=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Słoneczko, kamienna twarz i inne zabawy młodzieży...
Autor Wiadomość
Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-03-30, 15:51   Słoneczko, kamienna twarz i inne zabawy młodzieży...

Jakiś czas temu głośno było o tym jak rzekomo bawią się polskie nastolatki.
Wielkie społeczne oburzenie, tylko, że kiedy zaczęliśmy o tym dyskutować to okazało się, że nikt nie zna nikogo, kto brałby w tym udział i te dość cuchwałe zabawy pozostały trochę w kategorii "urban legend".
Co wy sądzicie na ten temat? To rzeczywiście prawda, czy bajka wymyślona dla rozgłosu? Czy może być aż tak źle :crazy: ?

A może takie rzeczy miały miejsce ale nikt nie ma odwagi by się do nich przyznać?

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-03-30, 16:37   

Sama nie miałam z tym styczności nigdy, żaden z kolegów też nie chwalił się uczestnictwem w takich zabawach.. W sumie nie wiem co myśleć. Choć edukacja seksualna pozostawia wiele do życzenia, ale to nie ten dział.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-03-30, 18:56   

Przyznam, że nigdy nie słyszałem o zabawie w kamienną twarz. Czy mogłabyś przybliżyć zasady wg których rozgrywa się tę grę?

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

Indya 
malagueña salerosa

Wysłany: 2014-03-30, 19:49   

Cytat:
"Kamienna twarz"

zasady gry :
Grupa chłopców siada to dużego stołu, pod stół wchodzi jedna dziewczyna, która robi każdemu po kolei "laskę". Wszyscy siebie obserwują i kogo zdemaskują, że to właśnie jemu w tej chwili dziewczyna "robi dobrze" to odpada i tak do ostatniego chłopaka, wtedy ostatni zgarnia nagrodę jaką ustalili wcześniej.

Jest jeszcze "chlebek" ale to sobie może podaruję, bo ktoś mógłby jeść przeglądając forum ;)

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-03-30, 20:08   

Aghaa, nie mogę! Wreszcie jakaś zabawa na europejskim poziomie.

Oczywiście moja niepohamowana ciekawość w sprawach erotyczno - rozrywkowych nakazała mi sprawdzić, czym jest chlebek. Myślałem, że chodzi o lizanie czyichś rowów, ale nie. Cóż, człowiek całe życie się uczy. :crazy: A tak całkiem poważnie: tak, to kompletnie zmyślona sprawa. Gdzieś już o tym pisałem. To ma na celu wytworzenie sytuacji, w której część (kretyńskiej) młodzieży będzie chciała wypróbować się w "popularnej" zabawie. To próba demoralizacji, szukanie świeżego mięsa. Alfonsi borykają się z problemem starzejących się dziwek, coraz mniej ładnych Polek chce szukać pracy w Niemczech, więc próbują je jakoś przekabacić. A łatwiej przekabacić kogoś, kto już raz, z własnej woli bawił się w dziwkę.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-03-30, 20:49   

Śmiejemy się, że słoneczko, że podu*czymy, ale w rzeczywistości nikt się tego nie chwyta, bo mało kto cokolwiek uskutecznia, a co dopiero orgie grupowe...
Nie przesadzajmy, ludzie mają swoje zasady i wiedzą z kim, ile i dlaczego mogą. Ewentualnie mogłabym się zastanowić nad patologiami, ale one chyba są wszędzie.

Swoją drogą, patrząc z perspektywy kobiety, trzeba być nieźle przywaloną, żeby dawać każdemu po kolei. Co dopiero z kamienną twarzą, to dopiero desperacja. :crazy:

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-03-31, 12:20   

Nie spotkalam sie jeszcze z nikim kto by przynajmniej sie przyznawal ze w czyms takim uczestniczyl. Sprawa wydaje mi sie dosc przejaskrawiona. Nie zdziwilabym sie gdyby byl to wymysl nastolatkow podany do tv i odpowiednio przejaskrawiony. Rzecz jasna pozniej moglaby sie znalezc grupka ktora chcialaby wyprobowac, no ale.

