=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dobry wieczór, coś się.. coś się popsuło
Autor Wiadomość
to ja 
Przybysz

Wysłany: 2016-03-23, 23:39   dobry wieczór, coś się.. coś się popsuło

Jak kultura nakazuje pragnę przywitać wszystkich użytkowników forum.

Miłego dnia. :mialem_dynamit_w_paszczy:

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2016-03-24, 07:51   

Witaj, kulturalny człowieku. Co Cię sprowadza na tę pustynię?

gg

to ja 
Przybysz

Wysłany: 2016-03-24, 15:20   

A to co się zazwyczaj w Internecie robi.. tak, żeby troszeczkę poobrażać ludzi o innych poglądach politycznych, pokazać jak to nieomylny jestem.. a jaki to zabawny nie jestem.. a jaki to fajny.. a jaki och, jaki ach.. :oops:

Amb

Wysłany: 2016-03-24, 17:28   

Ano to zapraszam, tylko coby do rękoczynów nie dochodziło :-P

A oprócz polityki masz może jakieś zainteresowania?

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2016-03-24, 17:48   

Serwus. To kiedy zaczniesz "pokazywać"? :crazy:

to ja 
Przybysz

Wysłany: 2016-03-24, 21:39   

Muszę się rozkręcić. :lol:

Oprócz polityki oglądam wszystkie bitwy freestylowe od kilku lat. Muzyki lubię posłuchać. To głownie to. : )

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-03-24, 23:32   

... typ niepokorny? :crazy:

A cóż to bitwy freestylowe? Jakie dźwięki z głośników preferujesz? Wyjawisz, czym się zajmujesz na co dzień? Bardziej ścisły, analityczny umysł czy rozciągliwy, humanistyczny?

to ja 
Przybysz

Wysłany: 2016-03-25, 01:50   

Fajtula napisał/a:
... typ niepokorny?
Dobre. :crazy: Chociaż ten nick przyszedł mi do głowy z historyjek z "chwili dla Ciebie".
Fajtula napisał/a:
A cóż to bitwy freestylowe?
https://www.youtube.com/watch?v=bfLEgrvm-aM
to jedna z moich ulubionych, chociaż prawdziwe kosy i lata świetności w polskim freestyle'u to 2004-2009
Fajtula napisał/a:
Jakie dźwięki z głośników preferujesz?
Słucham rapu od 16 lat, więc głownie rap, ale nie zamykam się tylko na tym.
Fajtula napisał/a:
Wyjawisz, czym się zajmujesz na co dzień?
Na co dzień wiodę nudne życie w kawalerce z narzeczoną, pracuję, studiuję..
Fajtula napisał/a:
Bardziej ścisły, analityczny umysł czy rozciągliwy, humanistyczny?
Ciężko powiedzieć, bo opieram wszystko na ścisłej logice, lubię wykresy tabelki i takie tam, a np. na studiach matematyka nie szła mi zbytnio... z kolei z drugiej strony to błędów ortograficznych staram się nie popełniać, kiedyś napisałem kilka opowiadać i wierszy a humanistą się nie czuję.. nie wiem. :->

A tak na marginesie, powiem Ci, że Twój gif z avatara to ma minimum 14 lat, wiedziałaś o tym? :mialem_dynamit_w_paszczy:

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2016-03-26, 11:10   

No siema. Nawet nie wyglasz na analfabete, wiec moze byc ciekawie xd

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-03-28, 00:04   

I co, smakowało jajeczko? :D

to ja napisał/a:
Chociaż ten nick przyszedł mi do głowy z historyjek z "chwili dla Ciebie".

Aaa, tytuły cyklicznych opowiastek zwanych Sekretne / Autentyczne / Romantyczne / Prawdziwe historie, ew. Kącik dla Ciebie? :crazy: Uwielbiam te o spotkaniach po latach przekwitłych pierwszych miłości :D

to ja napisał/a:
to jedna z moich ulubionych, chociaż prawdziwe kosy i lata świetności w polskim freestyle'u to 2004-2009

Jej, nie wiedziałam, że taka forma "wyrażania siebie" działa na większą skalę powyżej blokowej. Okazuje się jednak to całkiem ciekawe, wciąga. Jak sobie ten tam Edzio na początku nie radził, tak potem z Piłsudskim na kolanach rozgromił system. I ktoś mi powie, że historia się nie przydaje. ;)
Gdyby potrafili w ten sposób nauczać młodzież np. rapując teorie fizyki, ważne wydarzenia historii to kurcze popierałabym rękami i nogami, mega pożyteczna sprawa.

to ja napisał/a:
Słucham rapu od 16 lat, więc głownie rap, ale nie zamykam się tylko na tym.

