=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
egzamin z teorii na prawo jazdy
Autor Wiadomość
mazur1337 
Przybysz

Wysłany: 2016-01-27, 01:23   egzamin z teorii na prawo jazdy

Miałbym małą prośbę - egzamin na prawo jazdy tuż tuż a ja nadal mam problem z przyswajaniem teorii. Przez jakiś czas uczyłem się z podręcznika, ale ten sposób nie przynosi oczekiwanych efektów. Polecicie jakiś sprawdzony sposób nauki? Podobno najlepiej po prostu rozwiązywać testy aby wykuć pytania na pamięć, ale ich pula jest tak ogromna, że trochę mnie to przeraża. No i spotkałem się gdzieś z opinią, że sporo - szczególnie tych darmowych - serwisów zamieszcza dużo nieautoryzowanych pytań, których nawet nie ma na egzaminie. Ktoś to potwierdzi? Jesteście w stanie polecić coś sprawdzonego? Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;) !

gg

sikor69 
Przybysz
xXx

Wysłany: 2016-01-27, 01:36   

Zgadza się, sam kiedyś robiłem testy gdzie było pytanie o wymiary tablicy rejestracyjnej. Mój egzaminator był bardzo w porządku i jak mi uzupełniał formularz egzaminu - już po jego zdaniu oczywiście - to go zapytałem o takie pytania. Odparł że to bzdura i nie ma nic takiego - różne firmy po prostu dodają pytania tego typu żeby zapchać całą pulę by następnie się lepiej zareklamować :(
Moim zdaniem powinieneś wykupić jakiś pakiet, nie bawić się w nic darmowego. Lepiej wydać te 25-30 zł na jakieś porządne źródło nauki niż bulić kilka razy po 30 zł na kolejne podejście do egzaminu... Poza tym przy cenie za cały kurs + opłatach za egzamin teoretyczny i praktyczny ta suma jest w zasadzie niezauważalna.

pawel123us 
Przybysz
architekt dobrej zabawy

Wysłany: 2016-01-27, 01:52   

Do nauki teorii korzystałem z dupy, a co do samych testów to korzystałem z różnych źródeł. Ale jeżeli potrzebujesz konkretów to chyba najlepiej mi się pracowało na jajach . Interfejs był taki sam jak na egzaminie, komentarze dołączone do pytań no i sama baza pytań była legitna. Zdałem za 1 razem :)

milena1m 
Przybysz
Lubię kiwi

Wysłany: 2016-01-27, 02:15   

Jeżeli cena do 30 zł Cię satysfakcjonuje to polecam - z autopsji – płytkę 'Prawko B Special'. Duża, zatwierdzona baza pytań, 2 sposoby nauki – przerabianie pytań jedno po drugim lub generowanie losowego testu próbnego. Myślę, że do zdania nic więcej nie jest potrzebne :) Powodzenia!

gg

anita123 
Przybysz

Wysłany: 2016-08-11, 11:42   

ja zdawałam ostatnio testy na prawo jazdy. Uczyłam się wypełniając testy na internecie. Na jednej ze stron wykupiłam dostęp. Kilka pytań powtórzyło mi się na prawdziwym egzaminie.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-08-11, 22:17   

anita123, i co, udało się zdać? :D

Magnetto
Przybysz

Wysłany: 2017-05-04, 20:15   

Robić testy i wykuć to na pamięć

Odpowiedz do tematu