, aby zobaczyć, że...

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-02-13, 20:19   

Na twoim miejscu wstawiłbym sobie wypowiedź dż. do podpisu : D

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-02-13, 20:26   

eh, pewnie nie ma nic ukrytego, ale ta babska ciekawość każe mi klepać te litery w odpowiedzi i wcisnąć magiczny klawisz wyślij, tak więc hop!

Robotnik 
Indywiduum

Wysłany: 2014-02-13, 20:45   

aniulek, nie tylko babska.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-02-13, 20:46   

Ale jednak coś było, pocieszające.:D

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-02-14, 09:34   

Nie wiem czy ciekawość zalicza się do głupoty.

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2014-02-14, 15:11   

Pieprzenie. Nic się nie zmieniłeś przez te x lat. Pewnie wrzuciłeś relację z zaparzania tych popłuczyn, które wypłukały Ci resztki mózgu.

[ Dodano: 2014-02-14, 15:12 ]
Ooo jednak nie. Tym razem makrela, cholera fifty-fity. :crazy:

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-02-14, 22:59   

Nie wierzę, że to napisałam :P

osama
Przyjęty

Bananów: 7
Wysłany: 2014-02-17, 03:31   

A ja to co? Mniej sławny, czy jak :crazy: ?

sandza 
Przyjęty

Bananów: 2
Wysłany: 2014-03-01, 13:28   

Haha no dż. wygrała!!
Ale co by nie było masz wysokš renomę, tyle pochlebnych opinii to majštek na skale cudu :crazy:

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-03-01, 14:23   

Jesteś gejem i dajesz dupy.

Nawrzucałam.. już dawno widziałam, ale mnie nie zapisałeś. :C

Jazz 
Wiarygodny
Buhaha

Wysłany: 2014-03-04, 12:42   

Nie bądź taki tajemniczy, nie gryzę ;)

Odpowiedz do tematu