=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza ulubiona wódka
Autor Wiadomość
Jazz 
Wiarygodny
Buhaha

Wysłany: 2014-03-13, 11:30   Wasza ulubiona wódka

No to pochwalcie się jaka jest wasza ulubiona wódka.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-03-13, 13:05   

Biała żubrówka.
Generalnie wypiję wszystko z wyjątkiem tej oryginalnej żubrówki, za bardzo mi sianem zajeżdża. Wiem, że ludzie to strasznie chwalą, ale to nie dla mnie. I krupniku też nie, kiedyś usłyszałam, że jak zacznie smakować, to zaczyna się z człowiekiem źle robić. Więc jeszcze ze mną nie jest źle. ^^

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-03-13, 15:12   

Krajowa. Jak mam za dużo pieniędzy to Wyborowa.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-03-13, 16:33   

Żadna :D Co to za głupie zwyczaje, żeby delektować się wódką. Wódka jest po to, żeby się narąbać.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-03-13, 17:03   

Borcejn napisał/a:
Co to za głupie zwyczaje, żeby delektować się wódką

Ale można jedną lubić bardziej, z tego powodu, że np. nie rzygasz po niej. W moim wypadku jest to czysta żołądkowa, ale jak wiadomo, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, więc w sumie zdarza mi się pić nawet żubrówkę, po której niedobrze mi strasznie.

gg

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-03-13, 19:46   

Po wódce nie mam takiego srogiego kaca jak po choćby piwie. Po 1,5 l na trzech szedłem niby młody bóg na uczelnię, a bywało, że wstawanie było daremne po trzech-czterech sikaczach lanych w barze.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-03-13, 20:59   

Szczerze mówiąc to kiepsko się znam na alkoholach ogólnie, nie wiem czy ten silny, ziołowy, niemiecki trunek (na pewno wiecie o co chodzi) zalicza się do wódek, ale jeśli tak to to mi smakuje... A tak to chyba wszystko jedno, byle nie wiśniowa bo nie lubię wiśni i nie orzechy laskowe, bo kiedyś przesadziłam z wódką o smaku orzechów laskowych i teraz nie mogę na nią nawet patrzeć. Karmelowa jest dobra i mam z nią miłe wspomnienia. Cytrynówka chyba najlepsza, bo cytrynka nadaje jej lekki smak, bardziej słodkie smaki są cięższe na żołądek.

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2014-03-13, 22:22   

Ogólnie jak jest okazja do picia to doje permanentnie whisky, ale jak brak tego trunku to najczęściej 'Finlandia' / 'Stock' od biedy 'zubrówka biała' i 'krupnik' ,chociaż ostatnio nawet i jakieś berberuchy niemieckie piłem :D I wódka bądź co bądź ,mimo że po 3/4 50-tce już w smaku każda taka sama, to jednak przy tym pierwszym toaście walor estetyczny smaku wódki się odczuwa , jednak później najczęściej w moim przypadku jest tak, że nie pamiętam ów smaku pierwszego kielicha i trzeba na drugi dzień czynności powtórzyć, w celu zbadania oczywiście najlepszego smaku :crazy:

Jazz 
Wiarygodny
Buhaha

Wysłany: 2014-03-14, 20:15   

A ja tam lubię żubrówkę białą, trafia w mój gust. Nie pogardzę również bison grass.

Devonne 
Przyjęty
hello, Death.

Bananów: 1
Wysłany: 2014-05-01, 08:16   

Nienawidzę Żubrówki. Jest tak ostra, że nie umiem jej pić. Krupnik jest tak ohydny, że wolę się jej nie chwytać.
Za to preferuję tanią, ale jakościową wódkę, po której nie ma kaca, mianowicie Żołądkowa czysta. Miałam okazję pić wiśniową Soplicę, ale jest jednocześnie słodko - gorzka i nie przypadła mi do gustu. Chcę wypróbować jeszcze cytrynówkę oraz żurawinówkę.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-05-01, 18:21   

Te wszystkie smakowe są średnie, mają zazwyczaj mniej procent, a w smaku wcale nie takie super, ale jeszcze ujdą wszystkie oprócz Bielskiej Orzechowej, ostrzegam, nie pijcie tego.

gg

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-05-01, 20:36   

To chyba jest ta, którą ja się kedyś otrułam... Coś przeochydnego.

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2014-05-01, 20:49   

Tylko czysta, czysta. Po tych wszystkich słodkich mi niedobrze. Ale ostatnio w ogóle nie pijam wódki.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-05-05, 22:16   

Lubie wisniowke jak kazda rasowa lama o cytrynowke. Jesli chodzi o czysta, to w drinkach jest mi obojetna, a w kieliszku tez bo i tak sie nia zatruje i tak. :crazy:

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2014-06-23, 19:31   

Chyba Finlandia, ale trochę droga. W sumie jest mi dość obojętnie (byle nie Krupnik), pierwszy kieliszek zawsze jest najgorszy, potem to już leci. :crazy:

Odpowiedz do tematu