=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam.
Autor Wiadomość
Nordek
Przybysz

Wysłany: 2016-01-01, 17:59   Witam.

Hej wszystkim. Jestem Adrian mam 25 lat. Na wasze forum dostalem sie przypadkiem. Mieszkam w okolicach Przemysla. Coz troche o mnie jestem typem samotnika czyli nie imprezuje, 0 znajomych i lek przed nowymi ludzmi :/ Skonczylem 2 letnia szkole policealna niestety 2 razy nie zdalem matury prxez j obcy i matematyke. Pracuje sobie zdalnie jako wypelnianie tekstow, ankiety kokosow zbic sie nie da ale cos tam kasy w lape wpada. No chyba nie ktorym jest ciezko zrozumiec ze nie lubie imprez zadko z dpmu wychodze no o co za tym idzie brak znajomych. Od psychologa uslyszalem ze mam fobie. Co jeszcze jestem osoba ktora slucha glownie rocka i popu i oglada filmy romantyczne o yematyce milosnej.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2016-01-01, 18:30   

No hej, a co miłego przytrafiło Ci się ostatnio?

gg

Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 3
Wysłany: 2016-01-01, 20:33   

Cześć, Adrianie. ;)

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-01-01, 22:11   

cześć, też nie lubię imprez. to co ostatnio obejrzałeś?

Nordek
Przybysz

Wysłany: 2016-01-02, 14:18   

Ostatnio Bezpieczna przystan, i Zostan jesli kochasz. A czy wg was to zle ze jestem samotnikiem ? Wstyd mi szczerze za to ze taki jestem ale nie umiem sie zmienoc no i troche mi wstyd bo kazd mature teraz ma i studiuje kazdy cos a ka bez matury no chyba obawiam sie ze nie bede mial szans u kobiet.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2016-01-02, 16:58   

Skoro tak uważasz, to tak będzie ;-) pozdrawiam

gg

powidlo 

Wysłany: 2016-01-02, 20:27   

Dokładnie. Problemy tworzymy sobie najczęściej sami, jeśli dla Ciebie to przeszkoda nie do pokonania i pierwsza informacja którą o sobie podajesz, to sam siebie blokujesz.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-01-02, 22:40   

Hejo, Nordek. Fajny nick, oznacza coś? Przemyśl, Przemyśl, to gdzieś tam na dole, południowy wschód? Podoba Ci się okolica, w której mieszkasz? Na jakim kierunku kształciłeś się w szkole policealnej?

Nordek napisał/a:
Pracuje sobie zdalnie jako wypelnianie tekstow

Co przez to rozumiesz? Jakiś copywriting?

Nordek napisał/a:
oglada filmy romantyczne o yematyce milosnej.

Masz jakieś ulubione?

Nordek napisał/a:
A czy wg was to zle ze jestem samotnikiem ?

Pytanie czy Ci to przeszkadza.

Nordek napisał/a:
Wstyd mi szczerze za to ze taki jestem ale nie umiem sie zmienoc no i troche mi wstyd bo kazd mature teraz ma i studiuje kazdy cos a ka bez matury

Możesz zacznij się rozwijać wyłącznie w tym, co sprawia Ci największa frajdę?

Baw się dobrze, miłego pisania! ;D

QueenDream 
Przyjęty
Marzycielka

Wysłany: 2016-01-04, 15:28   

Witamy na forum ;)

gg

Nordek
Przybysz

Wysłany: 2016-01-09, 07:22   

Dokładnie to praca polegająca na niczym innym jak pisanie opinii o danym sklepie, produkcie i jakości obsługi w danym sklepie, sieci handlowej.

