=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka szybka pożyczka
Autor Wiadomość
xenia12 
Przybysz

Wysłany: 2015-09-15, 07:56   Jaka szybka pożyczka

Witam. Nie będe tutaj opisywała moich problemów ale obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebuje pieniędzy. Nie zarabiam tak więc bank nie da mi niestety kredytu. Zastanawiam sie nad szybką pożyczką.Czy ktoś z Was brał może kiedyś taki kredyt? Wiem,ze będę mogła spłacić to w przyszłym miesiącu. Jaka firma jest w miarę sprawdzona?

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-09-15, 16:16   

Nie, nigdy nie brałem i nie polecam takich wynalazków.
Już lepiej wyjść na ulicę, bo - być może - będzie to tylko chwilowy upadek.

talka 
Przybysz

Wysłany: 2015-09-16, 07:06   

A ja jestem zdania,ze to zależy. Jest wiele różnych ofert pożyczek . Świato nie jest czarno byąły.Są równiez inne kolory. Wiele ofert pożyczek ma ofertę pierwszej pożyczki z darmo.Z czegoś takiego warto jest skorzystać. Skoro dają...

xenia12 
Przybysz

Wysłany: 2015-09-16, 07:59   

Na pewno nie wyjde na ulicę.Nie mam od kogo pożyczyć.Bank mi nie da a rodzina również za bardzo nie ma kasy aby mnie wspomóc :(
Czy w tych ofertach darmowych pożyczek nie ma haków?

talka 
Przybysz

Wysłany: 2015-09-16, 10:24   

Wszystko masz wypisane dokładnie w umowie tak wiec musisz sobie przeczytać.Polacy bardzo czesto mają tendencję do tego,że nie czytają tego co podpisują i potem mają problem bo okazuje się,że oferta wcale nie jest korzystna na jaką wcześniej wygladała. Tak wieć musisz sama być uważna i patrzeć się dokładnie na to co wybierasz.Wtedy nie będzie żadnych haków jak to sama ujęłaś.

xenia12 
Przybysz

Wysłany: 2015-09-17, 08:51   

A czy miałaś może do czynienia z jakąś firma? Jakie jest mniej wiecej oprocentowanie takich prywatnych pożyczek?

talka 
Przybysz

Wysłany: 2015-09-17, 09:45   

Oprocentowanie jest naprawdę różne. Zależy od firmy. Generalnie trzeba uważać, bo wiele osób się wkopało.
Ale są przecież różne porównywarki jak np cout.pl
A i pamiętaj, że RRSO nie jest jedynym wyznacznikiem kosztów jakie trzeba ponieść w związku z pożyczką. Nie wliczają się do tego współczynnika np ubezpieczenia, czy koszta związane z nieterminową spłatą.

mazi88 
Przybysz

Wysłany: 2016-06-21, 13:41   

dorzucę się do tematu. Korzystał ktoś z usług Wonga? Zastanawia mnie jak to z kosztami wygląda.

MagicalFire 
Osadnik

Wysłany: 2016-06-23, 14:10   

odradzam takie pozyczki wezniesz 1000 tys oddasz 1600 pozatym rata co tydzien albo co dwa

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Bananów: 2
Wysłany: 2016-08-01, 10:12   

Odradzam wszelakiego rodzaju szybkie pożyczki,czy 15-minutówki.Wkopać jest się bardzo prosto, ale już wyjść z tego doła nie jest łatwo. Dzisiaj każdy potrzebuje pieniędzy,a ten kto zaczyna pukać do "takich Instytucji" potem gorzko żałuje. Należy się mocno zastanowić nad tego typu "rozwiązaniami"

karus 
Przybysz

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2017-05-29, 15:25   

Najbezpieczniej wziąć kredyt w banku w którym masz konto. Zdecydowanie nie polecam chwilówek.

wnioskodawca 
Przybysz

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2017-06-19, 12:35   

ciasteczko napisał/a:
Odradzam wszelakiego rodzaju szybkie pożyczki,czy 15-minutówki.Wkopać jest się bardzo prosto, ale już wyjść z tego doła nie jest łatwo. Dzisiaj każdy potrzebuje pieniędzy,a ten kto zaczyna pukać do "takich Instytucji" potem gorzko żałuje. Należy się mocno zastanowić nad tego typu "rozwiązaniami"
podpisuję się pod opinią obiema rękami, chwilówki to wiązanie sobie pętli na szyi

Odpowiedz do tematu