=== Strona Główna ===

SzukajUżytkownicyGrupy
RejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ask :-D
Autor Wiadomość
Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-05-12, 17:36   

aniulek napisał/a:
Ktoś, kto organizuje taki konkurs daje w opisie, żeby napisać jako pytanie zgłaszam się albo coś podobnego, w odpowiedzi na to pytanie wkleja zdjęcie profilowe tego użytkownika z tekstem najczęściej 'brzydka - pomiń, ładna - like, promuj się!', a to promowanie to spamowanie na prawo i lewo linkiem do tej odowiedzi żeby jak najwięcej serduszek było. Taka miss sweet foci. :D
To jest strasznie skomplikowane i durne zarazem.

gg

buciki
Przyjęty

Bananów: 3
Wysłany: 2014-05-24, 09:39   

Z moich obserwacji wynika, że tego typu wynalazki posiadają tzw. "attention whores".
Czyli ludzie, którzy na siłę szukają uwagi innych, serwując im swoje podkolorowane życie.

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2014-05-24, 09:58   

buciki napisał/a:
attention whores
Dzięki, dobry człowieku! Przyszpanuję tym w pracy, jak tylko moje Porsche wróci z naprawy i może awansuję na stanowisko szefa departamentu. A teraz przepraszam, dzwoni domofon, muszę odebrać (pewnie jedna z moich dziewczyn).

buciki
Przyjęty

Wysłany: 2014-05-24, 12:48   

Borcejn, czekałem na Ciebie naprawdę. Niekoniecznie w tym temacie, ale czekałem.

Wracając do tematu. Każdy kto założył jakiegoś ask'a czy instagram'a niech sobie szczerze odpowie "po co?". Z czystej ludzkiej próżności, z potrzeby bycia w centrum zainteresowania.
Można się wypierać, dorabiać ideologie itd, ale wszystko sprowadza się do jednego.

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-05-24, 15:20   

Ale jesli nawet, co co w tym zlego? Jesli nie masz w sobie grama egocentryzmu i egoizmu to to jest nieco patologiczne. Oczywiscie w pwtologie uderza sie tez od drugiej strony, majac tych pierwiastkow za duzo, ale standardowy internauta powinien sie dac na takiego aska zlapac i to calkowicie normalne. :crazy:

Osobiscie nie mam konta, ale ciekawi mnie to jakie pytania zadawaliby mi ludzie. I oczywiscie to kwestia mojej proznosci, ale zeby niezdrowa? Nie sadze.

buciki
Przyjęty

Wysłany: 2014-05-24, 15:30   

Nie napisałem, że ask to coś złego. Mam jednak spory dystans do tego typu stron.
Od treści pytań bardziej mnie zastanawia kto je zadaje i w jaki sposób trafił na nasze konto.
Przyszło mi do głowy jaki sens ma wysyłanie tego do znajomych. To przecież jakieś gimbogierki skoro ktoś ma opory przed zapytaniem wprost.

Amb
Artificial Marvellous Brain

Bananów: 33
Wysłany: 2014-05-24, 16:24   

Nie zapominajmy, że anonimowe pytania to tylko jakaś część całości. Pytania od ludzi, którzy mają tam konta, albo nie mają, ale się podpisują pod pytaniem, zdarzają się równie często. Cała idea opiera się chyba na czymś w stylu Frequently Asked Questions do danej osoby :crazy:
choć jak widać została zaadaptowana do durnych zabaw

gg

powidlo 

Bananów: 24
Wysłany: 2014-05-24, 18:26   

No wiesz, to teraz ja smiem twierdzic ze skoro nigdy nie masz oporow przed pytaniem o wszystko wprost, to to jest wiekszy orzyklad egoizmu i egocentryzmu niz skupianie na sobie uwagi przez ask :-P to temat rzeka o pytaniach ktore mozna zadawc wprost a ktorych nie, alr to tek kwestia ikultury i delikatnosci, etc. A ze nieznajomy 8yta nieznajomego to nie wiem co w tym zlego, na foeum tez rozmawiamy na rozne tematy i o roznych rzwczach i jakos nikogo to nie burzy.

cjelzurr 
Forumowy ekspert
ten

Bananów: 32
Wysłany: 2014-06-03, 20:34   

To najlepszy wynalazek ludzkości w dziedzinie trollowania : D

Indya napisał/a:
To, że media kłamią i manipulują jest tak oczywiste jak to, że Polacy noszą skarpetki do sandałów

Amb napisał/a:
zna milion języków, ale nie wiem po co mu tyle, skoro jedyne słowa na wyrażenie tego, co zazwyczaj ma na myśli brzmią: "kurwa mać"

gg

Borcejn
Administrator
Siorbię jerbę;)

Bananów: 15
Wysłany: 2015-08-05, 12:34   

Przed chwilą miałem okazję zwiedzać ASK'a.
Obserwacja: 70% dziewczyn na moją prośbę wrzucenia zdjęcia stóp... robiła to. :crazy:

Werdykt: 70% dziewczyn reprezentuje skrajną biedę umysłową.
Reszta podlega dalszej weryfikacji. :crazy:

Odpowiedz do tematu