=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wzrost człowieka
Autor Wiadomość
AdamF 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-01, 20:56   Wzrost człowieka

Witajcie, ostatnimi czasy zastanawiam się nad wzrostem mam 168 cm więc nie które dziewczyny mają tyle lub są wyższe nawet nie raz wprost od dziewczyn co mają 160-165 cm słyszałem że nie mam szans bo musze mieć chociaż 175 zeby mogły szpilki ubrać. Wniosek jeden prosty nie mam po co szukać kobiety ze swoim wzrostem to wystyd mieć tyle wzrostu jako facet...
A wy ile macie wzrostu ? :p

Adrianos 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-02, 21:15   

Heh, czym Ty się przejmujesz?
Uwierz mi, jeśli jesteś wartościowym gościem i masz coś w głowie to dziewczyna będzie z Tobą nawet jeśli ona ma 175, a Ty 160, ja mam 1,76 a sam spotykałem się z dziewczynami co były w przedziale 175-180 i jakoś nigdy nie miały problemu ze wzrostem, dopóki ja o tym nie wspomniałem to ona mi nawet nie powiedziała że jej to przeszkadza - a jak jej o to zapytałem to sama mnie wyśmiała, więc.. :)
Jak Ty na to będziesz zwracał uwagę to one też zaczną na to patrzeć, bo będą widzieć że się czymś przejmujesz, jak olejesz sprawę i skupisz się na wazniejszych rzeczach to twój wzrost będzie ostatnią przeszkodą do poznania miłej i wartościowej dziewczyny.. :)

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-06-04, 22:35   

Adrianos napisał/a:
Jak Ty na to będziesz zwracał uwagę to one też zaczną na to patrzeć, bo będą widzieć że się czymś przejmujesz, jak olejesz sprawę i skupisz się na wazniejszych rzeczach to twój wzrost będzie ostatnią przeszkodą do poznania miłej i wartościowej dziewczyny.. :)

Otóż to, naprawdę po pewnym czasie przestaje zauważać się takie drobnostki. No chyba, że dziewczyna nie omawia sobie szpilek. Znów wysoka i szpilki to teraz modne, faceci będą Ci zazdrościli.

AdamF 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-30, 08:49   

Zadzrośćili ? A czego że będzie odemnie wyższa o głowę albo i o dwie ?
Powiem wprost od zawsze miałem kompleks wzrostu nie dość że byłem zawsze na uboczu klasy to i byłem najniższy więc co się z tym wiązało nie mogłem grać ani w koszykówkę ani w siatkówkę nigdy nie byłem wybierany do gry. Gdy inni w wieku po 15 lat mieli po 180 cm a ja jakieś 150/155.

Mówicie by się nie przejmować wzrostem tylko że jak nawet na jakimś portalu randkowym miałem konto i miałem wpisany wzrost 168 to dziewczyny 150 cm które nawet i trochę więcej miały do 170 nawet nie odpisywały chociaż że miały wpisane w profilach większość z nich napisz a odpiszę. A podspodem opis : Mój ideał faceta to 180 cm wzrostu dobrze zbudowany niebiesko oki blablabla itp. I zawsze pisały może być też niższy chociaż nie niższy odemnie. No więc jak mam wg. was myśleć ? W realnym świecie nawet nie podchodzę do kobiet widząc ile nie które maja wzrostu bo patrzą na mnie z pogardą w większośći pewnie. Mój wzrost to wynaturzenie to wstyd i nie mówcie mi że jakaś marzy o niskim facecie bo w to nigdy nie uwierzę nawet te 150/160 pisaly idealny dla mnie to wzrost jego 175/180 cm minimum.Więc praktycznie każdej kobiety marzeniem jest mieć wysokiego faceta po za tym ja jestem ektomorfikiem więc w zyciu nie nabiorę masy bo mam strasznie szybki metabolizm,a więc myślę że nie ma plusów w moim wyglądzie nigdy nie usłyszałem od żadnej dziewczyny czy ich koleżanek że jestem fajnym facetem co za to o kolegach słyszałem że ten jest fajny bo jest wysoki albo wygląda fajnie z twarzy.

_Magnolia_ 
Przyjęty

Wysłany: 2016-07-16, 20:38   

25 lat i takie głupoty pisać w stylu "jestem niski, nie mam szans! Ratunku! Będę kawalerem do końca życia! Może któraś z forum się mną zainteresuje i się zlituje nad moim złym losem?".

Nie wiem, może masz 17 lat, bo też i tacy na Internecie się trafiają, że chcą pokazać jacy są dojrzali, ale przez takie kwiatki od razu są podejrzenia.

Kiedyś się jakaś znajdzie, ostatecznie różni ludzie mają różne wzrosty.

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2016-07-17, 13:25   

_Magnolia_ napisał/a:
Kiedyś się jakaś znajdzie, ostatecznie różni ludzie mają różne wzrosty.
Średnio to pocieszające.