PIOTRUŚ 
Indywiduum

Bananów: 1
Wysłany: 2014-03-31, 14:26   

Fajtula napisał/a:

Swoją drogą, patrząc z perspektywy kobiety, trzeba być nieźle przywaloną, żeby dawać każdemu po kolei. Co dopiero z kamienną twarzą, to dopiero desperacja. :crazy:

Kochana! Teraz to się ceni, im więcej da, tym większy status ma w swojej grupie. :crazy:

Ogólnie temat, fajny, problem w tym, że nie oceniam rzeczy których nie miałem okazji spróbować. Proponuję zrobić eksperyment na rzecz dobra tego forum. :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-03-31, 15:15   

No to właź pod stół. Tylko tak się zastanawiam, czy ktokolwiek cokolwiek będzie miał z kamienia oprócz twarzy.
A może postawmy na kreatywność i zróbmy zawody z kulkami analnymi? Kto więcej wykopie, ten wygrywa. Słyszałem, że to bardzo popularna zabawa, zaraz o tym reportaż będzie w telewizji, zobaczycie. :crazy:

O, już jest: http://problemy-nastolatkow.cba.pl/?p=17

Devonne 
Przyjęty
hello, Death.

Wysłany: 2014-05-01, 08:03   

Dostałam propozycję gry w słoneczko, jednak odmówiłam. Mam swoją godność, szacunek do siebie oraz miłe wspomnienia z tymi kolegami. Także dla dobra naszych relacji wyśmiałam ich i było po sprawie.
Z drugiej jednak strony przeraża mnie fakt, iż jakieś tępe nastolatki z chcica są w stanie się na to zgodzić.

Indya 
malagueña salerosa

Wysłany: 2014-05-01, 14:09   

Devonne napisał/a:
Dostałam propozycję gry w słoneczko

Czyli jednak? To nie ściema?

Przyznam, że już zaczęłam się cieszyć przypuszczeniem, że to zwykłe urban legend ale jeśli to rzeczywiście prawda to... mrożąca krew w żyłach...

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 34
Wysłany: 2014-05-01, 18:04   

Indya, prawdopodobnie pierwotnie istniało jako urban legend, tylko zawsze znajdą się idioci chcący wprowadzić coś takiego w życie.

Devonne 
Przyjęty
hello, Death.

Wysłany: 2014-05-01, 19:49   

Nie, to nie ściema. Chłopacy byli ciekawi jak to wygląda, jednak ja nie mogłabym. Zbytnio się szanuję. Pocieszę cię tym, że dziewczyny nie chciały w to z nimi zagrać. (;

cienkiwolski 
Przybysz

Wysłany: 2015-09-22, 09:43   

Kupowanie masturbatorów z dupy xd w wieku dojrzewania to rozumiem - moi koledzy często się takimi zakupami chwalili, ale gry w słoneczko czy ten jak to było chlebek to nie było. ja traktuje to jako urban legend.

Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 4
Wysłany: 2016-03-01, 23:50   

Bardzo to media podniosły, a przecież już w filmie Dzieciaki było pokazane jak rozmawiają ze sobą młodzi ludzie. Że też eksperymentują, też du...pczą na potęgę, mają choroby weneryczne czy nieplanowane ciąże. W Polsce to może budzić zdziwienie, bo wolimy udawać, że młodzież jest czysta i niewinna, a tak naprawdę, młody wiek jest od tego, by popełniać różne głupotki czy błędy. No bo kiedy? Po 30-stce? Jak już nie będzie wypadać? Oczywiście takie zabawy bywają groźne, lecz pedagogiczne grożenie paluszkiem spowoduje śmiech ze strony nastolatka, niż jego rzeczywiste przejęcie jak bardzo dorośli się martwią o niego.

Odpowiedz do tematu