Przemyśl, miasto zabytkowe woj. podkarpackie, tak południowy wschód, nie narzekam jednak trochę za daleko do Rzeszowa :D

Filmy tak jak już mówiłem dramaty,melodramaty młodzieżowe najczęściej, chociaż horrory też.
Trochę tak, trochę nie nie lubię się pchać nieproszony. Jestem nie ufny do ludzi, są fałszywi pod maską kryją swoje zawsze drugie oblicze ktoś kto zawsze stara się być miły udaje najczęściej przede mną a w myślach Bóg wie co sb myśli. Może to i przez to że mam Autyzm w lekkim stopniu, nie wiem nie czuję potrzeby integracji, brak matury, nie lubię się pchać do czyjejś grupki osób, znajomych. Każdy ma swoją grupę ja nie może to i dobrze, a może i nie.Inni pewnie się z tego śmieją że taki jestem ale trudno. Mówią że bez matury człowiek nic nie warty, więc nie mam perspektyw na lepszą pracę. Bo kim bez matury bez być, śmieciarzem, dozorca, woźnym, sprzątaczem, albo jakimś robolem fizycznym za 1000 zł. Teraz wszyscy są wykształceni są po studiach ja nie pasuję raczej do żadnej grupy, bo każdy opowiada co robił na studiach a ja co mogę nic.

Nic mi frajdy nie sprawia, nie lubię siebie swojego wyglądu, nigdy też nie ciągnęło mnie do samochodów,skończyłem szkołę 2 letnią policealną o kierunku TECHNIK FARMACEUTYCZNY. Chciałem to też studiować ale bez matury to nie da się.

powidlo 

Wysłany: 2016-01-09, 11:48   

No to zrób maturę, przecież da się. Skoro tak Ci przeszkadza.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-01-09, 21:17   

Nordek napisał/a:
Dokładnie to praca polegająca na niczym innym jak pisanie opinii o danym sklepie, produkcie i jakości obsługi w danym sklepie, sieci handlowej.

Z doświadczenia piszesz czy raczej na czuja, wedle wyobrażeń i oczekiwań jako potencjalnego klienta?

Nordek napisał/a:
Przemyśl, miasto zabytkowe woj. podkarpackie, tak południowy wschód, nie narzekam jednak trochę za daleko do Rzeszowa :D

Interesujesz się może gospodarką lokalną? Opowiesz mi coś o strukturze miasta, architekturze, może literaturze, sztuce? Tak wiesz.. z tego co wyczytasz, usłyszysz. ;)

Nordek napisał/a:
Jestem nie ufny do ludzi, są fałszywi pod maską kryją swoje zawsze drugie oblicze ktoś kto zawsze stara się być miły udaje najczęściej przede mną a w myślach Bóg wie co sb myśli.

Tak myślisz? Nie wierzysz w ludzi tak normalnie, zwyczajnie miłych, akceptujących Cię? Nie masz wokół siebie takich ludzi?

Nordek napisał/a:
Inni pewnie się z tego śmieją że taki jestem ale trudno.

Jesteś indywidualistą, może gdybyś to zaakceptował i przy okazji siebie, przestałoby Ci się wydawać, że inni się śmieją, a może przestałoby Cię to obchodzić, hm? Pomyśl nad tym. ;)

Nordek napisał/a:
Mówią że bez matury człowiek nic nie warty, więc nie mam perspektyw na lepszą pracę. Bo kim bez matury bez być, śmieciarzem, dozorca, woźnym, sprzątaczem,

Oj tam, jak się ma pomysł to bez matury się obejdzie. Naprawdę nie trzeba montować się w szablony i iść za tłumem, jeśli Cię to nie kręci.

Nordek napisał/a:
Teraz wszyscy są wykształceni są po studiach ja nie pasuję raczej do żadnej grupy, bo każdy opowiada co robił na studiach a ja co mogę nic.

To, że studiują nie znaczy, że mają pomysł na siebie. Większość idzie na studia, bo nie wie co ze sobą zrobić, mając nadzieję, że coś tam im się spodoba. Przedłużają sobie dzieciństwo, no i jak dobrze trafią to dostają porządne stypendium. Po co pracować? Byle jakoś przeżyć sesję, a to nie ma nic wspólnego z odkrywaniem siebie, raczej zapychaniem czasu. Tyle, że bez zaangażowania nie dostaje się nic.

