=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sfałszowane wybory do PE.
Autor Wiadomość
Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-05-28, 20:40   Sfałszowane wybory do PE.

PKW stwierdziła poważne naruszenie kodeksu wyborczego. Członkowie warszawskiej komisji obwodowej nr 103 mieli obowiązek natychmiast wywiesić protokół z głosowania, ale chyba nie chciało im się siedzieć do 23 :crazy: więc wzięli worki na bary i poszli na spacer do znajomego informatyka z piwnicy. Zobaczymy, co na protest powie Sąd Najwyższy. Istnieje szansa, że do akcji wejdą odpowiednie służby, które niczego nie wykryją, no bo po co nadwyrężać zaufanie do tuskowej demokracji, hehe.

Warto wspomnieć, że oddano 250 tyś. nieważnych głosów (3,12% wszystkich głosów vs 1,77% w roku 2009). Czyżby Polacy nie potrafili głosować? A może wrzucanie nieważnych głosów do urny to coraz popularniejsza forma protestu?

Anna Sikora, pełnomocnik PiS napisał/a:
Dostaliśmy z okręgu wałbrzyskiego wiele informacji o tym, że w komisjach do zakreślania używano cienkopisy, przez co „krzyżyk” przebijał się na drugą stronę i głos uznawano za nieważny.
Czy to niechlujstwo czy celowe działanie?

O godzinie 2:30, przy podliczeniu ok. 91% głosów, przewaga PiS na PO wynosiła 1%. Liczenie pozostałych 9% głosów zajęło 16 godzin. Z czego wynika ta nieliniowość czasowa? Dlaczego liczenie głosów w Polsce trwa tak długo? Mamy gorszych informatyków? :crazy:

Zapraszam do dyskusji.

Alosia
Przyjęty

Bananów: 5
Wysłany: 2014-05-28, 22:14   

To tylko pokazuje w jakim my kraju mieszkamy. Naprawę jest wśród nas tylu idiotów, którzy nie umieją poprawnie zagłosować? Szczerze w to wątpię. Według podanych danych, moje miasto jest drugie jeśli chodzi o największą ilość zle oddanych głosów. Naprawdę nie wierzę w to, że ludzie nie potrafią zrozumieć jasnego polecenia i wstawić poprawnie krzyżyk.
Podczas ostatnich wyborach prezydenckich była ta akcja co u byłego komendanta policji znaleziono wypełnione karty do głosowania.
Teraz jeszcze ciekawa i smutna sytuacja z kobietą, która poszła zagłosować i powiedzieli jej, że już głosowała i w tabelce widniał jej podpis, ktory jej podpisem nie był. Żal.

ccc 
Indywiduum

Bananów: 1
Wysłany: 2014-05-28, 23:08   

A bo to taki popie******* kraj jest właśnie. Nigdy nie zapomnę akcji z wyborów kilka lat temu, jak za małolata z rodzicami jeździłem. Weszliśmy akurat jak nikogo nie było i przyłapaliśmy przewodniczącą komisji na wrzucaniu dodatkowych kart wyborczych z głosami, jak wyżej Alosia wspomniała, akcja rodem z policjanta...

Cytat:
Dostaliśmy z okręgu wałbrzyskiego wiele informacji o tym, że w komisjach do zakreślania używano cienkopisy, przez co „krzyżyk” przebijał się na drugą stronę i głos uznawano za nieważny.

Wątpię żeby zachodnie regiony Polski, gdzie jest istna dominacja partii PO sama pod sobą dołki kopała i stawiała głosy nieważne na siebie. Ale wszystko jest możliwe w naszym cholernym, nędznym i zakłamanym kraju.

Janusz Korwin-Mikke

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-05-28, 23:36   

To co piszecie dużo wyjaśnia, bo w telewizji przedstawili problem w ten sposób, że ktoś zgłosił bezpodstawną skargę, ton reportażu sugerował, że to głupota, którą nie warto się przejmować, puścili Tuska jak ironizuje, że PiS uzna wybory za ważne tylko wtedy, gdy wygrają i ogólnie, a, szkoda gadać, nienawidzę wiadomości w telewizji.
I właśnie zdziwiło mnie, że to jednak PO miało przewagę, skoro dzień wcześniej wszystko wskazywało na PiS, byłam naprawdę zdziwiona, nie dlatego, że kibicuję partii Kaczyńskiego, tylko dlatego, że na obecnie rządzącą partię wszyscy narzekają, więc kto niby na nich miał głosować oprócz ich rodzin i znajomych?