No tak, choć przecież w rapie (jak i innych muzycznych odsłonach) jest ustalony jakiś podział? Nie wiem, może bardziej odpowiada Ci rap o codzienności, może historii, a może w ogóle o wszystkim naraz? W końcu raperzy w swym mniemaniu też są artystami, tworzą, pytanie czy w miarę jednolicie czy na wielu obszarach.

to ja napisał/a:
Na co dzień wiodę nudne życie w kawalerce z narzeczoną, pracuję, studiuję..

W takim nudnym życiu najwięcej można wyłapać pozytywnych akcentów, są one najbardziej widoczne. Będąc czymś ciągle zaaferowanym, trudniej zauważyć drobiazgi, które paradoksalnie mogą okazać się niezwykle istotne.

Pochwalisz się co studiujesz?

to ja napisał/a:
Ciężko powiedzieć, bo opieram wszystko na ścisłej logice, lubię wykresy tabelki i takie tam, a np. na studiach matematyka nie szła mi zbytnio... z kolei z drugiej strony to błędów ortograficznych staram się nie popełniać, kiedyś napisałem kilka opowiadać i wierszy a humanistą się nie czuję.. nie wiem. :->

A, czyli można podsumować żeś wszechstronnie uzdolniony. Masz szczęście, choć trudno pewnie zdecydować, w którym kierunku się bardziej rozwijać, hm?

Jasne, znalazłam go nawet na jakimś przedpotopowym forum. Gif odzwierciedla mój realny wiek. :crazy:

//Nie przejmuj się objętością oferowanych przeze mnie treści, nieumiejętność wyważania informacji, taka babska przypadłość. Ta wiedza przyda się w innych tematach. Jakkolwiek, fajnie by było, gdybyś się ustosunkował. :P //

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-03-28, 21:03   

cześć człowieku, wykaż się sobą :)

