=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2016
Autor Wiadomość
Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2016-06-14, 19:24   Euro 2016

Nieszczególnie się znam ani też nieszczególnie oglądam te mecze, ale jestem przekonana, iż stanowi to świetny temat do dyskusji, biorąc pod uwagę doświadczenia z moimi kolegami oraz rodziną.
Co jest takiego emocjonującego w piłce nożnej?

gg

Adrianos 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-15, 13:03   

Hymm, powiem szczerze że jestem facetem, a sam zbytnio nie rozumiem tego zajarania piłką nożną.. :)
Chociaż w tym euro coś się wkręciłem w bukmacherke i zacząłem grać, ot dla rozrywki by przetestować kilka taktyk gry, wiadome - jak się gra o hajs który trzeba było zarobić samemu, to wtedy emocje wchodzą w grę i człowiek się zaczyna interestować tym co się tam dzieję.
Jak dla mnie emocjonujące w tym wszystkim jest to że jak obstawiasz i twoja drużyna dobrze gra to wtedy jest super, a tych co oglądają po to by oglądać i się cieszyć to nie rozumiem, jak dla mnie to szkoda czasu robić/ oglądać coś co nam nie daje żadnych korzyści materialnych, a tym bardziej umysłowych, ale to pewnie dlatego że jestem fanem samorozwoju.. :crazy:

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-06-15, 14:16   

Doceniam śledzących poczynania, szczególnie naszych. Przypomina mi to trochę współczesne odkrywanie tożsamości narodowej. Kibicując Polakom, identyfikujemy się z naszymi reprezentantami, ich (a więc także naszymi) zwycięstwami i porażkami. Taka sobie niby piłka, ręczna czy inna siatkówka, ale ta cząsteczka patriotyzmu i dumy narodowej głęboko się w człowieku zakorzenia.

I tak sobie myślę, że ta cała fala i komercyjny nacisk na euro ma swoje pozytywne strony. Co drugi, trzeci samochód wyposażony jest w powiewające flagi Polski, szaliki na tylnej szybie, maskotki, człowiek zaś w koszulki, kapcie, czapusie.. to takie motywujące, motywujące by być Polakiem. :D

Sama nie oglądam. Może gdybym miała chwilę to skusiłabym się, tym bardziej gdyby towarzystwo naciskało. I nie dlatego, że fascynowałoby mnie kopanie piły, ale atmosfera ludzi w coś ściśle zaangażowanych, no i jedzenie, wiadomka.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-06-15, 17:50   

A ja znów oglądam wszystko, wszyyystko. Nieważne, czy gra Polska, Islandia czy Rumunia, siedzę i wgapiam się w tych wysportowanych przystojniaków jak głupia i ściskam kciukasy za swoich faworytów. Czyli? Oczywiście za Polskę, a poza tym to różnie w zależności od jakichś upodobań klubowych czy kulturowych danego kraju.
Ale chyba mi tak z ligówek właśnie zostało, ze stadionu itp. Chętnie bym pojechała na taki mecz pośpiewać... Bo nie zawsze o samo oglądanie chodzi. ;p

Amb

Wysłany: 2016-06-15, 19:48   

Fajtula napisał/a:
Co drugi, trzeci samochód wyposażony jest w powiewające flagi Polski, szaliki na tylnej szybie, maskotki, człowiek zaś w koszulki, kapcie, czapusie.. to takie motywujące, motywujące by być Polakiem. :D
Dla mnie to nie jest motywujące, jeśli dzieję się tylko przy okazji meczu, a po imprezie wszystkie koszulki i maskotki na dno szafy.

Co do obstawiania, boję się hazardu. Ale jak dla mnie ktoś, kto siedzi w temacie, ma szansę wygrać.
Adrianos napisał/a:
jak się gra o hajs który trzeba było zarobić samemu, to wtedy emocje wchodzą w grę i człowiek się zaczyna interestować tym co się tam dzieję.
Według mnie najpierw powinien się człowiek interesować, a potem obstawiać.

gg

aniulek 

Wysłany: 2016-06-16, 09:25   

Amb napisał/a:

Dokładnie. Ten co się interesuje niejeden raz pewnie wtopi (sama bym się potknęła choćby na Rosji dwa razy) a co dopiero ktoś, kto ma o tym blade pojęcie i wie tyle, co sobie statystyki przed zawarciem zakładu poczyta.
Choć nie powiem, gratuluję odwagi temu komuś, kto na STSie postawił 95k na dzisiejszy mecz Polaków...

byle do 21, jeeeee!:D

Adrianos 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-16, 12:07   

Amb napisał/a:

Nie martw się, na tych co obstawiam to akurat widziałem kilka meczy i statystyki z ostatnich meczy też analizowałem ich i przeciwników, w tym i tak liczy się więcej farta niż analizy ( widzę to po swoich znajomych co siedzą i analizują każdy mecz, oglądają, a potem i tak stawiają i wtapiają kasę, więc tu nie tylko o to chodzi.. :)

