=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bry Wieczór
Autor Wiadomość
Feliks 
Osadnik

Wysłany: 2015-08-15, 22:45   Bry Wieczór

Czesc. Jestem Feliks mam 23 lata pochodze a zreszta nie wazne skad. Chyba jestem najgorszym czlowiekiem swiata.Nigdy nie mialem dziewczyny zawsze bylem niesmialym odludkiem ktory zawsze siedzial w szkole na przerwie sam. W gimnazjum 3 klasie postanowiono mnie przeniesc do szkoly specjalnej. I gdy sie w starej szkole o tym dowiedzieli wszyscy zaczeli sie ze mnie smiac i dokuczac. Coz jestem takim typem czlowieka ze sie tym nie przejmowalem. Skonczylem tam zawodowke. Nie poznalem tam nikogo z kim sie moglem zaprzyjaznic. Jak jiz mowilem nigdy nie bylem w klubie, imprezie, ognisku nie mam znajomych jestem hmm tez prawiczkiem tak to sie teraz nazywa ? I pewnie wszyscy sie smieja. Nie potrafie takze flirtowac.Lubie ogladac mecze pilki nozbej grac w pesa 14,15 slucham tylko rocka i eski i ew. Hih-hop czy tam rap nie odroznoamte go od siebie. Lubie ogladac Melodramaty dramaty, mlodziezowe np. Na podstawie Kinga Ogladalem ostatnio Dla Ciebie Wszystko piekny film. Szczerze wiecie co ? Nie nawidze siebie bo jestem niziolkiem chudym 166 wzrostuwstyd. Chcialbym urzec lecz nie mam odwagi. Mam nadzieje ze chociaz na waszym forum poznam ciekawych ludzi bo od ludzi sie odwrocilem i nie umiem tego zmienic i zaluje.

Fajtula 
Seo kameleo

Bananów: 31
Wysłany: 2015-08-16, 00:13   

Witaj serdecznie! Powodzonka w odnalezieniu ciepła koleżeńskiego na forum i do zobaczenia w tematach!

aniulek 

Bananów: 38
Wysłany: 2015-08-16, 11:08   

Cześć!:)
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, chętnie zobaczę Cię w tematach muzycznych (rock/rap).
Czytasz coś? Grasz? Haftujesz?:D Ogólnie co robisz w wolnym czasie.;)

A jak "z daleka" to pewnie gdzieś koło mnie. :crazy:

Stary Ramol 
Kumpel

Bananów: 11
Wysłany: 2015-08-16, 12:25   

Feliks napisał/a:
Nie nawidze siebie bo jestem niziolkiem chudym 166 wzrostuwstyd.
Czy ja ciebie gdzies nie spotkalam wczesniej? :-D

QueenDream 
Przyjęty
Marzycielka

Wysłany: 2015-08-16, 13:16   

Witaj na forum ;)

gg

Feliks 
Osadnik

Wysłany: 2015-08-16, 15:27   

Być może byłem na forum eking.pl no ale usunięto mnie z tamtąd. W chwili obecnej robie prawo jazdy kat C ? chyba :D na motora który stoi od czasów mojej 18 praktycznie w garażu. W wolnym czasie oglądam dramaty, młodzieżowe, melodramaty ostatnio oglądałem Dla Ciebie wszystko. Nie lubie sportu nie lubie dziewczyn (a raczej ich się boję).

TypowoNegatywny 
Indywiduum
Nitj'sefni

Bananów: 2
Wysłany: 2015-08-16, 19:27   

Feliks napisał/a:
Mam nadzieje ze chociaz na waszym forum poznam ciekawych ludzi bo od ludzi sie odwrocilem i nie umiem tego zmienic i zaluje.

Nie umiesz zmienić tego, że odwróciłeś się od ludzi, a jednak chcesz kogoś poznać. Lekka sprzeczność, ale powodzenia.

Feliks napisał/a:
Chcialbym urzec lecz nie mam odwagi.

Czyli chcesz żyć, a nie nie masz odwagi by umrzeć. Jeśli ktoś naprawdę chce umrzeć, to w zasadzie nic go nie zatrzyma.

gg

Feliks 
Osadnik

Wysłany: 2015-08-16, 23:39   

Nie potrafie sie w zyciu realnym otworzyc na ludzi sa mi obojetni.No a w internecie nie mam z tym problemow. Probowalem sb podciac zyly 2 razy i raz przedawkowac leki nie udolnie. Nie umiem tanczyc i plywac wiec zadna mnie nie zechce a dziewczyny nie lubia rocka i chudzielcow niskich.

TypowoNegatywny 
Indywiduum
Nitj'sefni

Bananów: 2
Wysłany: 2015-08-17, 00:10   

Cytat:
Nie umiem tanczyc i plywac wiec zadna mnie nie zechce a dziewczyny nie lubia rocka i chudzielcow niskich.

Teraz to już mnie rozbawiłeś dokumentnie. Też nie potrafię tańczyć, ani pływać. Ostatnio w formie komplementu usłyszałem, że jestem ćpuńsko chudy, wzrostem też nie grzeszę. Jednak nie mogę powiedzieć, bym się zupełnie nie podobał kobietom, bo też co pływanie może mieć wspólnego z atrakcyjnością. Waga też nie ma nic do rzeczy, jedne lubią mięśniaków, inne misiów, a jeszcze inne takich jak ja - z obojczykami na wierzchu : p
Zaś Rock to jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych, którego fanami są przedstawiciele obu płci.

gg

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2015-08-17, 03:39   

https://www.youtube.com/watch?v=TzVw0lx33c8

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Feliks 
Osadnik

Wysłany: 2015-08-17, 12:15   

No moze i racja. Ale jak laska bedzie chciala pojsc nad wode, basen poplywac to co powiem ze nie umiem mo chyba proste ze tak, chyba wiadome ze kazda dziewczyna kocha tamiec no co do rocka to moze sie pomyslielm i co do tego wygladu i wagi tu masz racje.

Odpowiedz do tematu