=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Związki homoseksualne
Autor Wiadomość
powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-03-04, 23:51   

Jazz, nie odbieram ich jako atak, tylko próbuję Cię zrozumieć :-P dlatego pytam. Czy zbulwersowało? No trochę tak, nie powiem, a szczególnie zdziwiło. Jak coś dziwi i nie rozumiem, to pytam, spytaj innych :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-03-04, 23:52   

To się nazywają "końskie zaloty". :crazy:

unreal 
Koneser

Bananów: 21
Wysłany: 2014-03-05, 00:02   

To okropne, że dziewięćdziesiąt parę procent społeczeństwa nie wie, czym jest prawdziwa miłość. :-( Nie wiem, czy dzisiaj usnę, chyba będę w rozterce.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-03-05, 00:05   

Czy mnie się wydaje, czy wkroczenie na forum z zaznaczeniem swojej orientacji seksualnej w co drugim poście było zamierzone by w końcu rozpocząć ten temat i wykorzystać to jako dowód na to, jacy ludzie są nietolerancyjni? ^^

gg

powidlo 

Wysłany: 2014-03-05, 00:11   

Amb, nie no, to ja rozpoczęłam ten temat. I szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej opinii, ale po to są właśnie fora i dyskusje żeby się dowiedzieć kto o czym myśli.

Apeluję jednak do Jazz żeby na pytania odpowiedziała, skoro możemy podyskutować. No, może być później, bo północ :-P Może coś w tym jest, czego ja nie widzę, to normalne że pytam, tak mi się wydaje. Bez stresów.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-03-05, 00:18   

powidlo, chodzi mi właśnie o to, że być może komuś zależało na tym, byś taki temat rozpoczęła. Ale to czyste spekulacje i teorie spiskowe, a ja wierzę w UFO.

gg

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-03-05, 09:54   

Jazz napisał/a:
a bycie sobą - kobietą wyzwoloną, którą jest każda lesbijka

Jazz napisał/a:
Nie gorzej, po prostu nie wiesz czym jest prawdziwa wolność ; )

Nie jestem pewien czy nie mamy do czynienia z trollem, ale trzeba to wpisać w ryzyko siedzenia na forach.

A jak jakiś gej siedzi w więzieniu i dokonał coming outu to jest prawdziwie wolny?

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Jazz 
Wiarygodny
Buhaha

Wysłany: 2014-03-05, 10:27   

Kochani, nikt tutaj trollem nie jest :*
Każda kobieta jest kobieca na swój sposób. Jednak lesbijki(w opinii mężczyzn) są bardzo kobieco. To chyba niezaprzeczalne ;-)

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-03-05, 11:29   

Cytat:
Każda kobieta jest kobieca na swój sposób. Jednak lesbijki(w opinii mężczyzn) są bardzo kobieco. To chyba niezaprzeczalne

Ja bym się mogła kłócić z tym, że bardziej kobiece. Mam w swojej przeszłości jeden taki związek, ale młodsza byłam (16-18 lat), to nie wiem, może w tym wieku środowisko jest hmm.. mniej kobiece?
Ale nic nie zauważyłam takiego ani w sobie, ani w mojej dziewczynie, ani w koleżankach, które dzięki niej poznałam. Wręcz przeciwnie, było oglądanie meczy, zachwycanie się samochodami (nie, nie chodzi o wygląd czy cenę, tylko typowe rozmowy jakie mogliby prowadzić faceci). Oczywiście jakieś tam zakupy czy gadanie o ciuchach też było (to chyba jest kobiece?) Ba, jedna nawet miała szpilki i od czasu do czasu je zakładała, mimo, że uwielbiała trampki.
Może wolność tak, bo to było grono ludzi pasujących do mnie, gdzie nie trzeba udawać że naprawdę interesuję się numerami szminek czy odcieniem koloru sukienki.
Ale co do kobiecości, to zauważyłam, że dopiero przy chłopaku zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to, by podkreślić to czy tamto, trochę się pomalować, kupić coś innego niż trampki i za dużą bluzę z kapturem.
Oczywiście wiem, że dla każdego to sprawa indywidualna, ale patrząc na znajome sióstr (z założenia hetero, bo mają chłopaków), ubrane w sukienki, wytapetowane (czyli zdaniem większości kobiece) i moje znajome z tamtego okresu (wiek ten sam), to jednak trochę różnicę widać i dlatego w moich oczach Twoja teoria o związku kobiecości z orientacją upadła.

powidlo 

Wysłany: 2014-03-05, 12:05   

Amb, najprawdopodobniej.

Jazz napisał/a:
Każda kobieta jest kobieca na swój sposób. Jednak lesbijki(w opinii mężczyzn) są bardzo kobieco. To chyba niezaprzeczalne ;-)

1. Dlaczego niezaprzeczalne?
2. Po co w sumie opinia mężczyzn, jeśli Cię oni nie interesują?
3. Czy to że lesbijki (nawet jeśli to faktyczna opinia, choć spotkałam się z całkiem odwrotnymi) są wg mężczyzn bardzo kobiece oznacza, że kobiety heteroseksualne nie są? Albo są mniej? Dlaczego? ;-)
4. Czym jest dla Ciebie w takim razie kobiecość?

Jednak prosiłabym Cię, żebyś mi ładnie odpowiedziała na te pytania o wolności, bo na razie rzucasz takim "tak, bo tak" :roll:

Jazz 
Wiarygodny
Buhaha

Wysłany: 2014-03-05, 17:03   

Może rzeczywiście nieco przesadziłam z interpretacją kobiecości, jeżeli poczuł się ktoś urażony to przepraszam. Nie chcę tutaj nikomu narzucać swoich wartości, bo tak po prostu nie wolno. Mam nadzieję, ze wybaczycie mi to.

powidlo 

Wysłany: 2014-03-05, 17:05   

Jazz, ja tylko pytam, spokojnie :-D Jak ktoś ma odmienne zdanie na forum, w dyskusji, to pyta i argumentuje. Na tym polegają forumowe dyskusje.

Jazz 
Wiarygodny
Buhaha

Wysłany: 2014-03-05, 17:11   

Wiem, ale były różne głosy. Nie chcę wprowadzać nie miłej atmosfery.

powidlo 

Wysłany: 2014-03-05, 17:13   

Jazz, jak chcesz. Po prostu chyba każdy chce wiedzieć dlaczego tak myślisz, skąd to się wzięło, może kogoś przekonasz? Nigdy nie wiesz. Tak naprawdę nie da się zawsze dyskutować w przyjemnej atmosferze, bo tu kogoś zaboli, tu się ktoś o jakieś słowo uderzy, tu ktoś nie zgodzi. I to jest normalne.

No, ale czy chcesz kontynuować czy nie, to wybór należy do Ciebie.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2014-03-05, 23:14   

Nie mam nic przeciwko, powielana opcja: niech sobie żyją, byleby mi nie przeszkadzali. Mogłabym się pokłócić co na ten temat mówi wiara chrześcijańska, ale nie mam zbyt rozwiniętego logicznego myślenia, dlatego nie będę się błaźnić.
Faktem jest, że związków partnerskich i tego typu nie toleruję, nie akceptuję, nie zdzierżę.

Odpowiedz do tematu