=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szybka przemiana materii
Autor Wiadomość
twister 
Osadnik

Wysłany: 2015-12-24, 17:16   Szybka przemiana materii

Witajcie. Co zrobić gdy jest się bardzo chudym tak jak ja, waże zaledwie 50 kg i jestem niski. Chciałbym przytyć każdy się ze mniej śmieje że jestem chudy, że przez to nie znajdę dziewczyny i to pewnie prawda. Co ja mam zrobić ? Zacząć ćwiczyć mam w domu hantle i takie coś do podciągania się. Tylko że ja kompletnie nie znam się na tych odżywkach, dietach ile białka, weglowodanów itd. Ktoś coś w temacie takim się zna ? To proszę o pomoc.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2015-12-24, 21:03   

Dietetyk zapewnie mógłby pomóc.

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2015-12-25, 10:55   Re: Szybka przemiana materii

Trzeba było zjeść 10 kg pierogow :crazy: Po pierwsze to ile masz lat ? Jeżeli jak wnioskuje z treści i problemu zawartego w poscie to jakieś wczesne nascie ,tak więc uspokoje Cię ,wystrzelisz nawet nie wiedzac kiedy :crazy: Ogólnie to mimo pizdowatego tematu ,którego facet z lat 70/80 by nie podjął bo by sobie durnotami nie zawracal głowy ,to tak jakos zastanowilem się głębiej w temat i faktycznie w głosie przeróżnej maści programów, artykułów czy nawet reklam wszelcy specjaliści, dziennikarze czy producenci kierują nasz wzrok na jeden problem związany z nieodpowiednią masą człowieka - na nadwagę, lub jej cięższą, chorobową wersję - otyłość. Co chwila jesteśmy zachęcani do odchudzania, bombardowani reklamami przeróżnych specyfików, które mają nam w tym dopomóc. Słyszymy o tym jaki tryb życia należy prowadzić, aby nie popaść w otyłość, co trzeba robić aby z nią walczyć. Z tego całego natłoku informacji wyłania się obraz, że w gruncie rzeczy należy dążyć do redukcji masy ciała, która będzie naszym wybawieniem.Tymczasem, jak się okazuje po zalozycielu tematu sa też ludzie, których problem jest zupełnie odwrotny. Ich masa jest nieproporcjonalnie niska w stosunku do wzrostu, ale czy to jest aż taki wielki problem? Chyba nie. Póki co to czekaj i ciesz się lepiej że raka nie masz :crazy:

powidlo 

Wysłany: 2015-12-25, 16:34   

The man ale Ty jesteś :crazy: facet ma akurat taki problem, zresztą nie wiem jak Ty się na forach uchowałeś skoro to jest dla Ciebie zaskoczeniem, mnóstwo nastolatków takie problemy ma i szuka rady.

twister 
Osadnik

Wysłany: 2015-12-25, 21:30   

Tylko że ja nastolatkiem już dawno nie jestem 23 lata mam a od dziecka miałem szybką przemiane materii.

powidlo 

Wysłany: 2015-12-26, 01:01   

No to wybierz się do dietetyka, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś skoro to problem dla Ciebie? No i wzrost czas zaakceptować, zresztà jeśli to nie kwestia diety to i wagę. Coś mi się kojarzy że Ty ogólny problem z akceptacją siebie masz, muszę posty przejrzeć, ale to chyba Ty. Jeśli tak, to nie wiem czy jest sens z tą dietą, bp wynajdziesz coś innego, akceptacja siebie to sztuka trudna i jej brak zawsze w takich szczegółach Ci wyskoczy.

Ja tam zawsze lubiłam chudszych, szczerze mówiąc.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-12-28, 20:17   

Rzeczywiście, jak chcesz się zabawić na poważnie to startuj do dietetyka. A przy okazji spójrz na swojego starszego brata (jeśli masz), a potem ojca i sam oceń, czy samo z siebie Ci nie przejdzie. Zresztą, ja nie wiem, małe jest piękne! <3

Martula 
Osadnik

Wysłany: 2016-05-25, 19:12   

Zazdroszczę :D Ja się zmagam w drugą stronę... A tak na serio, to białko powinno ci pomóc.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2017-09-12, 13:40   

Mam bardzo szybką przemianę, praktycznie każdego dnia jestem inna, a jak zaczynam jeść to nigdy nie zdążam skończyć :!:

Jarumare 
Osadnik

Wysłany: 2017-10-09, 08:57   

jest coś takiego jak analiza pierwiastkowa włosa i na podstawie tego można określić co organizm przyswaja najlepiej. Ja uważam, że jeżeli odżywiasz się dobrze to kłopot tkwi raczej nie w metaboliźmie. Ile masz lat? Pamiętaj, że ciało rośnie w przypadku mężczyzn do 25 roku życia.

Faj[o]na 
Przybysz

Wysłany: 2017-11-03, 13:33   

Startuj do dietetyka, a przed tym zrób sobie wszystkie najpotrzebniejsze /podstawowe badania w laboratorium.

Odpowiedz do tematu