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2016-03-29, 15:08   

Hejo!
Co Ci się popsuło? :(

to ja 
Przybysz

Wysłany: 2016-04-03, 22:50   

Fajtula napisał/a:
Aaa, tytuły cyklicznych opowiastek zwanych Sekretne / Autentyczne / Romantyczne / Prawdziwe historie, ew. Kącik dla Ciebie?
Dokładnie to te króciutkie żenujące historyjki kończące się na "śmiechom nie było końca", czy pozbawione jakiejkolwiek puenty. xD Do których dołączone było zdjęcie podpisane "to ja", albo ktoś tam z Inowrocławia. Swoją drogą co ciekawe jedna "morda" powtarzała się pod różnymi imionami. 8-)
Fajtula napisał/a:
Jak sobie ten tam Edzio na początku nie radził
Ej, ej. Chwila! :-P Przeca edzio na początku poleciał podręcznikowo perfekcyjnie. Pod temat "z tysiąca i jednej nocy" pierwszym tzw. panczem nawiązał do płyty eldoki o nazwie "zapiski z tysiąca i jednej nocy" - zarzucając, że oponent przygotowuje sobie wcześniej wersy, mieszając w to innego typka którego za to jechano - białego, później pozostając w tematyce eldoki nawiązując do absolutnego klasyka https://www.youtube.com/watch?v=2ohwsakBdxA połączył to z sofą z brazzers. Aż mózg puchnie. ;d
Fajtula napisał/a:
I ktoś mi powie, że historia się nie przydaje.
Przydaje i to bardzo. Każdy, kto interesuję się polityką powinien mieć historię i geografię opanowaną w większym stopniu. 8-) Nie mówiąc już o historii chociażby swojego kraju. Nie znając jej nie wiem, czy można nazwać się prawdziwym patriotą.
Fajtula napisał/a:
No tak, choć przecież w rapie (jak i innych muzycznych odsłonach) jest ustalony jakiś podział?
Niektórzy twierdzą, że rap ma łączyć a nie dzielić i nie uznają podziałów. :crazy: Choć jako muzyka dzieli się głównie na oldschool, trueschool i newschool. Ja mam do tego bardzo proste podejście. Szanuję klasykę jakiej się kiedyś słuchało i włączę sobie często jakiś stary oldschoolowy czy true kawałek, ale nie słucham w ogóle kawałków w takim oldschoolowym klimacie nagrywanych niedawno. Mamy już 2016 roku, dobry kawałek nagrany dzisiaj to newschoolowy kawałek.
Fajtula napisał/a:
Nie wiem, może bardziej odpowiada Ci rap o codzienności, może historii, a może w ogóle o wszystkim naraz?
Jeśli o tematykę chodzi najbardziej cenię sobie metafory. Storytelling rzadziej, choć niektórzy raperzy potrafią nawinąć na tyle ciekawy, że chce się słuchać bez przerwy. Nie akceptuję natomiast szeroko rozumianego "przekazu" i takiego moralizowania innych, czy uczenia jak mają postępować oraz 80% uliczników.
Fajtula napisał/a:
Pochwalisz się co studiujesz?
Administrację. :mialem_dynamit_w_paszczy:
Fajtula napisał/a:
A, czyli można podsumować żeś wszechstronnie uzdolniony. Masz szczęście, choć trudno pewnie zdecydować, w którym kierunku się bardziej rozwijać, hm?
W sumie jak tak się zastanowić to mogę ująć to tak: w życiu więcej sukcesów odniosłem na polu humanistycznym, choć czuję się bardziej umysłem ścisłym, lecz poza logicznym myśleniem nie nadaję się do tego. xDD Sercem umysł ścisły, umysłem serce humanisty. :crazy:
Fajtula napisał/a:
Nie przejmuj się objętością oferowanych przeze mnie treści, nieumiejętność wyważania informacji, taka babska przypadłość
Pamiętam jak miałem jakieś 12 lat zrobiłem screena jak pokazała się mumia, profesjonalnie obrobiłem to w paincie i tak powstał mój pierwszy w życiu awatar. xDD
Fajtula napisał/a:
Nie przejmuj się objętością oferowanych przeze mnie treści, nieumiejętność wyważania informacji, taka babska przypadłość
Objętości tekstu nie lękam się nigdy, a umiejętność komunikowania się oceniam 10/10! Tylko trochę późno odpowiedziałem, bo przerwa Wielkanocna mi się przedłużyła, wybacz. :oops:

pi napisał/a:
Co Ci się popsuło? :(
Ja tu tylko cytowałem Stonóga. 8-)

Amb

Wysłany: 2016-04-03, 23:31   

to ja napisał/a:
Storytelling rzadziej, choć niektórzy raperzy potrafią nawinąć na tyle ciekawy, że chce się słuchać bez przerwy.
Bardzo lubię opowieści Łony.

gg

Fajtula 
Seo kameleo

Wysłany: 2016-04-04, 23:10   

to ja napisał/a:
Dokładnie to te króciutkie żenujące historyjki kończące się na "śmiechom nie było końca", czy pozbawione jakiejkolwiek puenty. xD Do których dołączone było zdjęcie podpisane "to ja", albo ktoś tam z Inowrocławia. Swoją drogą co ciekawe jedna "morda" powtarzała się pod różnymi imionami. 8-)

Łał, do opowieści z realnymi zdjęciami chyba jeszcze nie dotarłam. Pamiętam te z ludźmi, których da się znaleźć na każdym bezpłatnym hoście grafik. CHOCIAŻ? Przy przepisach gosposie się podpisują. Zrzekają się praw autorskich do przepisów za 5 dych od sztuki, które potem redakcja pisemka wykorzystuje z 50 razy. Czasem nawet wydają osobne broszurki Obiadki, Zupki, czy inne tradycyjne ścieki. Pyszny biznes.

to ja napisał/a:
Przeca edzio na początku poleciał podręcznikowo perfekcyjnie.

