=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy przez internet
Autor Wiadomość
powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-02-17, 18:46   

aniulek, dacie radę powolutku, myślę że w rew pozorom do czerwca uzbieralibyście niewiele więcej, bo dopiero wyjdzie w praniu co Wam potrzebne w jakich ilościach. Spokojnie :)

z alie też multum koleżanek
zamawia i sobie chwali, ja osobiście nie zamawiam bo mi się
nie chce bawić w dolary po prostu :crazy: wish mam
w euro, przelewam w euro i po problemie.

Ale ale moim gronie generalnie bardzo polecany.

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-02-17, 20:17   

powidlo, wiem, ale choć mielibyśmy nóż żeby zrobić kanapkę i talerz żeby tę kanapkę podać znajomemu, który może nam robić ten remont. Wiesz, takie podstawy podstaw.

z tego co wyczytałam, to na tej stronie dolary przy płaceniu automatycznie się zamieniają w złotówki, więc może w euro też? w każdym razie nie trzeba się bawić w przeliczanie. fajne rzeczy mają, chyba się skuszę.

powidlo 

Wysłany: 2016-02-17, 20:36   

aniulek, muszę popytać, może faktycznie. Też fajne rzeczy tylko mnie dolary odstraszyły, no i na wish zdecydowanie taniej mi się wydaje ale nie wiem na stówę :)

Kurde, u mnie leży pełno takich rzeczy na start :( tylko że pocztą musiałabym chyba ze stówkę euro zabulić i mnie nie stać, bo bym Ci paczkę po prostu wysłała. Właśnie rzeczy do kuchni, łazienki nawet meble...
Wystawiam 'do rozdania' i nikomu się nie chce zgłosić jak się umówi że weźmie :/ Ale są grupy na fejsbuku i ogłoszenia w Internecie właśnie że ludzie oddają za darmo, przeglądaj bo może akurat ktoś nie potrzebuje czegoś co Tobie do szczęścia potrzebne.

aniulek 

Wysłany: 2016-02-18, 13:45   

powidlo, meble w zasadzie mamy, bo tylko łóżko do wymiany i większą szafę jedną kupić, starzy właściciele prawie wszystko zostawili bo im do nowego domu nie pasowało. Więc aż tak dużo nie potrzebujemy, tylko mnie przeraża fakt, że trzeba będzie wiele rzeczy na raz szukać, bo u niego nie ma za bardzo gdzie składać, a ode mnie 200km wieźć to też trochę bez sensu.

tak przy okazji oddawania, nie zakupów, to gratyzchaty.pl polecam. niby dużo głupot wystawiają typu korki, opakowania po kasetach VHS czy taśmę bezbarwną, ale jak się poszuka, to są fajne rzeczy. sama znalazłam fajną szafkę która teraz robi w garażu za półkę na śrubokręty i klucze, do tego masę książek za sam koszt przesyłki albo jakąś czekoladę dla dziecka.

powidlo 

Wysłany: 2016-02-18, 15:39   

ach no to dobrze :) ja pamiętam jak meble na raz wszystkie kupowaliśmy na raz to była masakra :crazy: a 200km...
no to już zależy jakie rzeczy.

Jarumare 
Osadnik

Wysłany: 2016-02-25, 08:50   

200km? to szaleństwo. Trzeba mieć fimę do transportu albo posiadać jakiś fajny samochód dostawczy lub 3.

powidlo 

Wysłany: 2016-02-25, 12:42   

Ale to zależy, niekoniecznie musi chodzić o meble. Jakby to były nawet jakieś kubki, sztućce, szklanki, rzeczy do łazienki, wtc.to moim zdaniem nawet onosić się ale warto, bo jak zaczynasz od zera to naprawdę nie ma kasy żeby takie rzeczy kupować.

aniulek 

Wysłany: 2016-02-26, 11:17   

No właśnie, to raczej takie rzeczy, co problemu by nie było, przynajmniej te co mam teraz. jakby się uparł, to w dwójkę byśmy za jednym razem zabrali nawet busem, a co dopiero osobówką... ewentualnie kosztem butów, trudno. :P
Ale facet od mieszkania się okazał ujem do kwadratu... Dobrze, że na chwilę przed podpisaniem papierów, a nie chwilę po... i niby policjant, to powinien być uczciwy, ta, akurat.

