=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Program lojalnościowy - porywający strumień!
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-02-11, 16:52   Program lojalnościowy - porywający strumień!

2zlote Porywanie się opłaca! Podoba Ci się Cout.pl? Porwij swoich znajomych! Każdy zarejestrowany użytkownik to Nasza wielka radość i dwa złote w Twojej kieszeni. Zebrane środki możesz odebrać w postaci przelewu lub przeznaczyć je na doładowanie telefonu. Dodatkowo, każdy uczestnik który zaprosi minimum pięciu użytkowników ma prawo do rangi Ambasadora. Pamiętaj, aby zapraszać użytkowników poprzez link polecający, który znajdziesz w profilu. Zapraszamy do zabawy!

========================
Zasady "Porywający strumień":

1. Zabawa trwa do rejestracji tysięcznego użytkownika lub do wyczerpania budżetu (200 zł) na zabawę, w zależności od tego, co nastąpi szybciej.
2. Aby premia w wysokości 2 zł została przyznana, należy spełnić dwa warunki:
    2.1 - Zaproszony użytkownik musi zarejestrować się z linka polecającego, który znajduje się w profilu każdego użytkownika.
    2.2 - Zaproszony użytkownik musi napisać minimum 20 postów.
3. Uczestnik może w dowolnym momencie zlecić (poprzez wiadomość do użytkownika Borcejn) wypłatę zgromadzonych środków na dowolne, polskie konto bankowe lub wymienić je na doładowanie telefonu, w kwocie równej zebranym środkom. Czas realizacji zlecenia wynosi 10 dni roboczych.
4. Po zleceniu wypłaty, uczestnik w dalszym ciągu może brać udział w zabawie i zbierać bonusy.
5. Uczestnik ma prawo do rezygnacji ze zgromadzonych środków. Wówczas zebrana przez niego kwota jest przeznaczana na utrzymanie serwera.
6. Brak zlecenia wypłaty po 91 dniach od zaproszenia ostatniego użytkownika jest równoznaczny z rezygnacją z bonusu (punkt 5.)
7. W przypadku wykrycia oszustwa (jedna osoba - wiele kont) uczestnik traci prawo do bonusu.
8. Maksymalny limit miesięczny wypłat to 50 zł. Ma to zapobiec nadużyciom.
9. Wszelkie sprawy nieuregulowane przez powyższe zasady, reguluje zdrowy rozsądek. Nie lubimy nadymanych cwaniaków - oszustów. Jeśli nie masz złych intencji (chcesz po prostu pomóc w rozwoju forum) - zapraszam gorąco do uczestnictwa.

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2014-05-28, 11:15   Re: Program lojalnościowy - porywający strumień!

Aaaa co! Moderowałem sobie tutaj przez 2 dni, w sumie to tylko 2 zgloszenia były i to na Jelczura więc i tak usunąłem :crazy: Jakoś tam mizerna władza na mnie wpłynęła i chciałem podbić temat i zaproponować coś innego:

Otóż dam jednemu userowi, który zgromadzi 50 aktywnych userów na forum, 200zł :crazy:

Jednak każdy z tych userów musi dobić do co najmniej 30 postów.

To co ,kto się zabawi? Zarobek na wakacje jak znalazł :crazy:

Skąd ta rozrzutność ? Lubię to forum i dostałem godziwe geschenke z którym nie wiem co zrobić bo w sheratonie miejsc wolnych nie ma :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-05-28, 22:00   

Cóż, no to pozostaje mi chyba gaździorsko autoryzować tę ofertę. :P No i zwracam uwagę, 200 + 2 * 50 od Gazdy, to w sumie 300 zł. Do tego darmowy email dla Ambasadora. Hej, od takiej stawki to już półprofesjonalni copywriterzy piszą! Ktoś zrobi niezły interes.

Spoko, The Man, teraz jest niekorzystny dla for okres przedwakacyjno - pomaturalny. Kupiłem sobie komputer, :crazy: po dziesiątym coś wrzucę na reklamę. Jeszcze jedna osoba od Nas coś nam zrobi fajnego, więc wypalimy jak torpeda. Prócz tego mam koleżanki na debica24.eu 8-) i bardzo lubią nasze forum. Generalnie jest dobrze.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-05-29, 01:03   

No Debice wszyscy czytaja, niedlugo bedziesz pic Borcejn yerbe z kokosow :crazy: zastanow sie czy uniesiesz to brzemie :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-05, 22:13   

Czyli, że taki biedny będę? Bo kokos jest tańszy od tykwy. :crazy:

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Epilogowa 
Przyjęty
Skrzypek na dachu.

Bananów: 2
Wysłany: 2014-06-05, 22:22   

Borcejn napisał/a:
Prócz tego mam koleżanki na debica24.eu

ale fejm :crazy:

Ja bym się zabawiła, ale nie wiem, czy teraz jako AMBASADOR mam na tyle czasu, by werbować ludzi. Myślałam, że po maturze, to będzie czasu, a czasu, a w sumie jest gorzej, niż przed maturą. Chcę już lipiec. :/

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-05, 22:36   

Epilogowa napisał/a:
ale fejm
A jak. Jeszcze mam w Olkuszu i w Strumieniu. Strumień Userów. Polecam - Grygierek Anna Agnieszka. :crazy:

Spoko, będziesz rozklejała nasze ulotki w drodze... gdzieś tam. Chętnie też zasponsoruję jakiegoś bloga, Twojego / koleżanki / nieprzyjaciela :crazy: opcji jest wiele, tylko po 10, proszę, bo miałem drenaż. Jakby coś to PM.

[ Dodano: 2014-06-05, 22:42 ]
Właśnie, Indya, czy ta grafika budzi ciekawość / zszokowanie / zdziwienie / zainteresowanie / zgorszenie / litość (pomijamy ślepotę bannerową?) Zakładamy, że jest na wortalach finansowych, w otoczeniu reklam banków oraz na wortalach lokalnych (sprzedam psa)

cout.jpg
Plik ściągnięto 4305 raz(y) 19.8 KB

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-06-05, 23:34   

Super jest! :-DD

Odpowiedz do tematu