Mnie się rymy nie zgadzały! :crazy: Widzisz, Ty odsłuchujesz bitwy ze względu na merytorykę i korzenie tego (przypomnijmy) "sposobu wyrażania siebie". Ja odsłuchuję i wyłapuję błędy melodyjności, słownej niespójności, skupiając się czasem na wywrotowych nawiązaniach. Skażenie filologiczne. Ty potrafisz ocenić ziomka po cechach właściwych, ja się czepiam harmonii i mickiewiczowskiego trzynastozgłoskowca. :P

to ja napisał/a:
Przydaje i to bardzo. Każdy, kto interesuję się polityką powinien mieć historię i geografię opanowaną w większym stopniu. 8-) Nie mówiąc już o historii chociażby swojego kraju. Nie znając jej nie wiem, czy można nazwać się prawdziwym patriotą.

Czyli również sądzisz, że kształcenie historyczne naszego kraju nie kuleje, ale ociężale się czołga?

to ja napisał/a:
Szanuję klasykę jakiej się kiedyś słuchało i włączę sobie często jakiś stary oldschoolowy czy true kawałek, ale nie słucham w ogóle kawałków w takim oldschoolowym klimacie nagrywanych niedawno

Czyli tak jak w klasyce, liczy się forma? Tworzy się z niej różne wariacje, hybrydy albo totalnie porzuca się schemat? A dzisiejsza próba odzwierciedlenia formy sprzed lat udaje się tylko nielicznym, jeśli komuś w ogóle? Nigdy nie patrzyłam na rap z tej strony, to niezwykle odkrywcze. :D

Swoją drogą widać, że się tym interesujesz, skoro z takim zaangażowaniem próbujesz laika (a może bliżej: ignoranta) naprowadzić na te grunty.

to ja napisał/a:
Jeśli o tematykę chodzi najbardziej cenię sobie metafory. Storytelling rzadziej, choć niektórzy raperzy potrafią nawinąć na tyle ciekawy, że chce się słuchać bez przerwy. Nie akceptuję natomiast szeroko rozumianego "przekazu" i takiego moralizowania innych, czy uczenia jak mają postępować oraz 80% uliczników.

Kurcze, tak mi się nasunęło, skoro już rozważam to poważnie... musi być ogromny śmietnik na rynku raperskim. Przecież znacznie łatwiej wybić się nadając o blokach niż debiutując potęgą słowa (jakąkolwiek) na czerwonych dywanach.

to ja napisał/a:
Administrację. :mialem_dynamit_w_paszczy:

Podoba Ci się? Z jakich podstawowych dziedzin chwytacie na studiach najwięcej?

to ja napisał/a:
W sumie jak tak się zastanowić to mogę ująć to tak: w życiu więcej sukcesów odniosłem na polu humanistycznym, choć czuję się bardziej umysłem ścisłym, lecz poza logicznym myśleniem nie nadaję się do tego. xDD Sercem umysł ścisły, umysłem serce humanisty. :crazy:

No właśnie widzę. Albo żeś taki rozgadanych na klawiaturze, albo rzeczywiście lubisz sobie pogadać. To się chwali! Byle też w tematach, bo tęskno za dyskusjami!

to ja napisał/a:
Pamiętam jak miałem jakieś 12 lat zrobiłem screena jak pokazała się mumia, profesjonalnie obrobiłem to w paincie i tak powstał mój pierwszy w życiu awatar. xDD

Nie zdawałam sobie sprawy, że ten avatar odsłania takie wspomnienia. Chcesz, mogę Ci pożyczyć, przy pisaniu szybkiej odpowiedzi będziesz wysyłał w momencie pojawienia się mumii. :D

to ja napisał/a:
Objętości tekstu nie lękam się nigdy, a umiejętność komunikowania się oceniam 10/10! Tylko trochę późno odpowiedziałem, bo przerwa Wielkanocna mi się przedłużyła, wybacz. :oops:

A, pewnie przydaje się wśród papierkowej roboty, bo chyba dużo jej na administracji? A tak poza tym gitara, żadnych ograniczeń, "gadać" można długo.

Odpowiedz do tematu