Też jestem niska, ale dziewczynom więcej w tej kwestii można, więc akurat porównywanie nie do końca jest dobrym pomysłem, ALE do pewnego momentu mój wzrost mi przeszkadzał i nie przemawiały do mnie próby pocieszania sugerujące, że przecież małe jest piękne (wyjątkowo słaby argument). Teraz mi nie przeszkadza, bo ciut zmądrzałam i wiem, że to taka mała pierdoła, choć najpierw musiałam to sobie w jakiś sposób przepracować. Sam musisz to zaakceptować, nikt Ci takiej myśli do głowy nie włoży.

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-07-18, 00:01   

Hm? Zastanawia mnie, komu jeszcze przeszkadzają zewnętrzne atrybuty? KURDE, mnie niepokoi, że za mały mam móżdżek do kminienia życia, a nie jakieś tam wzrosty!!! :C

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2016-07-18, 14:34   

Fajtula napisał/a:
Hm? Zastanawia mnie, komu jeszcze przeszkadzają zewnętrzne atrybuty? KURDE, mnie niepokoi, że za mały mam móżdżek do kminienia życia, a nie jakieś tam wzrosty!!! :C
Jak się ma duże wzrosty, to wiesz... :roll:

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2016-07-18, 15:56   

Duże wzrosty i długie posty. Hehe.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-07-19, 00:02   

pi napisał/a:
Fajtula napisał/a:
Jak się ma duże wzrosty, to wiesz... :roll:

Jak się ma duże to i duże katusze się cierpi!

cjelzurr, czep się, lakonicznie :crazy:

AdamF 
Przybysz

Wysłany: 2016-07-31, 12:09   

Ale Co mi z tego ze ja zakceptuje swoj niski wzrost gdy kobiety nje. Pewnie 90% kobiet woli wyższego chłopaka. Czyli sugerujecje mi ze musze czekać an taka ktora sie na demna zlituje ze wzgledu na wzrost. Po prostu nie wierzę ze kogos poznam bo zaraz uslyszel od jakiejs teks na temat wygladu i że niskiego wzrostu.

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Bananów: 2
Wysłany: 2016-07-31, 18:51   Re: Wzrost człowieka

AdamF napisał/a:
Witajcie, ostatnimi czasy zastanawiam się nad wzrostem mam 168 cm więc nie które dziewczyny mają tyle lub są wyższe nawet nie raz wprost od dziewczyn co mają 160-165 cm słyszałem że nie mam szans bo musze mieć chociaż 175 zeby mogły szpilki ubrać. Wniosek jeden prosty nie mam po co szukać kobiety ze swoim wzrostem to wystyd mieć tyle wzrostu jako facet...
A wy ile macie wzrostu ? :p

Chyba żartujesz, wcale nie musisz mieć 2.00 metry,żeby mieć dziewczynę.Głowa do góry znajdziesz jeszcze odpowiednią dla siebie. ;-)

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 34
Wysłany: 2016-08-01, 01:02   

AdamF napisał/a:
Co mi z tego ze ja zakceptuje swoj niski wzrost gdy kobiety nje.
Hm, no nie wiem, może wtedy byś sobie w końcu znalazł kobietę, bo byś zrozumiał, że to siedzi w Twoim mózgu a nie centymetrach, które zaznaczasz markerem na ścianie tuż nad głową :p
Mam znajomego, niecałe metr sześćdziesiąt, a zmienia kobiety jak rękawiczki. Czemu na niego lecą? Bo ma zajebisty charakter, baranie.

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Bananów: 2
Wysłany: 2016-08-01, 10:03   

Otóż to, zgadzam się z powyższym,nie wzrost się liczy,ale posiadana wiedza,inteligencja.Niskie dziewczyny też są,tylko może Ty ich nie dostrzegasz? sięgasz wyżej? Rozejrzyj się wokół siebie,z całą pewnoścvią są takie dziewczęta,którym się spodobasz. Musisz uwierzyć w siebie,a nie dołować się.

Bonda 
Kumpel
Kla wróciła !

Bananów: 12
Wysłany: 2016-08-01, 16:16   

Chciałabym powiedzieć Ci coś prosto z serca co ja uważam o takich facetach... ale przy moim 152 cm jesteś dla mnie wprost idealny ! Szukaj malutkiej dziewczyny, ja na wzrost u faceta nie patrze, kiedyś głośno krzyczałam, że będę mieć wysokiego faceta, ale prawda jest taka, że każdy dla mnie jest wysoki ;) Szyja mnie już boli od patrzenie w górę, tak na prawdę to gdy spotyka się tą właściwą osobę nic nie ma znaczenia ;)
Wyjmiesz to, co włożyłeś.
Otrzymasz w zamian to, co dałeś.

Odpowiedz do tematu