=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2016
Autor Wiadomość
Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2016-07-11, 16:43   

A weź daj spokój. Ci to zawsze mają farta.

gg

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2016-07-13, 00:01   

Finał mnie zawiódł. Gdybym wiedział, to bym postawił 10 złotych na Portugalię i bym pławił się w luksusie.

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

ciasteczko 
Kumpel
ciasteczko

Bananów: 2
Wysłany: 2016-08-02, 10:30   Re: Euro 2016

Amb napisał/a:
Nieszczególnie się znam ani też nieszczególnie oglądam te mecze, ale jestem przekonana, iż stanowi to świetny temat do dyskusji, biorąc pod uwagę doświadczenia z moimi kolegami oraz rodziną.
Co jest takiego emocjonującego w piłce nożnej?

Właśnie - co takiego w niej jest?, że faceci dostają małpiego rozumu? Ja się nie interesuję piłką nożną i uważam, że to nie jest sport,gdzie w czasie meczu,czy po dochodzi do bójek. I to ma być sport?
Ale wracając do Euro 2016 - tego typu spotkania piłkarskie zawsze oglądam,oczywiście szczególnie kiedy gra nasza reprezentacja. I uważam, że tegoroczne Ich występy były bardzo dobre,lepsze niż na Euro 2012.Dali chłopaki radę,a że nie doszli do finału? nic nie szkodzi,ważne,że starali się i grali wspaniale.Przyjdzie czas kiedy i my będziemy najlepsi. Wprawdzie Orły Górskiego odchodzą już w zapomnienie, ale każdy o nich w sumie będzie pamiętał.To była bardzo dobra drużyna jak i sam trener. Ale Nawałka też jest niczego sobie, sądzę,że przyjdzie taki dzień,że i nasi będą święcić tryumfy. Czego im życzę z całego serca.

Odpowiedz do tematu