=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Petycja - Znęcanie się nad zwierzętami w Afryce Poługniowej
Autor Wiadomość
Afterlife 
Wiarygodny
foREVer

Bananów: 4
  Wysłany: 2014-06-20, 22:16   Petycja - Znęcanie się nad zwierzętami w Afryce Poługniowej

Cytat:
Gangi w Afryce Południowej robią "inicjacje" nowych członków, które polegają np. na ugotowaniu psa żywcem, odcięciu mu łap, czy też na przywiązywaniu psów do pociągów. Tam jest to kompletnie legalne.
Podpisz petycję, która ma na celu nakłonienie rządu, do ustanowienia prawa, które tego zakazuje.

UWAGA! POD LINKIEM ZNAJDUJE SIĘ DRASTYCZNE (JAK DLA BORCEJNA) ZDJĘCIE PSA Z OBCIĘTYMI ŁAPAMI.
OTWIERASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 18 LAT ABY PRZEJŚĆ DALEJ. //B

(+18) Kliknij tutaj aby podpisać petycję

Każdy podpis się liczy!

Odznaczcie kwadracik na dole z napisem "Display my signature on Change.org", to wtedy wasz podpis nie będzie widoczny dla innych.
"Podnieś głowę i posmakuj odwagi. Upadek ze zaszczytów, przeklęty rycerz. Przyszedłem tu by cię zabić. Nie odejdę dopóki nie umrzesz. Morderstwo zrodzone z zemsty. Zamknąłem oczy moich braci dziś wieczorem..."

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-06-21, 03:42   

Oczywiście walnąłem podpis ze ślepą nadzieją, że to coś przyśpieszy, ale... na litość Boską... ostrzegaj następnym razem. Wiedzieć, a zobaczyć - dwie różne sprawy. A zobaczenie tak przkrej rzeczy o wpół do czwartej nie należy do najprzyjemniejszych wrażeń. Straszne. :(

Afterlife 
Wiarygodny
foREVer

Bananów: 4
Wysłany: 2014-06-21, 10:02   

Wybacz, rzeczywiście nie pomyślałam. W ogóle nie myślę w nocy. Cieszę się jednak, że ktoś postanowił przyłączyć się do akcji, jestem pewna, że każdy podpis bardzo dużo zmienia.
"Podnieś głowę i posmakuj odwagi. Upadek ze zaszczytów, przeklęty rycerz. Przyszedłem tu by cię zabić. Nie odejdę dopóki nie umrzesz. Morderstwo zrodzone z zemsty. Zamknąłem oczy moich braci dziś wieczorem..."

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2014-06-21, 10:49   

Biedny psiak :( oby tylko to coś dało...

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-06-22, 13:13   

Ja bym podpisała, ale boję się tego zdjęcia...

pi 
Koneser
czekoladożerca

Bananów: 13
Wysłany: 2014-06-22, 13:37   

Podpisałam, mam nadzieję, że to jakoś pomoże.

Odpowiedz do tematu