=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć wszystkim
Autor Wiadomość
AdamF 
Przybysz

Wysłany: 2016-05-30, 09:58   Cześć wszystkim

Witajcie. Może na początku co prawda do młodzieży się nie zaliczam ale mam 25 lat więc chyba jeszcze do średniego wieku się nie zaliczam :P

Coś o mnie: Z zawodu jestem pracownikiem fizycznym nie będę mówił w jakiej branży bo to nie ceniony zawód. Nie mam matury, matematyka to coś nie do przeskoczenia dla mnie.

Choruję na nerwicę lękową od bodajże 9 roku życia, która zdiagnozowano dopiero w wieku 23 lat. W skutkiem czego rzadko wychodzę do ludzi i po za pracą wracam do domu i tak w koło.
Przez moją chorobę odcinałem sie od klasy aż w wraz z dwoma kolegami którzy się do mnie zakolegowali jednak była to znajomość dość fałszywa bo gdy nie było kolegi kolegi to kolegował ze mna zaś gdy był to mnie odpychali. I tak na uboczu była nasza 3.
Pozniej było spotkanie z psychologiem czego jestem tak zamknity w sobie lecz jeszcze wtedy nie wiedziałem że choruję na tą chorobę. Przepychano mnie z klasy do k;asy a więc w 3 kl gimnazjum zdecydowałem się przepisać do Szkoły Specjalnej bo szkoła postawiła warunek albo się przepiszę do innej szkoły gdzie będę się normalnie uczyć lub mnie usadzą na powtórkę z roku. No i oczywiśćie przepisałem się rzecz jasna wszyscy mieli kupę śmiechu z tego ze idę do szkoły specjalnej również klasy a,b,cd itd. 3 gimn. No i ok tam zrobiłem 3 letnie liceum wczesniej 3 letnią zawodówkę poznałem wbrew opiniom parę normalnych osób. No i gdy kolega mówił mi że klasa chciała by się ze mna spotkać na spotkaniu klasowym (już raz się spotkali ale nie wiedziałem o tym) to teraz sam nie wiem co zrobić lecz jednak chyba nie chcę utrzymywać kontaktu z ludzmi którzy ze mnie się śmiali gdyż będąc może nie wprost mi powiedzą że uważają mnie za jakiegoś psychola bo poszedłem do takiej szkłoy więc boję się spotkania mam żal do nich i kolega na 18 kuzynki mi ostatnio mówił źe jego kolega chciałby się też ze mna spotkać to ja pogadać ale ja chyba nie chce ani z nim ani z klsą chociaż mówił że ich to będzie mało obchodziło że akurat poszedłem do takiej szkoły. Niestety nie wierzę w to i chyb nie chcę odnowić tych kontaktów nie wiem co zrobić. Nie którzy z nich nawet nie mówią mi cześć to ja się mam pierwszy odezwać ? Nie, ja tak nie potrafię.

No i to tak po krótce moja historia :)

Tak więc dodając to tak : Nie mam znajomych, nie nadaję sie na imprezę z powodu nerwicy nie mogę pić alko mam 3-4 dni okropną fazę no i oogólnie nie nadaję się bo przecież wg. innych tracę najlepsze lata bo nie studiowałem i nie imprezowałem.

No to tak może powiecie że nie jestem normalny le tylko chciałem być szczery korzystając z forum z kim piszecie.

Z innych rzeczy to tak jestem prawiczkiem nie wstydzę się tego pomimo wieku bo uważam że seks przedmałżenski to grzech ciezki a tak przecież jest i czekam na właśćiwą kobietę chociaż wątpie czy któraś się związe z tak chorym psychicznie człowiekiem jak ja gdy się o tym dowie. Co jeszcze jak każdy facet mam zainteresowania to sport, muzyka, i film. Nie mam prawa jazdy bo to nie dla mnie oczywiśćie jak go nie mam to uważany jestem za dziwaka bo dlaczego przecież teraz każdy ma, ja nie jestem każdy. Slucham Skillet rockowego chrzesćijanskiego zespołu amerykańskiego a no i dodam że do ideału faceta mi brakuje bo mam 168 cm wzrostu i 57 kg wagi :D Jestem ektomorfikiem więc nie tyję ;/ No do ideału 180 cm faceta mi brak sporo xD

Coż lubię moelodramaty i dramaty i komedię romantycznę oglądać. No jeżeli coś wiecej chcecie wiedzieć piszcie, nie pytajcie gdzie mieszkam bo i tak tego nie powiem myślę że to jest najmniej ważne. Po krótce uważam że są odemnie lepsi kandydaci na mężów :)

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-05-30, 18:03   

Cześć, Adamie! :>
Rzuciłam okiem na długość tego posta i myślę sobie: tak, rozkręci to forum! A potem patrzę, że tylko jeden post na koncie i pytam: dlaczego tylko tyle?!
AdamF napisał/a:
Z zawodu jestem pracownikiem fizycznym nie będę mówił w jakiej branży bo to nie ceniony zawód. Nie mam matury, matematyka to coś nie do przeskoczenia dla mnie.

