=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza ulubiona wódka
Autor Wiadomość
admin005
Osadnik

Wysłany: 2015-08-16, 22:16   

Hmm, no ciężko to stwierdzić bo nie mam jednej konkretnej ulubionej marki wódki, którą piję, ale najczęściej jest to żubrówka biała i wyborowa i finlandia, ale to już od wielkiego dzwonu (np. święta). Mam za to typy wódki, której za nic w świecie się nie napiję i nalezy do nich np. luksusowa i żołądkowa gorzka.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2015-08-17, 02:29   

admin005 napisał/a:
żołądkowa gorzka

rozumiem, ale

admin005 napisał/a:
Hmm, no ciężko to stwierdzić bo nie mam jednej konkretnej ulubionej marki wódki, którą piję, ale najczęściej jest (...) wyborowa
admin005 napisał/a:
ale to już od wielkiego dzwonu (np. święta). Mam za to typy wódki, której za nic w świecie się nie napiję i nalezy do nich np. luksusowa (...)

Te dwie są produkowane przez jednego producenta, skądinąd uznanego na świecie, sam je doceniam. Nie wiem skąd u Ciebie tak drastyczna różnica tych dwóch napitków. Luksusowa to wszak ulubiona wódka marynarzy, bo nie turla się po pokładzie.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

optimus 
Przybysz

Wysłany: 2015-08-25, 21:26   

Syndrom pierwszego kieliszka działa i u mnie, ale jak mam już wybierać to zawsze jest to Absolwent. Teraz nieco zmienili butelkę, a i mam wrażenie, że zawartość też na lepsze.

mazur1337 
Przybysz

Wysłany: 2016-01-27, 01:14   

Z czystych to finlandia, natomiast ze smakowych to będzie pewnie soplica orzech włoski

gg

Odpowiedz do tematu