=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prześladowania w szkołach
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-06-15, 19:25   

Amb napisał/a:
a co jeśli "szef" jest szybki i zwinny i na Twoją próbę wyprowadzenia ciosu ucieka, zachodzi od tyłu i wypcha kopniakiem w kałużę, bo go rozbawiła Twoja "próba" i podsyciła jeszcze bardziej jego chęć zaczepiania?
To by znaczyło, że nie umiem wyprowadzić ciosu. :crazy: Ew. - mam pecha.

Jak mówiłem, niejednokrotnie dostałem w ryj (co zresztą widać), ale mam prawie stuprocentową pewność, że brak reakcji doprowadziłby do jeszcze większych i częstszych katastrof na mojej twarzy. Wolę kilka razy dostać po mordzie, a mieć opinię takiego, z którym "lepiej nie zaczynać". Z kobietami to się nieco inaczej wszystko odbywa. One raczej szarpią się za włosy, krzyczą na siebie "Ty zdziro" i kupują sobie na złość drogie torebki. Zatem nie zlewajcie tutaj świata kobiet i mężczyzn, bo one się diametralnie różnią. :crazy:

No, chociaż znam takie baby, co się chętnie naparzają. :crazy: Ale to i tak jest śmieszne, zazwyczaj kończy się na rozmytym makijażu i połamanych tipsach. :crazy:

[ Dodano: 2014-06-15, 20:26 ]
Aha, i też czuję pewien dyskomfort psychiczny związany z przemocą, ale nic na to nie poradzę, że osoby IQ < 60 reagują tylko na to. :crazy:

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-06-17, 12:52   

aniulek napisał/a:
Była jeszcze taka chora dziewczyna, z której się śmiali, popychali, wyrzucali plecak, ale babka od rosyjskiego się za nich wzięła, jeździła z nią autobusem i pilnowała żeby ją odprowadzali do domu, zanosili plecak, pożyczali zeszyty. A jak podskakiwali, to konkretnie odpytywała na lekcjach.

Poza tym nie było nic.

Rzeczywiście niespodziewana reakcja! Są dobrzy ludzie na tym swiecie :-DD

powidlo napisał/a:
No prosze, niespotykana reakcja nauczyciela. Ja mialam wfistke ktora tylko podjudzala dziewczyny ktore sie mialy za niewiadomo kogo, teraz sie jaka i spuszcza nisko glowe jak mnie spotyka.

U nas też takie były i również były faworyzowane przez nauczyciela. W szkole średniej (gimnazjum?) robiliśmy tylko gry zespołowe, ponieważ nauczyciel był jakimś uznanym siatkarzem i oczywiście zmuszał nas wszystkie do dzielenia jego pasji :) A ja siatkę serdecznie nienawidziłam, na początku myślałam, że polubię ale ostatecznie okazało się, że totalnie nie mam do tego drygu. Była grupka dziewczyn, które były dobre i strasznie się tym wywyższały. Nie, żeby nas tępiły czy coś ale uważały się za pępki świata a dziewczyny, ktore były mniej zdolne w siatkówce były jak powietrze. Nie wspominam tego miło bo mocno spadły mi morale, tym bardziej, że wfista to popierał i również traktował nas jak powietrze, zaliczał na same tróje choćby ktoś się bardzo starał. No ale... Później nauczyłam się kompletnie nie przejmować tego typu rzeczami.

Borcejn napisał/a:
Jak mówiłem, niejednokrotnie dostałem w ryj (co zresztą widać), ale mam prawie stuprocentową pewność, że brak reakcji doprowadziłby do jeszcze większych i częstszych katastrof na mojej twarzy. Wolę kilka razy dostać po mordzie, a mieć opinię takiego, z którym "lepiej nie zaczynać". Z kobietami to się nieco inaczej wszystko odbywa. One raczej szarpią się za włosy, krzyczą na siebie "Ty zdziro" i kupują sobie na złość drogie torebki. Zatem nie zlewajcie tutaj świata kobiet i mężczyzn, bo one się diametralnie różnią.

Ja jako kobieta moge ci zaręczyć, że najlepszą reakcją na zaczepki i jakies przejawy chamstwa jest brak reakcji :) Nic tak bardzo nie wkurza dziewczyny, która próbuje komuś dokopać jak to, że ten ktoś zlewa ją całkowicie i chodzi dalej z wielkim uśmiechem na twarzy otoczony swoimi przyjaciółmi. W którymś momencie życia to zrozumiałam i dziś to co kto o mnie myśli obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg :crazy: Angażowanie się w czyjeś problemy emocjonalne to tylko niepotrzebna strata energii.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-17, 14:54   

Indya napisał/a:
Ja jako kobieta moge ci zaręczyć, że najlepszą reakcją na zaczepki i jakies przejawy chamstwa jest brak reakcji :)
Tak, wśród kobiet to może funkcjonować. W świecie mężczyzn, brak reakcji oznacza słabość. Owszem, czasem też może zadziałać, ale to już każdy indywidualnie ocenia, w jakich sytuacjach. Ja jestem życzliwy, dlatego zawsze wolę dać w mordę - to oszczędza czas mojemu przeciwnikowi. Zresztą, ktoś mi kiedyś powiedział, że dokuczanie jest sposobem zawierania znajomości przez niektórych - to jest prawda. Niektórzy wstydzą się zagadać, dlatego mówią do Ciebie np. "ej, krzywy chuju!" albo ciągną za sweter. To jest po prostu inna platforma komunikacji, a ja jestem nowoczesny, otwarty na ludzi, więc nie widzę w tym żadnego problemu.

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2014-06-17, 15:54   

Ja popieram Banana, nie można sobie dać wejść na głowę, nieważne czy w świecie kobiet czy mężczyzn. Jak już raz zobaczą, że mogą robić co im się podoba, to będą to wykorzystywać.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-06-17, 23:11   

A jednak u mnie ignorowanie poskutkowalo, to niby dlaczego mam nie stosowac w sumie?

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-06-17, 23:12   

A kto Ci broni? Nawet ja pozwoliłem - to chyba coś znaczy. :crazy:

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-06-17, 23:16   

Odnosnie postu Monii :D nie chodzi mi o zabranianie, tylko to taki powtarzany slogan ze sobie nie wolno wlezc na glowe ale czasem wlasnie nie ma lepszej metody niz olac i przeczekac. :crazy:

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2014-06-18, 09:21   

Z doświadczenia wime, że ignorowanie mało pomaga na takich półmózgów, którzy chcą się zabawić/popisać czyimś kosztem. Też pewnie zależy od sytuacji.

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-06-18, 11:17   

Pewnie tak. Ja akurat w życiu zbyt często dawałam się sprowokować i teraz mam nauczkę, żeby bardzo uważać... Bo często było tak, że to ktoś doprowadzał mnie do ostateczności a ja kończyłam jako "ta najgorsza" i miałam bardzo dużo i nawet poważnych problemów o których wolałabym sobie nie przypominać (nie chodziło akurat o sytuacje w szkole ale inne w życiu). Z reagowaniem przemocą trzeba bardzo uważać bo można łatwo przesadzić, w świetle prawa "obicie mordy" jest większym przewinieniem niż zaczepki i można narobić sobie problemów.
Moim zdaniem żadna przemoc ani nie jest dobra ani się nie opłaca. Może i czasem działa ale to raczej przypadek.

Odpowiedz do tematu