=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy elektryczne
Autor Wiadomość
admin005
Osadnik

Wysłany: 2015-08-16, 23:33   Papierosy elektryczne

Od dłuższego czasu na ulicach można zauważyć masę ludzi trzymających w ręku właśnie e-papierosa, co stało się stosunkowo modne.

Macie taki wynalazek? Palicie go? Czy jest to dobre rozwiązanie? Co o tym sądzicie?

Ja posiadam taki wynalazek i czasami okazuje się przydatny, zwłaszcza jak nie chce mi się wyjść na klatkę zapalić to wtedy sięgam po niego. Nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie i na ile bardziej szkodzi mojemu organizmowi, ale skoro dopuścili to do sprzedaży to nie może być, aż tak źle.

jeruka9-san 
Indywiduum

Bananów: 3
Wysłany: 2015-08-18, 20:29   

:crazy: błąd ja słyszałem i to w dawnej pracy że dym z tego właśnie papierosa a właściwie wkładu (liqid) zmiekcza płuca wolę zwykłe fajki gdybym miał wrócić prawdziwy tytoń to ma dymić a nie jakieś płynne badziewie co do mody jest i znika palenie od dawna już nie jest modne :roll: nie znajdę na necie ja słyszałem o tym w pracy dawnej są tam nałogowi e-palacze

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-02-18, 01:36   

Beżowy jak rzucał to palił e-papierosa, twierdził że to jest tak przez pół palenie i w sumie, to koniec końców faktycznie mu się udało rzucić. Dla mnie o tyle zaleta że nie było czuć zapachu nikotyny który z czasem zaczął mi przeszkadzać.

Osobiście nie próbowałam.

jeruka9-san, a jak dla mnie to i podążanie ślepo za modą i takie trzymanie się na siłę kanonów 'bo reszta to jakieś nowe gówno' to w sumie to samo. Po jednej i drugiej stronie człowiek nie patrzy na nic innego, tylko na to że 'nie/tak i już', przeważnie albo nie próbując albo przyjmując bezkrytycznie.

MalutkaKulka 
Indywiduum
Diablica

Wysłany: 2016-02-19, 13:30   

Nie pale takze nie próbowałam ale jak dla mnie jedyna różnica miedzy zwykłym papierosem a e jest taka ze nie śmierdzi a efekt ten sam bo dostarczamy organizmowi nikotynę.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-02-19, 23:20   

MalutkaKulka, zawartością nikotyny z tego co wiem się różnią. Może nie każdy jest w stanie to też wyczuć.

Dafne 
Wiarygodny

Bananów: 3
Wysłany: 2016-03-01, 23:38   

admin005 napisał/a:
Macie taki wynalazek? Palicie go? Czy jest to dobre rozwiązanie? Co o tym sądzicie?
Nie mam tego wynalazku, ale kiedyś spróbowałam -jest jeszcze gorszy niż normalny papieros. Żadnych papierosów, żadnego tytoniu czy innych wyrobów, które można palić, nie dla mnie, jestem anty- palenie czegokolwiek. Wkurzające jest, gdy przyjdzie sobie ktoś do autobusu i zasmradza tymi olejkami cały korytarz, paląc na sąsiadów. No trochę wyczucia by się przydało jednak, nie każdy chce zostać uraczony dymkiem z ust - nawet jeśli "ładnie" pachnie.

Odpowiedz do tematu