ale powidło, za tego Wisha i aplikację to Cię chyba zamorduję. :crazy: ściągnęłam, dodaję, dodaję, żeby nie zgubić co chwilę mi właśnie jakieś promocje przyłażą, jeszcze się powstrzymuję przed zamawianiem, ale nie wiem jak długo to potrwa:O

powidlo 

Wysłany: 2016-02-26, 14:12   

aniulek, mam ten sam problem z wishem :crazy: nawet napomknęłam beżowemu, że może w tym miesiącu bym zrezygnowała z tego i owego na rzecz drobnostek :crazy: I nie wiem,
tp że przeglądam rzeczy do auta to chyba też oznaka że mam wyrzuty sumienia bo zaczynam zamawiać typowo dla beżowego a nie do domu albo dla siebie :crazy:

[ Dodano: 2016-03-02, 23:41 ]
Pochwalę, zamówienie przyszło szybciej o wiele niż się spodziewałam, rzecz jasna wish po raz kolejny ;) Tym razem jest to taka łyżka metalowa do wycinania kulek z owoców, na drugim końcu ma nożyk do wycinania wzorow. Wzięłam z ciekawości, żeby zrobić młodej frajdę i odmienić nieco owoce jak się jej znudzą no i powiem szczerze, że naprawdę fajna rzecz. Do lodów też będzie jak znalazł, taki dodatek jakieś właśnie ciekawie wycięte owoce. Na deser. Zapłaciłam całe 2€ z przesyłką :crazy:

W ogóle mnie rozbroili, bo zaczeli mi dawać szałowe rabaty chyba za to, że często zamawiam. Szałowe rabaty wynoszą tak od pięciu do dziewięciu centów :D

Czekam na kolejne doréczenia i melduję.

aniulek 

Wysłany: 2016-03-03, 19:13   

powidlo, na wishu sumuje kwotę wysyłki? bo dodałam trzy rzeczy w koszyk i policzyło wysyłkę też x3 :O

powidlo 

Wysłany: 2016-03-03, 20:26   

nieeee koszty też trzeba potrójnie niestety liczyć bo to o wagę chodzi.

aniulek 

Wysłany: 2016-03-04, 10:31   

kurcze, niby ogarniam, że jak się więcej zamawia to trzeba dołożyć do wysyłki ale obecnie koszt wysyłki przekracza wybrane przedmioty, haha :P ale ile mają pierdółek do paznokci... myślałam, że umiem się powstrzymać z kupowaniem, ale się myliłam. :crazy:

powidlo 

Wysłany: 2016-03-04, 11:24   

Ja zawsze kupuję w sumie pojedyncze sztuki, jedynie to do zlewu więcej na raz wzięłam i na szczoteczki do zębów dwie sztuki bo tak na wszelki wypadek jakbym miała nie być zadowolona :D takie zafoliowane listy w sumie przychodzą, także na kuriera nie czekaj. Sporo mają pierdół... Wczoraj zamówiłam z kolei szczotkę do kibla :crazy: jakąż sprytnąż :crazy:

miko1
Osadnik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2018-01-22, 15:30   

czym chronicie swoje komputery? czy darmowe antywirusy faktycznie chronią? miałam kilka darmowych i wszustkie to byl niewypał, tylko zamulały komputer, zastanawiam sie nad zainstalowaniem g daty, wydatek nie aż tak duży, jeśli miało by to chronić to da się przeżyć, w skali roku to grosze

Indya 
malagueña salerosa

Bananów: 29
Wysłany: 2018-02-05, 22:57   

Ostatnio zaczelam bardzo duzo kupowac przez internet. Wiekszy wybor, przesylka wprost do domu, duza wygoda. Wielu rzeczy tez nie mozna dostac stacjonarnie a w internecie jest wszystko.

Odpowiedz do tematu