=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
TypowoNegatywny 
Indywiduum
Nitj'sefni

Bananów: 2
Wysłany: 2015-08-14, 11:49   Re: Papierosy niszczą życie.

Vrsi napisał/a:
Ludzie proszę opamiętajcie się palenie prowadzi do ciężkich chorób płuc a w końcu do śmierci.

http://asset-9.soupcdn.co.../5841_9139.jpeg

gg

jeruka9-san 
Indywiduum

Bananów: 3
Wysłany: 2015-08-14, 16:59   

:-DD świetne ja dawno temu rzuciłem ale korci mnie by do tego dodać zimne piwo :roll:

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Wysłany: 2015-08-14, 19:58   Re: Papierosy niszczą życie.

TypowoNegatywny napisał/a:
Vrsi napisał/a:
Ludzie proszę opamiętajcie się palenie prowadzi do ciężkich chorób płuc a w końcu do śmierci.

http://asset-9.soupcdn.co.../5841_9139.jpeg

Nie tylko do chorób płuc, ale i innych narządów,moja np kuzynka miała tracheotomię,a co to jest chyba każdy wie i właśnie po papierosach.

admin005
Osadnik

Wysłany: 2015-08-16, 22:25   

No niestety ja też palę i w moim przypadku nie jest to zabawa, ale już uzależnienie i to chyba na bardzo zaawansowanym stopniu. Palę tradycyjne (zwykle: rout66 setki lub viceroy setki), ale także truje się elektrycznym specyfikiem w sporadycznych sytuacjach. Ciężko mi stwierdzić ile palę dziennie, ale myślę że coś około jednej paczki, różnie z tym bywa wszystko zalezy od zdarzeń jakie mają miejsce w danym dniu.

Zaczęło się bardzo dawno temu bo jeszcze w czwartej klasie podstawówki i wtedy to była zabawa. Wciągnęli mnie do tego koledzy z podwórka, którzy już palili, były to osoby troszkę starsze ode mnie. Teraz z perspektywy czasu, żałuję że dałem wciągnąć się w ten nałóg bo ciężko jest rzucić. Podejmowałem kilkanaście prób: nie paliłem dzień, czasami tydzień a raz zdarzył się nawet miesiąc, jednak wszystkie próby skończyły się na tym, że palę do dnia dzisiejszego i nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się to w końcu rzucić.

Nie wierzę w te specyfiki na rzucanie palenia co reklamują w telewizji. Uważam że do tego potrzebna jest tylko bardzo silna wola, której mi najwidoczniej brakuje.

Bonda 
Kumpel
Kla wróciła !

Bananów: 12
Wysłany: 2015-08-21, 00:47   

Od 5 miesięcy nie palę ! Ząbki bialutkie, kondycja lepsza, kasa w kieszeni. Polecam ;d
Wyjmiesz to, co włożyłeś.
Otrzymasz w zamian to, co dałeś.

Martula 
Osadnik

Wysłany: 2016-05-10, 22:41   

Ja też paliłam, nie ma większego świństwa. I rzuciłam ale niestety przytyłam po rzuceniu palenia. No cóż, mówią, że coś- za coś.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2016-05-24, 15:26   

Teraz skręcam papierosy z tytoniu, objętościowo są mniejsze niż zwykłe, ale wychodzi na równo.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

MalutkaKulka 
Indywiduum
Diablica

Wysłany: 2016-08-08, 20:13   

Czasami sobie popalam, chociaż najczęściej jak idę gdzieś ze znajomymi. W towarzystwie lepiej smakują. Tylko przy zwykłych papierosach zostaje taki niesmak w buzi. Ostatnio koleżanka poczęstowała mnie takim jednorazowym e-papierosem o smaku wiśniowym. Całkiem fajne rozwiązanie. Sama się zastanawiam czy sobie nie kupić, próbowaliście te e-papierosy smakowe?

13695006_1219819834696906_713817256_n.jpg
Plik ściągnięto 3 raz(y) 147.28 KB

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Wysłany: 2016-08-18, 09:25   

Też są szkodliwe jak i te tradycyjne. I nie wierzcie,jeśli ktoś twierdzi inaczej.

Odpowiedz do tematu