Nordek napisał/a:
Nic mi frajdy nie sprawia

Naprawdę? Nie masz rzeczy, które sprawiają Ci frajdę? Pisanie, gotowanie, oglądanie, granie, przestrzenie wirtualne.. na pewno coś lubisz, tylko może nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Nordek napisał/a:
TECHNIK FARMACEUTYCZNY

No i jak? Z doświadczenia absolwenta? Brzmi ciekawie, naprawdę interesuje mnie jaki materiał jest tam realizowany. Możesz mi to przybliżyć? Zainteresowała Cię ta tematyka?

Nordek
Przybysz

Wysłany: 2016-01-09, 21:56   

Oczywiscie ze na czuja, ja mam tylko wg siebie ocenic jakos produktow ktore kupie czy sa dobre czy nie, czy cena jest wystarczajaco zadowalajaca czy obsluga jest dosc szybko sprawna i mila itp duperele.

Nie, nie mam. Nie mam znajomych, zadko kiedy wychodze z domu. Kazdy ma juz swoja grupe osob, znajomych ja nie mam. Nie wien czy to wina tego autyzmu bo dowiedzualen sie ze o 7 roku zycia yo man ale odkryto to rok temu.W szkole siedzialem sam, mue integrowalem sie z nikim tak jest teraz mie potrafie chociaz bym chcial.I to niby jest ten autyzm. Ale ja poprostu mowie ze jesten typem samotnika. Zaluje ze zrobilem tylko zawodowke. Za pozno na mature, 3 lata i bede miec 28 i co studiowac do 40 prawie ? To nie ma juz sensu, zaluje tylko bo tam byc moze bym sie otworzyl na ludzi. Nawet psycholog gdy sie mnie zapytala co mam za problem wiedziala juz o tym ze nie mam znajomych i siedze tylko w domu i ze mam ten niby autyzm a to tak naprawde jest tego podobmo wina ze taki jestem. Ale ona chciala zebym jej sam powiedzial co mbie boli. Powiedzialem jej ze to bie jej problem.

Nie, nie interesuje sie. Wiem tyle ze to zakichane miasto jest zabytkowe.

Nie jestem indywidualista, jestem chyba chory i to pewnietego wina ze jestem wysmiewany ze z domu nie wychodze, ze nie pale, nie puje, nie imprezuje ze mamusia nie dala mi na prawko w wieki 18 lat i ze go nie mam.

Ale taka prawda bez matury maja mnie za debila jakiegos i to prawda ze bez tego nie znajde dobrxe platnej pracy.

Nic mi nie sprawia frajdy, nie raz myslalem sie zabic ale wole cierpiec na yej ziemi. Chociaz mialbym kontakt z ludzmi gdbym studiowal a tak...

Technik farmaceutyczny, nic ciekawego sladniki lekow, nazwy lekow, teoria historii lekow, metody leczenia itd.duperele nic ciekawego. Zrobilem ta szkole tylko dlatego bo mi sie nudzilo.

powidlo 

Wysłany: 2016-01-09, 22:42   

No to powtórzę pytanie, dlaczego nie chcesz tej matury zrobić? Są możliwości chociażby w szkołach wieczorowych, może nie dostaniesz się na UJot na dzienne z tą maturą ale na zaoczne już pewnie spora szansa. Nie mówmy o kosztach, bo dzienne też kosztują tak czy inaczej, więc no. Skoro uważasz że to jest głowna rzecz która Ciebie blokuje? to jest do zrobienia przecież.

Nordek
Przybysz

Wysłany: 2016-01-10, 17:05   

Tylko ze musial bym robic liceum to juz 3 lata, po za tym jestem bardzo słaby z matematyki. Nie interesuja mnie wieczorowa nauka bo po takich studiach podobno sa mniej doceniani absolwenci po za tym gdy skoncze to liceum bede miał 28 lat na karku. A znajac zycie matury nie zdam i nawet w ciagu kilku lat i bede musial co rok czekac zeby z malolatami pisac...

Odpowiedz do tematu