Chociaż kto wie, według logiki mojego ojca "zagłosuję na PO, niech wyjadą do Brukseli i zostawią Polskę w spokoju" :-P

gg

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2014-05-28, 23:40   

Może doszli do PO metodą eliminacji większego zła? :) Rządząca partia nie jest dobra, ale jak tak się nad tym zastanowię, to lepszej nie ma :D Gdyby ktoś mnie zmusił do głosowania przystawiając mi lufę do czoła to może też bym wybrała PO bo nie bardzo widać jakąś alternatywę...

ccc 
Indywiduum

Wysłany: 2014-05-28, 23:43   

Poczekajmy na wybory parlamentarne, które zresztą już niebawem. Nawet jeżeli PiS wygra je lekką przewagą jednego czy dwóch procentów, to co to zmieni? Nic, a dlaczego? Bo PO jest koalicjantem z PSL, które jak życie znam, znowu wejdzie na stołki.

Nic tylko czekać na 10-12 % Nowej Prawicy. Wtedy zacznie się zamieszanie w Sejmie :D

Janusz Korwin-Mikke

Amb

Wysłany: 2014-05-28, 23:46   

Wkurzają mnie te koalicje, taki super szach-mat tych, których chcielibyśmy się pozbyć. Powinni to zdelegalizować.

gg

ccc 
Indywiduum

Wysłany: 2014-05-28, 23:48   

Ale nic nie wskórasz na koalicje. Mnie zaczyna denerwować chęć wdrożenia do NP przez Mikkego bandy niemot, która nie dostała się do PE. Ale mam nadzieję, że się tak nie stanie, a wkrótce zaczną się reformy lub jakikolwiek nacisk na tych baranów z POPiSu.

Janusz Korwin-Mikke

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-05-29, 00:14   

Indya napisał/a:
Rządząca partia nie jest dobra, ale jak tak się nad tym zastanowię, to lepszej nie ma :D
W wyprzedaży Polski - nie ma lepszej, faktycznie. Zostały im jeszcze tylko lasy państwowe do opchnięcia. :crazy:

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-05-29, 00:22   

W ogole nie pa ietam wyborow w Polsce o ktorych by sie nie mowilo ze sa sfalszowane, to taks tradycja po prostu, wiecie :crazy:

ccc 
Indywiduum

Wysłany: 2014-05-29, 00:34   

Borcejn napisał/a:
Indya napisał/a:
Rządząca partia nie jest dobra, ale jak tak się nad tym zastanowię, to lepszej nie ma :D
W wyprzedaży Polski - nie ma lepszej, faktycznie. Zostały im jeszcze tylko lasy państwowe do opchnięcia. :crazy:

i tych coraz to mniej ;]

Janusz Korwin-Mikke

Amb

Wysłany: 2014-05-29, 00:36   

Borcejn napisał/a:
Zostały im jeszcze tylko lasy państwowe do opchnięcia.
A mi się wydawało, że już je opchnęli...

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Wysłany: 2014-05-29, 00:40   

Amb napisał/a:
A mi się wydawało, że już je opchnęli...
A chyba nawet dobrze Ci się wydawało. Nie mam już siły na analizowanie tego, co oni z tymi lasami wyczyniają, ale wiem, że ich nie odpuszczą i prędzej czy później wszystkie sprzedadzą, bo to góra, naprawdę góra pieniędzy jest.

[ Dodano: 2014-05-29, 00:41 ]
To jest władza wyprzedaży i drenażu, szuka pieniędzy gdzie się da, żeby tylko nie zrobić jakiejś porządnej (czyt. niewygodnej) reformy.

Alosia
Przyjęty

Bananów: 5
Wysłany: 2014-05-29, 09:49   

http://niezalezna.pl/5577...-obejrzyj-wideo

Link do filmiku, na którym czarno na białym widać jak członkowie komisji tóż po wyborach wynoszą worki z kartami do głosowania bez wcześniejszego powieszenia na drzwiach protokołu co jest jawnym łamaniem prawa.
Ile mogło być takich sytuacji? Całe multum.
Możliwość sfałszowania wyniku jest tak prawdopodobna i wydaje się tak łatwa...

ccc 
Indywiduum

Wysłany: 2014-05-29, 10:33   

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=XmP-Su_AkEM#t=194

polecam zapoznać się z tym filmikiem ^^

Janusz Korwin-Mikke

Odpowiedz do tematu