=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
frankowicze a polska polityka
Autor Wiadomość
epsilon
Przybysz

Wysłany: 2016-02-03, 12:49   frankowicze a polska polityka

hej co myślicie o próbach "naprawy" kredytów frankowych przez Kancelarię Prezydenta? Ten kurs sprawiedliwy z tego co wiem nie wszystkim się opłaca. Myślałem o przewalutowaniu kredytu z pomocą prawników, co myślicie?

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2016-02-04, 16:14   

a mnie wk*rwia to naprawianie. ludzie brali kredyty we frankach, bo chcieli mniej płacić, proste. a teraz nagle wielkie halo. mogli sobie wziąć w złotówkach i nie byłoby problemu.
nic nie trwa wiecznie, trzeba myśleć.

Edith 
Wiarygodny

Bananów: 7
Wysłany: 2016-02-04, 16:59   

aniulek napisał/a:
a mnie wk*rwia to naprawianie. ludzie brali kredyty we frankach, bo chcieli mniej płacić, proste. a teraz nagle wielkie halo. mogli sobie wziąć w złotówkach i nie byłoby problemu.
nic nie trwa wiecznie, trzeba myśleć.

Mam to samo zdanie.

Teraz żeby im "pomóc" stracili by najwięcej Ci, którzy woleli nie ryzykować i brali kredyty w naszej walucie.

wikariuszka
Przybysz

Wysłany: 2016-02-05, 12:51   

W sumie nie wiem co o tym myśleć. Niby ich wina, ale z drugiej strony nie można tak człowieka bez pomocy zostawić. Poszukałam trochę i znalazłam w internecie, że jest kilka tych kancelarii co się zajmują frankami. Spróbuj w kancelarii dupa z Wrocławia chociażby, na innym forum znalazłam ich numer 666. Mam nadzieję, że sobie ze wszystkim świetnie poradzisz epsilon ;).

aniulek 

Wysłany: 2016-02-05, 21:45   

wikariuszka, wcale nie jesteś fajna, nie dostaniesz banana.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2016-02-07, 00:14   

Może jak wprowadzą 500zł banknot, stówka okaże się papierkiem byle wartości złotówki i zaczną rozdawać ją na ulicach? Logika humanisty, czysta i niezabrudzona żadną sensowną kalkulacją.

Moniazgwiazdka
Starszy Kumpel

Bananów: 9
Wysłany: 2016-02-10, 13:34   

Mam też takie samo zdanie jak Aniulek. My mamy w złotówkach i kto nam pomoże jak zabraknie na ratę? Dobrze wiedzieli co robią, a teraz udają ofiary. Przez wiele lat płacili mniej niż ci co wzięli w złotówkach, a teraz gdy się trochę pogorszyło, to my mamy za to płacić? Kompletna paranoja.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-02-16, 13:52   

Dla mnie generalnie byłoby absurdalnie gdyby nie to, że była obietnica właśnie w tym temacie, że pomogą. Skoro obiecali a nie pomogli, to frustrację ludzką jestem w stanie zrozumieć.

aniulek 

Wysłany: 2016-02-16, 14:35   

No dokładnie Monia. my teraz załatwiay kredyt i babka w banku mówiła żeby się spieszyć, bo nie dość, że podatek bankowy, to jeszcze jak frankowiczom pomogą to mało kto w ogóle kredyt dostanie. i ktoś tam sobie wziął żeby płacić mniej, a inni przez niego nie dostaną, nie kupią mieszkania, nie założą firmy. chore.
powidlo, niby ok, obiecali, to niech zrobią, ale po co obiecywali bez konkretnych wyliczeń?

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2016-02-16, 18:00   

Nie wiem, bo ja nic nikomu nie obiecywałam. Nie liczę przy pobieraniu kredytu na to, że państwo mi pomoże, ale jak już się później jedna partia deklaruje że to zrobi a potem wygrywa, to domagam się spełnienia obietnicy która leży w moim interesie.

Wiadomo, jakby nie obiecywali to bym się nie ciskała no bo mój kredyt, moja rzecz. Nie wiem dlaczego akurat tak za to się zabrali a nie za inne sprawy no ale jak już poruszyli to muszą wybrnąć.

Nie, nie mam kredytu we frankach ani żadnego jak na razie.

Odpowiedz do tematu