=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Na co najchętniej wydajesz pieniądze?
Autor Wiadomość
Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2017-02-04, 17:49   Na co najchętniej wydajesz pieniądze?

Apetyt rośnie w miarę.. kupowania? Otwarci na oszałamiające promocje poniekąd skazujemy się na pozyskiwanie nowych, często sztucznych potrzeb. Po wnikliwej analizie historii stanu konta okazuje się, że działamy wedle tajemniczego algorytmu i JAKIŚ RODZAJ OBIEKTU szczególnie często wprowadza nas w stan rozczulenia i sięgania do kieszeni. Owe obiekty różne są od naszych preferencji, środowiska w którym przebywamy oraz stu miliardów innych czynników, którym nie ma sensu poświęcać szczególnej uwagi. Kupować i tak się będzie. Ale hej, co?

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2017-02-04, 22:19   

Książki, przede wszystkim książki i to dużo książek. I choć wszyscy mówią mi, że to kiepski pomysł przy moich nieustannych przeprowadzkach, nie mogę się powstrzymać.

gg

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2017-02-05, 11:09   

Książki, gazetki z wzorami szydełkowymi (no bo po co ją przejrzeć w sklepie, czy jest coś ciekawego? lepiej kupić i oglądać w domu, a nuż później coś się spodoba nawet jak na pierwszy rzut oka jest fuj?;)
kordonki w kolorach tęczy i... świeczki zapachowe, których później i tak nie zapalam, stoją razem mieszając swoje zapachy w jeden dziwny twór.

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2017-02-06, 14:09   

Książki. Ciężko mi nie wchodzić do empików i księgarń, ale jak wejdę, to potem ciężko wyjść (i dosłownie, i nie dosłownie), i tak źle, i tak niedobrze. A wchodzenie na stronę empiku kończy się frustracją, bo tyle nowych książek na liście. Trudne jest to życie, serio.
No i spodnie. Nie wiem, jak to jest, ale kiedy wchodzę do sklepu z ciuchami, to zazwyczaj wychodzę z przynajmniej jedną parą spodni. T-shirt mogłabym mieć przez pół życia ten sam na sobie, ale spodnie na każdą chwilę inne. W domu z szafy się już wylewają, ale no jak nie kupić kolejnych? No jak? Trochę strach pomyśleć, co zdiagnozowałby Freud.

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2017-02-06, 20:42   

pi napisał/a:
Trochę strach pomyśleć, co zdiagnozowałby Freud.

Bezsprzeczne problemy na tle seksualnym, a po sesji hipnotycznej dowiedziałabyś się, że zgwałcił Cię chomik nożykiem do tapet. Nie opływam w nurtach negujących wkład Freuda w matczyny rozwój raczkującej psychologii, trochę się naczytałam jego, tak niechcący cytowanych, zapisków godnych pamiętnika.

pi 
Koneser
czekoladożerca

Wysłany: 2017-02-07, 13:35   

Fajtula napisał/a:
pi napisał/a:
Trochę strach pomyśleć, co zdiagnozowałby Freud.

Bezsprzeczne problemy na tle seksualnym, a po sesji hipnotycznej dowiedziałabyś się, że zgwałcił Cię chomik nożykiem do tapet. Nie opływam w nurtach negujących wkład Freuda w matczyny rozwój raczkującej psychologii, trochę się naczytałam jego, tak niechcący cytowanych, zapisków godnych pamiętnika.
Zawsze chciałam mieć chomika, tylko rodzice nie pozwalali.

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2017-02-09, 18:59   

pi, same eksperymenty z chomikiem bez wkładu Freuda także mogłyby okazać się owocne. If you know..

pi 
Koneser
czekoladożerca

Wysłany: 2017-02-10, 13:14   

Fajtula napisał/a:
pi, same eksperymenty z chomikiem bez wkładu Freuda także mogłyby okazać się owocne. If you know..
Lepiej będzie, jeśli I don't know.

cirri 
Przybysz

Wysłany: 2017-03-20, 10:29   

Ja ostatnio mam problem z nałogiem do gierek na telefonie i ich mikropłatności :/ Ciągle kupuję jakieś "itemy" do gier, by być lepszą. Ostatnio sobie podliczyłam ile wydałam w tamtym miesiącu na takie głupoty i się przeraziłam :O

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2017-04-10, 21:15   

O rany. Rzeczy dla dzieci, idzie na to miliony monet a jaka satysfakcja ze się coś fajnego upolowało :crazy: . A tak poza tym, to chętnie kupuję książki, tylko chwilowo mam utrudniony przewóz ich. Ale jestem na dobrym tropie jsięgarni internetowych które mają tu sensowną przesyłkę, poczekajcie aż kukaki pójdą do przedszkola to bdzie się w tym temacie działo :crazy:

Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 3
Wysłany: 2017-04-23, 15:06   

Na książki, kosmetyki, żarcie - głównie to.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2017-04-25, 05:39   

Od miesiąca chodzę na siłownię i zorientowałam się, że strasznie funduszochłonne jest to wszystko - stroje, staniki sportowe, ręczniki, izotoniki, żele pod prysznic itd. Zostałam stałym klientem Decathlonu -.-

gg

Dortek 
Przybysz

Wysłany: 2017-08-04, 02:06   

Na jedzenie

kocnek39 
Przybysz

Wysłany: 2017-10-26, 15:34   

Ja na ubrania ;)

Faj[o]na 
Przybysz

Wysłany: 2017-11-03, 13:36