Facet, nie marudź! Ok, ja wiem jak jest, taki kraj i w ogóle, że fizycznych nie doceniają, ale uwierz mi, niejeden by się zamienił i mówi Ci to baba, która siedzi bite 8h za biurkiem a potem ledwo się rusza, no i tyłek jej rośnie. Poza tym poczytaj, ciągle szukają fizycznych, murarzy, tynkarzy, i płacą coraz lepsze pieniądze. Nie łam się, doceniaj. Jesteś dobry w tym co robisz, to się tym chwal! :)
AdamF napisał/a:
Niestety nie wierzę w to i chyb nie chcę odnowić tych kontaktów nie wiem co zrobić. Nie którzy z nich nawet nie mówią mi cześć to ja się mam pierwszy odezwać ? Nie, ja tak nie potrafię.

Eh, pewnie wielu tu się ze mną nie zgodzi, ale ja na Twoim miejscu bym nie szła w te kontakty. Wiem, że ludzie się zmieniają, że czasem warto dać szansę... ale skoro nie czujesz się na siłach, to chyba nie warto sobie fundować kolejnych nerwów.
AdamF napisał/a:
nie nadaję sie na imprezę z powodu nerwicy nie mogę pić alko mam 3-4 dni okropną fazę no i oogólnie nie nadaję się bo przecież wg. innych tracę najlepsze lata bo nie studiowałem i nie imprezowałem.

Chłopaku, imprezy to nie całe życie :) A jak ktoś tak mówi (i w dodatku nie potrafi się bawić bez alkoholu) to dla mnie jest kompletnie skreślony. Jest wiele innych mega kreatywnych zajęć, które sprawiają, że ludzie mają później co wspominać i uśmiechają się do wspomnień.
AdamF napisał/a:
czekam na właśćiwą kobietę chociaż wątpie czy któraś się związe z tak chorym psychicznie człowiekiem jak ja gdy się o tym dowie

I to podejście mi się podoba, przynajmniej pierwsza część zdania, z czekaniem. w dzisiejszych czasach to rzadkość, może nawet nie jeśli o sam ślub chodzi, co o czekanie na kogoś wyjątkowego. ale nie nastawiaj się z góry, że nic z tego... wielu ludzi ma wiele różnych problemów, jakieś "defekty" czy to psychiczne, czy też częściej fizyczne, które blokują bliskość... ale da się to pokonać razem, uwierz, wiem co mówię. ;)
AdamF napisał/a:
sport

jaki?:D koleeeego, czekam na Ciebie w dziale sportowym, bo wieje tam pustką ostatnio. wbijaj, raz dwa!
AdamF napisał/a:
Nie mam prawa jazdy bo to nie dla mnie oczywiśćie jak go nie mam to uważany jestem za dziwaka bo dlaczego przecież teraz każdy ma

tutaj mamy na forum wątek na ten temat, zerknij: http://cout.pl/viewtopic....highlight=prawo
AdamF napisał/a:
No do ideału 180 cm faceta mi brak sporo xD

180 to żaden ideał, zwłaszcza dla kogoś kto ledwo 160 przekracza. nie przeeeejmuj się :> zawsze możesz zacząć ćwiczyć, z odpowiednią dietą parę kilo możesz zyskać. a wątki motywacyjne też się przyda przewietrzyć.
także czuj się jak w domu, zapełniaj tematy bo widać, że masz sporo do powiedzenia.
A ja się chyba jeszcze nigdy tu tak nie upisałam, hahaha :D

QueenDream 
Przyjęty
Marzycielka

Wysłany: 2016-05-31, 06:34   

Witamy na forum ;)

gg

AdamF 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-01, 08:28   

Miałem na celu tylko się przedstawić by było wiadome z kim piszecie. Ja nie narzekam na swoją pracę, na to że pić nie mogę bo mam nerwicę trudno ja przeżyje a jeżeli komuś przeszkadza ze nie mam prawka to mi to no ... :) Zawsze mógłbym zostać księdzem gdyby kobiety brakło ale matury nie mam xD Więc chyba najwyżej będzie stary kawaler :P

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-06-02, 18:46   

Hejooo, dobrej zabawy! ;D

kondzio65
Przybysz

Wysłany: 2016-06-21, 13:51   

Czołem!

Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 3