@aniulek, też go podziwiam hah :D
sam śledzę poczynania naszych i uważam że jak będzie remis z Niemcami to będzie super, a co do zwycięstwa może nam zabraknąć jednej piłki, no ale zobaczymy jak to będzie wyglądać, ważne by się nasi nie poddawali i walczyli do ostatniej minuty :)

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2016-06-28, 20:35   

Co ta Islandia to ja nie mam pytań. W ogóle, wyjść na 10 minut na początku meczu w ważnej sprawie, a jak wracasz, jest 1:1 ;/ Polska jak na razie też zaskakuje, oby tak dalej. Całkiem interesujące mistrzostwa.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

aniulek 

Wysłany: 2016-06-29, 19:28   

cjelzurr napisał/a:
Co ta Islandia to ja nie mam pytań.

haha, ja też nie mam! I mam nadzieję, że to nie będzie ich ostatni mecz a Kryśka niech się cmoknie w tyłek i udławi tymi słowami, że Islandczycy się cieszą, a nic nie wygrali.
My Portugalię pożegnamy a Islandia zostanie :D
cjelzurr napisał/a:
Całkiem interesujące mistrzostwa

Meczowo trochę słabo ;p taki hit miał być Portugalia - Chorwacja, a można było przespać. To samo Włochy - Hiszpania, nic ciekawego.
Teraz czekam na Włochy - Niemcy, może oni podciągną poziom. :D

AdamF 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-30, 09:27   

Jak na kobietę to bardzo się interesujesz sportem co jest jednak rzadko spotykane bo w więszkośći gdy słyszy słowo piłka nożna to mówią że to głupie nudne itd. Ale tak samo faceci gdy kobiety mówią o np. najnowszych trendach w modzie to faceci też mowią często że to nudne głupie itd.

Wracając do Euro 2016 trochę zawiódł mnie Polsat każąc sb płacić za tą imprezę by oglądać no ale 100 zl to jeszcze nie tak zle. Tak Portugalia grała przeciętnie żeby nie powiedzieć że słabo i to we wszystkich dotychczasowych 4 meczach. Jeżeli chodzi o naszych myślę że mają więcej szczęścia niż pecha który limit został wyczerpany gdy jeszcze nie tak dawno mówiono że grają zle no a wiadome jaki poziom jest przynajmniej Ekstraklasy praktycznie 0 dobrze ze jest tych paru co grają na wyzszej połce i dzwigają ten nasz Polski sportowy krzyż. Stawiam że nasi wygrają a Ronaldo ? Pisałem już gdzieś na komentarzu na fb to piłkarz który nie umie przegrywać i taka jest prawda płacze gdy mu nie idzie i jest arogancki dla fanów jak i mediów i kolegów z boiska a jak jest po jego myśli to oczywiśćie jest super kolega rozmowny dla mediów i wszystkich jest wtedy cacy. I dlatego nigdy tego pajaca nie będę lubieć to typowy cwaniaczek z rozumem 10 latka i nie ważne że jest przystojny to co on nie raz mówi o sobie i w mediach to kretynśtwo a domyslam się że on nie należy do najbardziej inteligentych ludzi po mimo swojego głupiego charakteru i talentu. W tym się różnią inni od niego źe trzeba umeć zejść pokonanym z godnośćią ale on nie potrafi to boiskowa pipa która przegrywac nie umie sportowiec bez klasy.

aniulek 

Wysłany: 2016-07-01, 11:02   

Kuba bohater, mimo wszystko!
tym razem naprawdę nic się nie stało!

Amb

Wysłany: 2016-07-01, 11:58   

Nawet się wybrałam oglądać mecz wczorajszy i działo się na tyle, by przykuwać moją uwagę. Fajny był, szkoda trochę, zawsze tak jest, że jak już oglądam to akurat przegrywamy, ale i tak był fajny.

gg

aniulek 

Wysłany: 2016-07-06, 12:26   

Też tak czekacie aż dziś Portugalia powie papa? Ja baaaaaardzo!:D
farciarze k****, nic nie wygrać i tak daleko doczłapać na farcie. Koniec z tym :crazy:

Amb

Wysłany: 2016-07-06, 16:35   

Tak, to chyba moje pierwsze emocje związane z jakimkolwiek euro xD

gg

aniulek 

Wysłany: 2016-07-06, 20:55   

Odczuwam dziwną satysfakcję patrząc jak CR7 robi niezadowolone miny bo nie zdążył akurat dobiec do piłki. :crazy:

[ Dodano: 2016-07-11, 13:27 ]
jak im się to udało... no jak?!

Odpowiedz do tematu