=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam nic do gejów.
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-06-22, 22:35   

Nie robi - a to dobre :crazy:
Misha nie robi i wcale nie napisał/a:
Ale pieprzysz, a nie małego Borcejna, wiara to chyba Twój główny problem, Każdy się zapewne z Tobą zgodzi, niepoważnego kretyna, Przecież tak dużo o nich wiesz, Znowu pieprzysz głupoty, Borcejn, może umiesz pozycjonować forum w google, Borcejn, weź książkę do wosu, powinieneś nauczyć się, W Twojej wyobraźni, Głupoty, wymyślasz, zachowaj trochę Rozumu, zaś nie zrozumiałeś, nie pokazałeś, wiele głupot Sięgnij po coś więcej, niż po Fakt.

No cześć. Nie wiem, co to strawman, nie siedzę w necie (paradoksalnie trochę). Pokaż, będzie do kolekcji.

Misha 
Przyjęty

Bananów: 3
Wysłany: 2014-06-22, 22:59   

Borcejn napisał/a:
Nie wiem, co to strawman

To źle. http://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man

Wszystko to napisałem, ale mógłbyś cytować w pełnym kontekście. Zresztą przy Twoich standardach nie czuję się szczególnie winny. Ja może miałem trochę za cięty język, ty za to kłamałeś co do faktów, unikałeś odpowiedzi, a w końcu przeinaczałeś. A to jednak różnica i istotna rzecz, jeżeli mowa o standardach.

I co złego w napisaniu "Każdy się zapewne z Tobą zgodzi? :crazy:

To nie Ty ostatnio zarzucałeś Moni wyrywanie czegoś z kontekstu? :crazy:

Już pomijam, że ja Ci z niczego wielkich zarzutów nie czynię, a też się nasłucham, że olaboga "promuję aborcję". Zupełnie jakby tak było. Żadnych jednak zlepek Twoich wypowiedzi robić nie mam zamiaru. To by było trochę poniżej pasa ;-)

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-23, 00:04   

No tak, sofizmat rozszerzenia po angielsku brzmi bardziej pro. Dlaczego nie po włosku, Misha! :crazy:

Też się nasłuchałem przykrych rzeczy i nie płaczę. Dyskusja straciła sens, bo nikt nie wprowadza do niej nowych wątków, jest w koło macieju o tym samym, tylko w różnych językach :crazy: i w ogóle, odejście od tematu masakryczne. "Te" rzeczy robisz, mam tego świadomość, nie oczekuję, że będziesz czuł się winny ani przeprosin od Ciebie. :crazy: forum jest nawet dla takich wykolej... dla wszystkich :crazy:

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-23, 00:19   

Borcejn napisał/a:
"Te" rzeczy robisz

I na tym polega Twój problem. Powinieneś udowodnić, a nie umiesz, albo nie chcesz. I mimo tego chcesz być traktowany poważnie. Nazwij te rzeczy i je pokaż. Już kolejny raz proszę. ; ]

Borcejn napisał/a:
No tak, sofizmat rozszerzenia po angielsku brzmi bardziej pro. Dlaczego nie po włosku, Misha! :crazy:

Bo istnieje pewna subtelna różnica. Poza tym we Internetach rzadko pisze się "sofizmat rozszerzenia" - siła przyzwyczajenia. Przy dzieciach nienarodzonych przestajesz być purystą, a to absurd językowy typu trup nieumarły :crazy:

Borcejn napisał/a:
Też się nasłuchałem przykrych rzeczy i nie płaczę

Nie, wcale. A wcześniej o czym pisałeś? :crazy:

A zresztą przecież Ciebie przeprosiłem, więc nie oczekuj. Już dostałeś.

A nowe wątki się pojawiały. To Ty je pomijałeś, albo ucinałeś, ale co tam. Dopóki w koło Macieju ma się prostować kłamstwa, niedomówienia, albo domagać wyjaśnienia, to warto. Kochać nie warto, czekać nie warto, ale to warto ; ]

No ale EOT z mojej strony. Albo może lepiej KT, czy jak to jest we włoskim :crazy:

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-23, 00:33   

Misha napisał/a:
I na tym polega Twój problem. Powinieneś udowodnić, a nie umiesz, albo nie chcesz. I mimo tego chcesz być traktowany poważnie. Nazwij te rzeczy i je pokaż. Już kolejny raz proszę. ; ]
Pokazałem przed chwilą, nazwałem to - eufemistycznie - dyskredytacją, powiedziałeś, że nie.
Abstrahując, że miłości nie udowadnia się. Boga przepraszaj, ja to robię codziennie :crazy:

Powiedz mi, do jakiego tematu mam to przesunąć. Może być "Mówią coś o gejach, ale nie za bardzo" w "humor"? :crazy:

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-23, 00:40   

Można po prostu cały fragment dyskusji usunąć jako offtop bez związku z tematem (ja bym tak zrobił), ale rób jak uważasz.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-23, 00:51   

Ciężko być sędzią we własnej sprawie. Zgłoszę ten temat do moderatorów.
Może przynajmniej oni odniosą jakąś korzyść z ćwiczeń na poligonie.

Pewnie bana dostanę, ale co tam, jestem za nocną zmianą.

[ Dodano: 2014-06-23, 00:54 ]
O, jakie fajne zrobiłem z tym zgłaszaniem, że się pojawia okienko zamiast przekierowania, no, no.
Zgłosiłem Twojego posta, bo moich się nie da. Skrypt uważa, że nie mogę sam na siebie donieść. :crazy:

The man 
Starszy Kumpel
Ecr. l'inf.

Bananów: 10
Wysłany: 2014-06-24, 18:45   

Borcejn napisał/a:
Ciężko być sędzią we własnej sprawie. Zgłoszę ten temat do moderatorów.
Może przynajmniej oni odniosą jakąś korzyść z ćwiczeń na poligonie.

Chciałoby się podzielić temat i w ogole poprzenosić posty ale... tylko Wy tutaj debatujecie [co do poziomu się nie wypowiem, ale nawet rozmowę na ławce pod sklepem można nazwać dyskusją :crazy: ] więc nie ma takiej potrzeby, że tak w temat się wstrzelę CIĄGNIJCIE to dalej.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-06-24, 23:33   

Borcejn napisał/a:
Nie wiem, co to strawman

Misha, "atakowanie chochoła" brzmi na propsie ;f

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Misha 
Przyjęty

Wysłany: 2014-06-25, 13:43   

cjelzurr napisał/a:
Misha, "atakowanie chochoła" brzmi na propsie ;f

Tyż prawda.

Euroislam.pl
Przybysz

Wysłany: 2014-07-31, 00:33   

Nie dla multi kulti i propagandy gejowskiej!

loneliness 
Osadnik

Wysłany: 2014-07-31, 13:16   

Aż mnie zdziwiło w temacie, że zabrakło tam "ale" :-DD

Odpowiedz do tematu