=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nikaj jestem. Miło mi
Autor Wiadomość
Nikaj 
Osadnik

Wysłany: 2015-10-31, 20:50   Nikaj jestem. Miło mi

Witajcie.
Raczej nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem bywalczynią for internetowych, ale mam słabość do kulturalnych społeczności kameralnie spojonych kablem.

Przybywam do Was z epoki, w której Pokemony żyły na żetonach w paczkach chipsów, a taśmy z muzyką przewijało się ołówkiem.

Jestem fanką bycia fanem, toteż interesuję się wieloma rzeczami i wiele rzeczy lubię. Lubię książki, filmy i inne okruchy kultury przyprawiające mnie o fabularnego kaca. Lubię muzykę i tę poważną, i tę zupełnie niepoważną. Lubię i doceniam gry różne, planszowe, karciane, słowne i komputerowe. Lubię twórców wszelakich, kreatorów, wynalazców, poskramiaczy rzeczywistości.

A co się tyczy mojej skromnej osoby, to można mnie opisać następującymi określeniami:
nerd, wieczny dzieciuch, magister inżynier, autorka kilku tekstów, artykułów i prac naukowych, pisarka wciąż niedoszła, przypadkowa poetka, powolna podróżniczka, kocia pańcia, niedzielny gracz, niezły kierowca, dyslektyczna grammar-nazi, okresowa hedonistka i eskapistka, kolekcjonerka literatury subiektywnie dobrej.

A jeśli wciąż jest Wam mało, to zdradzę Wam tajemnicę...
Lubię budyń.

Mam nadzieję, że trafiłam w dobre miejsce.
Mówcie mi Nikaj. Do usług.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2015-10-31, 21:52   

Witaj ciekawa istoto z kolorowej epoki mojego dzieciństwa. Nadałaś mi odrobinę nadziei na utrzymanie przyzwoitej liczby sensownych ludzi tutaj. Może w końcu będzie z kim pogadać na tematy, które mnie interesują.
A przynajmniej umiesz robić dobre pierwsze wrażenie :crazy:
No i Twój awatar trafia w moją estetykę.
Ale dość już pochwał, także cześć, czołem i kolanem. Mam nadzieję, że nie zniechęcisz się zbyt szybko.

gg

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-11-01, 21:24   

Hejjoł, jak tam u Ciebie z literaturą? Widzę, że całkiem Ci z pisadłem do twarzy, efekt stopniowego odkrywania czy raczej wielkie kabuum? Twój opis nieźle zwraca uwagę na te preferencje językowe, bliżej i częściej Ci do lżejszego czy ściśle merytorycznego pióra? Rozwijasz to zawodowo, czy tak tylko przy okazji czegoś określonego?

Nikaj 
Osadnik

Wysłany: 2015-11-01, 21:48   

Witajcie, kobitki.

Fajtula, pisać lubiłam, odkąd jako dziecię niewinne przekonałam się, że to dziwne pudło, które pojawiło się znienacka w domu ma klawiaturę i nie gryzie, czyli odkąd miałam jakieś... 10 lat? Gdy miałam 12 prowadziłam już regularnie pierwszego bloga. Potem angażowałam się w pisanie recenzji innych blogów, ale też filmów i książek. Byłam przez wiele lat aktywnym userem, modem i później adminem dosyć wielkiego forum. Ze słowem czuję się obyta niemalże na każdej płaszczyźnie: czy chodzi o merytoryczne wypowiedzi typu posty (może już zauważyliście, że często wpadam w słowotok i moje posty się rozciągaaają) lub recenzje, czy też o twórczość stricte literacką, głównie prozę, głównie krótkie formy: nowele, opowiadania. Kilka moich tekstów poszło w świat, kilka z nich wygrało jakieś konkursy (nic wielce prestiżowego).
Zawodowo pracuję jako inżynier, a dokumentacje projektowe niestety niewiele pozostawiają miejsca na twórce uniesienia ^^ Niemniej marzy mi się kiedyś zobaczyć swoje nazwisko na grzbiecie okładki w jakiejś księgarni. Co więcej, jestem w trakcie realizacji pewnego projektu, który ma szansę, by realnie aspirować do miana powieści. Rzecz miała być opowiadaniem, ale na etapie uszczegółowienia fabuły rozrosła się nieco ponad przewidywania :)

Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 3
Wysłany: 2015-11-15, 16:51   

Skoro jesteś wiecznym dzieciuchem, to się dogadamy. ;)

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2015-11-15, 18:10   

No siema

Miguela 
Indywiduum

Wysłany: 2015-11-15, 18:25   

Cieszę się, gdy widzę tutaj ciekawych ludzi! Miłego pisania. ;)

QueenDream 
Przyjęty
Marzycielka

Wysłany: 2015-11-16, 19:28   

Hej Nikaj

gg

Odpowiedz do tematu